- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
- •Қысқа мерзімдік жоспар
Қысқа мерзімдік жоспар
Сабақтың тақырыбы: Сайф Сараи «Түрікше Гүлстан» Сабақтың мақсаты: Оқушыларға Рабғузидің өмір жолы мен шығармалары, «Лұқпан хакім» әңгімесі туралы түсінік беру.
Сабақтың міндеті: Өз беттерінше іздендіру, шығармаларын мазмұндату. Күтілетін нәтиже:Оқушылар Рабғузидің өмірі мен шығармалары, әдебиеттегі алатын орны туралы білетін болады.
Сабақтың түйінді идеялары: Оқушылар өз беттерінше ізденіп, өз беттерінше ой қорыта алады.
Сабақтың әдіс-тәсілдері: Топтық жұмыс «Фила» кестесі, «Жауапқа сұрақ», «Анықтамалық» әдістерін қолдану.
Сыныбы: 8
Уақыты |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау |
Қолданылатын ресурстар |
2 минут
20
10
8
3
2 |
Кіріспе
Негізгі бөлім
Қорытынды бөлім |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық дайындық. Оқушыларды өлең жолдарымен топқа бөлемін. Постерге топтық жұмыс жасату «Фила кестесі» әдісі бойынша 4 топқа тапсырма беріледі. Рабғузидің өмірі мен шығармашылығы бойынша «Жауапқа сұрақ» тәсілімен жауапқа сұрақ тудыруды айт-н.
«Анықтамалық» әдісімен әдеби теориялық ұғымдарды сұрау
Оқушыларға өздеріне өздері баға қоюды тапсырамын.
Стикерлерге кері байланыс жаздырып аламын. |
Оқушылар өз көңіл-күйіне сай суретті айтады. Оқушылар топтарға бөлінеді. Берілген тапсырманы топтасып талқылап, жауап береді. Кесте бойынша зерттеу жүргізеді.
Берілген жауапқа өздері сұрақтар қояды.
Оқушылар кезекпен ереже айтады Әр топ көрші топты бағалайды. Оқушылар сабақтан не түйгенін, пікірін смаликтер арқылы көрс-і. |
Топтар бір біріне қол шапалақтап қолдау көрсету
Тапсырма критерийі: өз ойларын көркем тілмен ашық жеткізе білуі, берілген тақырып бойынша бірнеше сұрақтар тудыра алуы, шығармаларды мазмұндай білуі.
|
Өлең шумақтары, тапсырма салынған плакат, стикерлер, постерлер, Рабғузи шығармалары. |
.
«Тексерілді»
Директордың оқу-
ісі жөніндегі орынбасары:
________
