Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
1, 2, 3, 4. 5 сынып ҚМЖ.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
145.41 Кб
Скачать

Қысқа мерзімді жоспарлау 3

Күні:

Пәні: Ағылшын тілі

Сынып: 5

Сабақтың тақырыбы

Numbers

Сабақтың мақсаты

Ағылшынша санауға дағдыландыру.

Диалогтық қарым-қатынасқа түсе отырып, сөздік қорын молайту.

Оқытудың нәтижелері

Ағылшынша санай алады.

Диалогтық қарым-қатынасқа түседі.

Сөздік қоры молаяды.

Негізгі дерек-көздер

Жемістердің суреті, плакат, маркер, бағалау парақшасы, стикер.

Модульдің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.

Сабақтың барысы

Сабақ бөлімінің кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар, көрнекіліктер

Кіріспе

2 минут

Топқа бөлу

Жеміс атауларымен 6 оқушыдан 3 тоқа бөлу. «Apple», «Orange», «Carry».

Жемістердің суреті

2 минут

Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.

Жемістерді бір-бірлеріне ұсына отырып, бір-брлеріне тілек айтқызу арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.

Жеміс суреттері

5 минут

Үй тапсырмасын тексеру.

«Уақыт шеңбері» әдісімен үй тапсырмасын бекіту.

Жазбаша жазып келген тапсырмаларын оқытып, бағалату.

Берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалогтық қарым-қатынасқа түседі.

Жазбаша жазып келген жаттығу жұмыстарын бағалау критерийлеріне сүйене отырып топ басшысы бағалайды.

Сыныптасын критериалды бағалау.

Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау

Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

Жаңа сабақтың таныстырылымы

5 минут

10 минут

«Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашқызу.

Интербелсенді тақтадан суреттер көрсетіп, сұрақтар қою. 1. Балалар, тақтадан ненің суретін көріп тұрсыңдар?

2. Ағашта неше алма тұр?

Интербелсенді тақтада алмалардың суретін көбейту.

Балалар, енді еше алма тұр?

Балалар біз алмаларды қалай санадық?

Кім нешеге дейін санап бере алады?

Интербелсенді тақтадан суреттерді көріп, сұрақтарға жауап беріп, сабақтың тақырыбы сандар екенін ашады.

Сандарды зерттейді, ажыратады, салыстырады. Жасаған жұмыстарын сынып алдында дәлелдейді.

Сыныптасын критериалды бағалау.

Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау

Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

Жаңа сабақты қолдану

7 минут

3 минут

Оқулықтағы жаттығуларды топпен орындату.

Сәйкестендіру кестесін толтырту.

Берілген жаттығуларды стикерге орындап, дәлелдеп, жеміс ағашына іледі.

Адасқан сөздерді ретімен сәйкестендіреді.

Сыныптасын критериалды бағалау.

Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау

Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

Жаңа сабақты қорытындылау

5 минут

Жинақтау. «Ыстық орындық» әдісмен жаңа сабақты қорытындылау.

Әр топтан бр оқушы шығып, ыстық орындыққа отырып, срақтарға жауап беру арқылы жаңа сабақты қорытындылайды.

Сыныптасын критериалды бағалау.

Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау

Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

3 минут

Бағалау. Топтық бағалау.

Жеміс-жидектер түрімен формативті бағалау.

Көк алма – толық түсіндім

Құлпынай – жартылай түсіндім

Апельсин – мүлдем түсінбедім.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып топ басшысы топ мүшелерін бағалатады.

Жемс-жидек түрлерімен формативті бағалау.

Сыныптасын критериалды бағалау.

Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау

Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

2 минут

Не ұғындым? Не ұғынғым келеді? Не ұсынамын? Деген сұрақтарға жауап бергізіп, кері байланыс орнату

Берілген сұрақтарға жауаптарын стикерге жазып, рефлексия парағына жаыстырады.

Рефлексия парағы, стикерлер

1 минут

Үйге тапсырма беру.

Күнделікке жазып алады.

Күнделік

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]