Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти 8 клас.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
315.08 Кб
Скачать

III Заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання.

    • Робочий зошит: впр.1, 2 (с. 2), 3 (с. 3), письмово.

  2. Підведення підсумків уроку.

Англійська мова, 8 клас,

Tема уроку: Шкільні предмети.

Мета уроку: : Повторити й активізувати лексику теми.

Розвивати комунікативні вміння учнів.

Формувати навички діалогічного мовлення за темою.

Тренувати учнів у читанні та письмі.

Ознайомити учнів із правилами утворення непрямої мови.

Навчати учнів висловлювати власні думки та обґрунтовувати їх.

Виховувати повагу до точки зору інших людей.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

II Основна частина уроку

  1. Перевірка домашнього завдання.

  • Робочий зошит: впр. 1-3, с. 2-3

  1. Уведення в іншомовну атмосферу

  • Скласти перелік шкільних предметів, які учні вивчають цього року.

  • Гра «Survey».

P1. Ask your partners and find out their ideas about the subjects (interesting, boring, useful, useless).

Name

Maths

Ukrainian

Geography

P2: Ask your partners and find out their ideas about the subjects (interesting, boring, useful, useless).

Name

Literature

Physics

PE

P3: Ask your partners and find out their ideas about the subjects (interesting, boring, useful, useless).

Name

Geometry

English

Music

P4: Ask your partners and find out their ideas about the subjects (interesting, boring, useful, useless).

Name

History

Chemistry

Biology

  1. Подання тексту для аудіювання та читання (впр.1, с.10):

  • Введення нових слів New Vocabulary:c.11

    • Прослуховування тексту з голосу вчителя та виконання завдання за картками

Listen to the dialogues and circle the correct answer.

1.

a) Lilly likes History more than English.

b) Lilly likes History less than English.

c) English and History aren't among Lilly's favourite subjects.

2

a) Terry has already heard from John.

b) John was very lonely in Lviv.

c) John went to Lviv with his parents' friends.

3.

a) John will come to school on Wednesday.

b) John will come to school after Wednesday.

c) John will come to school before Wednesday.

    • Читання тексту

  • Етап перевірки розуміння тексту:

Впр.2, с.11-відповісти на питання

  1. Опрацювання граматичного матеріалу про узгодження часів при непрямій мові

  • Опрацювання граматичного довідника:с.176-177

  • Опрацювання таблиці Reported speech на с.11

  • Заповнити таблицю

Complete the table

Direct Speech Reported Speech

The Present Simple Tense →

The Present Continuous Tense →

The Past Simple Tense →

The Present Perfect Tense →

The Future Simple Tense →

  1. Тренування учнів у вживанні речень з непрямою мовою.

  • Впр.3, с.11- трансформувати у речення з непрямою мовою

  • Впр.4, с.11-розповісти, що Джон сказав Тері

  • Робочий зошит: впр.2, с. 4- трансформувати у речення з непрямою мовою

  1. Розвиток умінь мовлення.

  • Впр.5а, с.12-прочитати та висловити свою точку зору до прочитаного

  • Впр.5b, с.12-скласти речення за таблицею

  • Впр.3, с.12-скласти речення за поданим матеріалом