Вопрос №91
V2 |
Білім мазмұны дегеніміз: |
0 |
Оқушылардың оқу процесінде ғылыми танымды меңгеруі |
1 |
Оқушылардың оқу процесінде қажетті ғылыми салалар жүйесін меңгеруі |
0 |
Оқу процесінде қажетті, дүниежүзілік идеяларды меңгеруі |
0 |
Оқушылардың оқу процесінде игеруге қажетті ғылыми білімдер жүйесін игеруі |
1 |
Оқушылардың оқу процесінде игеруге қажетті білім, білік, дағдыларды меңгеруі |
0 |
Баланың дамуына қажетті дағдыларды меңгеруі |
0 |
Жан-жақты даму дағдыларын меңгеруі |
Вопрос №92
V2 |
Оқытуды ұйымдастырудың түрлері: |
0 |
пәндік үйірме |
1 |
Сабақ |
0 |
Конкурс |
0 |
Олимпиада |
1 |
Семинар |
0 |
Тест |
0 |
Кеңес беру |
Вопрос №93
V2 |
Оқыту әдісі дегеніміз: |
0 |
Оқытушы мен оқушының оқыту бірлескен қызметі |
0 |
Оқытуды ұйымдастыру процесіне қойылатын талаптар |
0 |
Оқытушының ұйымдастырған сабақтары |
0 |
Жеке тұлғаны дамыту, қалыптастыруға бағытталған білім, біліктілік және дағдылар жүйесі |
0 |
Білімділік заңдылықтарды жүзеге асыру |
1 |
Оқыту процесіндегі мақсатқа жету жолы |
1 |
Оқытуға қойылатын мақсаттарға жету жолы |
Вопрос №94
V2 |
Оқушылардың өзара әрекеттестігі нәтижесінде: |
0 |
Оқытушы мен оқушының қызметі дамиды |
1 |
Оқушылардың танымдық белсенділіктері қалыптасады |
1 |
Ізденімпаздықтары артады |
0 |
Жеке тұлға ретінде қалыптасады |
0 |
Оқыту процесіндегі міндеттерге жетуге көмектеседі |
0 |
Оқыту нәтижесіне көмектеседі |
0 |
Білімділік, тәрбиелік, міндеттер шешіледі |
Вопрос №95
V2 |
Оқытудың интербелсенді тұғыры: |
1 |
Оқу материалын терең түсінуге ықпал етеді |
0 |
Оқушылардың белсенділіктерін қалыптастырады |
0 |
Ізденімпаздықтары артады |
0 |
Жеке тұлға ретінде қалыптасады |
1 |
Мәселені кешенді шешу дағдысын қалыптастырады |
0 |
Оқыту процесіндегі міндеттерге жетуге көмектеседі |
0 |
Білімділік, тәрбиелік, міндеттер шешіледі |
Вопрос №96
V2 |
Сабақтың нәтижелілігі мыналарға байланысты: |
0 |
Мұғалімнің адамгершілілігі |
0 |
Мұғалімнің жеке пікірі |
0 |
Оқушылардың тәрбиелілігі |
1 |
Мұғалімнің дайындық деңгейіне |
0 |
Оқушылардың бейтараптығы |
0 |
Мұғалім мен оқушының байланысы |
1 |
Оқушылардың оқу-танымдық әрекетін ұйымдастыра алуына |
Вопрос №97
V2 |
Оқытудың жаңа технологгияларына жатады: |
1 |
Дамыта оқыту |
0 |
Сарамандық оқыту |
1 |
Модульдік оқыту |
0 |
Мақсатты оқыту |
0 |
Топтастырып оқыту |
0 |
Ұжымдық оқыту |
0 |
Жекелей оқыту |
Вопрос №98
V2 |
Қазақстандағы мектеп түрлері: |
0 |
Орта білім беретін мектеп |
1 |
Жалпы білім беретін мектеп |
0 |
Арнайы білім беретін мектеп |
1 |
Гимназия, лицей |
0 |
Колледж, лицей |
0 |
Жалпы жинақталған мектеп |
0 |
Жекеменшік мектеп |
Вопрос №99
V2 |
Сыныптағы тәрбие жүйесінің кезеңдері: |
0 |
Оқушылардың белсенділігі |
0 |
Адамгершілік қасиеті |
1 |
Жүйенің қалыптасуы |
0 |
Мұғалімнің дайындық деңгейіне |
1 |
Даралығы, қайталанбайтындығы |
0 |
Мұғалім мен оқушының қарым-қатынасын |
0 |
Оқу іс-әрекетінің нәтижесін болжай алуына |
Вопрос №100
V2 |
Педагогикалық тәжірибеде қадағалаудың бірнеше түрі бар: |
1 |
Алдын ала қадағалау |
0 |
Мұғалімнің әрекеті |
0 |
Мемлекеттің білім беруі |
0 |
Мұғалімнің дайындық деңгейі |
1 |
Мерзімді қадағалау |
0 |
Ұжымның бірізділігі |
0 |
Әдістемелік жұмыстар |
