Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
1_2.docx
Скачиваний:
1
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
38.89 Кб
Скачать

3)Комунікативна гра.

4)Впр. 1 (с. 10). Listen and repeat. Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його за вчителем. Потім розігрують цей діалог у парах за ролями.

5)РЗ, впр. 1 (с. 6). Учні розглядають малюнки й озвучують їх у парах, розігруючи відповідні діалоги. Учитель стежить за правильністю вимови.

  1. 1)Вивчення пісні. Впр. 2 (с. 11). Учні повторюють текст пісні за вчителем, потім хором співають.

Фізкультхвилинка.

2)Письмо. РЗ, впр. 2 (с. 7). Учні самостійно обводять пунктир та розфарбовують малюнки.

  1. Підведення підсумків уроку.

Учні разом з учителем співають "Goodbye Song"

Тема. Повторення теми "Знайомство.Привітання."

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах, аудіодиск до підручника, програвач компакт-дисків.

Хід уроку

1.Привітання.

Т: Hello, children! Учні співають пісню "Hello" ТHow are you? Ps: We are fine! Thank you!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні на уроці ми потренуємось у вживанні слів "hello", "goodbye", запитання "How are you?" та пригадаємо, як треба представлятися англійською мовою. Let's start our lesson.

3.Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Повторення вірша "Hello, My Doll!"

2) Вивчення вірша "Hello, Hello! How Are You?". HELLO, HELLO! HOW ARE YOU?

ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Фонетична зарядка.

Учитель розповідає історію. Учні слухають і повторюють звуки та звукосполучення. Г: Послухайте казочку про злу кішку, яка стала доброю та дружелюбною.

Жила-була кішка. Вона часто сердилася і фиркала: [f-f-f]. Одного дня вона бігла по коридору й потрапила у щілину в підлозі. І застрягла в ній! Вона дуже злякалася і стала плакати: [аі-аі-аі], [аи-аи-аи]. Потім вона заспокоїлася й спробувала вибратися: [п-п-п]. У цей момент у коридор вийшла дівчинка. Вона побачила кішку і сказала: Ой-ой-ой!" — [зи-зи-зи]. "Бідна кицюню! Дозволь допомогти тобі!" І вона звільнила кішку. Кішка була дуже вдячна дівчині. Вона потерлася об її ногу і сказала: [рз:г-рз:г-рз:г]. А кошачою мовою це значить "дякую". "Будь ласка",— сказала дівчинка. І вони стали добрими друзями.

2.Повторення й активізація ло теми. ,

1)Бесіда з учнями.

Т (по черзі звертається до кожного учня): Hello! Hi! How are you? Goodbye! Bye! Учні реагують відповідними репліками.

2)РЗ, впр. 1 (с. 8).

Учні самостійно домальовують малюнки й по черзі озвучують їх.

3) РЗ, впр. 2 (с. 8).

Учні самостійно малюють себе, а потім по черзі представляються.

4) Учні працюють у парах: вітаються, запитують один в одного, як справи, й прощаються. Учитель стежить за правильністю вимови.

5) Робота з картками.

Учитель роздає дітям картки з половинками малюнків. Діти, пересуваючись по класу, повинні якомога швидше знайти свою пару, скласти картинку й озвучити ситуацію, зображену на ній.

3.Рольова гра. Впр. 1 (с. 12).

4.Фізкультхвилинка

Учитель вимовляє команди і показує, що треба робити. Учні слухають і виконують відповідні рухи спочатку за вчителем, потім — самостійно.

ТHands up! Hands down! Hands on hips! Sit down! Stand up! Hands up!

ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Підведення підсумків уроку.

  1. Закінчення уроку.

Т: Goodbye! СhBye!

Тема. Шкільне приладдя

Мета:

— Ознайомити з новими ЛО.

— Навчати діалогічного мовлення.

— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.

— Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови, формувати навички письма.

— Виховувати культуру спілкування

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи, аудіодиск до підручника, програвач компакт-дисків, м’яч.

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]