- •Хід уроку
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Робота з геометричним матеріалом.
- •Vіі. Підсумок уроку.
- •Хід уроку
- •Гра «Яке число пропустили?»
- •Vі. Фізкультхвилинка
- •Vіі. Геометричний матеріал
- •Vііі. Підсумок уроку.
- •Хід уроку
- •Гра «Весела лічба» :
- •Робота з лічильним матеріалом.
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Геометричний матеріал.
- •Vіі. Закріплення нового матеріалу.
- •Хід уроку
- •Гра «Весела лічба» :
- •Загадка:
- •V. Порівняння чисел в межах трьох.
- •Vі. Фізкультхвилинка.
- •Vіі. Робота над геометричним матеріалом.
- •Vііі. Підсумок уроку.
- •Хід уроку
- •V. Написання цифри 4.
- •Vі. Фізкультхвилинка.
- •Vіі. Порівняння чисел у межах 4.
- •Vііі. Робота над геометричним матеріалом.
- •Vііі. Підсумок уроку.
- •Хід уроку
- •Гра «Весела лічба» :
- •V. Письмо цифри 5.
- •Vі. Фізкультхвилинка.
- •Vіі. Робота в зошиті.
- •Vііі. Динамічна пауза.
- •Хід уроку
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Геометричний матеріал.
- •Vіі. Підсумок уроку.
- •Хід уроку
- •Загадка:
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Робота над геометричним матеріалом.
- •Vіі. Підсумок уроку.
- •Хід уроку
- •Гра «Весела лічба» :
- •Загадка:
- •V. Закріплення вивченого матеріалу.
- •Vі. Фізкультхвилинка.
- •Vіі. Робота над геометричним матеріалом.
- •Vііі. Підсумок уроку.
- •Урок 10
- •Хід уроку
- •Загадка:
- •V. Закріплення нового матеріалу.
- •Vі. Фізкультхвилинка.
- •Vіі. Робота над геометричним матеріалом.
- •Vііі. Підсумок уроку.
- •Урок 11
- •Хід уроку
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Продовження роботи у зошиті.
- •Vіі. Підсумок уроку.
- •Урок 12
- •Хід уроку
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Робота над геометричним матеріалом.
- •Vіі. Підсумок уроку.
- •Урок 13
- •Хід уроку
- •Загадка:
- •V. Продовження роботи над опрацюванням нового матеріалу.
- •Vі. Фізкультхвилинка.
- •Vіі. Робота над геометричним матеріалом.
- •Vііі. Підсумок уроку.
- •Урок 14
- •Хід уроку
- •2 Е р і (двері)
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Повторення складу чисел 5 і 6 з двох та більше доданків. Склад чисел 9 і 10.
- •Гра «Засели будинки».
- •Vіі. Підсумок уроку.
- •Урок 15
- •Хід уроку
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vіі. Підсумок уроку.
- •Урок 16
- •Хід уроку
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vііі. Підсумок уроку.
- •Урок 17 Математика
- •Хід уроку
- •Загадка:
- •V. Фізкультхвилинка.
- •Vі. Робота з геометричним матеріалом.
- •Vіі. Підсумок уроку.
V. Фізкультхвилинка.
Vі. Робота з геометричним матеріалом.
Підготовка руки до креслення геометричних фігур. Завдання № 2.
а) Обведіть по точках квадратики, починаючи з правого верхнього кута, за вказівкою вчителя: вниз, ліворуч, вгору, праворуч. Вчитель наголошує на тому, що вправи виконуються не відриваючи руки.
б) Друга вправа «Сніжинка» складається з чотирьох окремих елементів: горизонтальна, вертикальна та дві похилі лінії. Виконайте вправу синім олівцем.
Вчитель повідомляє, що їжачок приніс ще одне завдання. На дошці біля малюнка їжачка вивішується таблиця з геометричними фігурами: промінь, відрізок, пряма, кути (промінь, відрізок і пряма – різні за довжиною).
Діти згадують, що спільного у цих фігурах і чим вони відрізняються одна від одної.
За допомогою умовної одиниці вимірювання (стрічка, олівець, лічильна паличка), шляхом прикладання діти визначають довжини фігур і порівнюють їх, застосовуючи слова «довгий – короткий».
Робота в зошиті. Завдання № 4.
а) Діти креслять простим олівцем одну довгу пряму, а відрізок і промінь коротші за неї.
б) Кольоровими олівцями під лінійку діти креслять різні види кутів. Вчитель наголошує, що кут утворюють два промені. (За бажанням вчителя, зважаючи на рівень підготовленості дітей, учнів знайомлять з поняттям «прямий, гострий, тупий кути»).
Робота за підручником М. Богдановича (сторінка 9 № 2).
Vіі. Підсумок уроку.
Подивіться навколо себе. Назвіть предмети, яких є в класі по одному. (Дошка, стіл, годинник, двері…)
Напишіть в повітрі рукою цифру, яку ми писали в зошиті.
УРОК 2
ТЕМА: |
Число і цифра 2. Монети 1 копійка, 2 копійки. Написання цифри 2. Види ліній |
|
|
МЕТА: |
Розглянути групи предметів, які характеризуються числом 2; учити утворювати число 2 додаванням 1 до попереднього числа; встановлювати відповідність між числом і групою предметів на основі дій з предметами. Закріпити знання дітей про різні види ліній, вчити їх розрізняти. Розвивати дрібні м’язи руки, вміння креслити лінії різних видів. Виховувати бажання старанно вчитися, каліграфічно писати. |
|
|
ОБЛАДНАННЯ: |
Демонстраційний матеріал: цифрова каса, малюнок лебедя, предметні картинки, таблиця з геометричними фігурами, таблиця «Письмо цифри 2»; індивідуальний матеріал: лічильний матеріал, кольорові олівці, монети 1 к., 2 к. |
|
|
Хід уроку
І. Повторення вивченого матеріалу.
Лічба предметів. (З опорою на предметні малюнки).
Пряма і зворотна лічба в межах 10.
Гра «Яке число пропустили?»
Учитель рахує в прямому і зворотному порядку, навмисне пропускаючи якесь число. Учні називають це число.
ІІ. Вивчення нового матеріалу.
|
Мов птах чарівний ожив, Повільно озером поплив. Умить піднявсь – летить у небі Ширококрилий білий … (Лебідь) |
На дошці вивішується малюнок лебедя.
Робота в зошиті Г. А. Іваниці (сторінка 4).
Розгляньте малюнок у колі. Серед предметів, які намальовані, знайдіть такий, що зустрічається тут лише один раз (Сонце, лебідь, очерет …)
Яких предметів на цьому малюнку два? (Хмаринки, листя очерету).
Оголошення теми уроку.
а) Читання вірша на сторінці 4 зошита;
б) Біля малюнка на дошці вивішується цифра 2.
Утворення числа 2.
а) Робота за підручником М. Богдановича. (сторінка 10 № 1)
б) Робота з лічильним матеріалом за партою і на дошці.
в) Робота у зошиті.
Знайдіть у колі точки.
Обведіть одну з них червоним олівцем, а другу – синім. Скільки точок усього? Як утворилось число 2?
