- •Робочий зошит
- •Аналіз уроку спостереження англійської мови
- •Аналіз уроку спостереження англійської мови
- •Аналіз уроку спостереження англійської мови
- •Загальний аналіз уроку-спостереження в 11 класі ( 09.11.2015.)
- •Цілеспрямованість уроку
- •Етап 1. Узагальнення знань учнів з граматики
- •Аналіз уроку спостереження англійської мови
- •Аналіз уроку-спостереження у 7-б класі ( 11.11.15.)
- •Цілеспрямованість уроку
- •Вступна частина уроку
- •Основна частина уроку
- •Характеристика школи-бази практики та класу
Етап 1. Узагальнення знань учнів з граматики
Мета: розвивати граматичні навички.
Прийом: усне пояснення, виконання граматичних вправ.
Етап 2. Мовленнєва зарядка
Мета: ввести учнів у іншомовну атмосферу.
Прийом: читання віршу «Me».
Етап 3. Введення та активізація нових лексичних одиниць
Мета: розкрити значення нових лексичних одиниць з теми, навчити учнів розуміти їх у текстах та використовувати в усному мовленні.
Прийом: усне пояснення.
Етап 4. Читання тексту та виконання вправ
Мета: тренувати навички перекладу та виразного читання вголос.
Прийом: робота з підручником: читання та переклад тексту (впр. 2, с. 35).
Етап 5. Розминка
Мета: дати дітям змогу відпочити від написання.
Прийом: вправи, під час яких, разом з рухами діти повторюють слова.
Заключна частина уроку.
Етап 1. Домашнє завдання
Мета: закріпити вивчену лексику.
Прийом: підготовка до диктанту ( слова на c. 85-88), вправи 1, 2, с. 89, вивчення напам’ять вірша.
Етап 2. Підсумки уроку
Мета: оцінити роботу учнів на уроці, виставити оцінки, стимулювати до самостійної роботи.
Прийом: оцінювання.
Активність учнів на роботі
Взаємодія учнів на уроці: учні активно працювали під час заняття.
Прийоми стимулювання мовленнєвої діяльності учнів: усне опитування, навідні запитання, обговорення.
Мовленнєва поведінка вчителя
Мовленнєва поведінка вчителя відповідала всім мовним нормам.
Вчитель формувала завдання чітко і голосно.
Вчитель вживала активні мовні одиниці з теми.
Результативність уроку
Учні ознайомилися з новими граматичними одиницями, закріпили їх шляхом виконання вправ та використання у власному мовленні.
Оцінки виставлені об’єктивно.
Аналіз уроку спостереження англійської мови
Клас – 9-А
Школа –Кам’янобрідська ЗОШ №1
Вчитель – Коршунова Ірина Михайлівна
Дата проведення – 10.11.2015
Тему уроку: «Sport in our life»
Обладнання – Карп’юк О. Д. Англійська мова: Підручник для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. (9-ий рік навчання) – Тернопіль: «Видавництво Астон», 2013.- 280с.
Хід уроку |
Власна оцінка діяльності вчителя та учнів |
Примітки |
Привітання (1 хвилина) |
Вчитель та учні привіталися. Черговий назвав кількість та прізвища відсутніх. |
+ |
Вступна частина уроку (5 хвилин) Контроль домашнього завдання |
Відбулася перевірка домашнього завдання. Вчитель перевірила домашнє завдання у всіх і деякі учні його не виконали.
|
+ |
Основна частина уроку Граматичний матеріал (10 хв.)
|
Урок розпочинається з повторення граматичного матеріалу, а саме умовного способу. Учні виконують вправи 5, 6 на ст. 75, вчитель пояснює те, що викликає труднощі у виконанні для учнів. |
+
|
Мовленнєва розминка (10 хв.)
|
Виконували впр. 9 ст. 80, було обговорення питань до вправи. Більшість працювали пасивно. |
|
Виконання вправ (10 хв.)
|
Вчитель роздала завдання з вправами. В цілому виконання вправ мені сподобалося, вчителька доклала багато зусиль, спонукаючи учнів до роботи, учні виконували вправи з легкістю. |
+
|
Письмо (5 хв.) |
Вчитель дала учням можливість написати свої ідеї, щодо покращення спортивних занять в школі. |
+
|
Заключна Частина уроку. (5 хв.) Домашнє завдання.
|
Вчитель просить відкрити щоденники і записати домашнє завдання, а саме дописати завдання, яке учні не встигли зробити в класі, повторити умовний спосіб, виконати вправу 1 на сторінці 81. |
+ |
