- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •3. Робота в парах
- •6.Письмо
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •4. Читання
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •4. Мовлення
- •5. Аудіювання
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •4. Мовлення
- •5. Аудіювання
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •3. Мовлення
- •5. Робота в групах
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •4. Мовлення
- •5. Аудіювання
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •2. Читання
- •3. Мовлення
- •4. Письмо
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •3. Письмо
- •4. Мовлення
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •V. Оголошення домашнього завдання.
V. Оголошення домашнього завдання.
Die Hausaufgabe ist Übung 5 Seite 56
Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen
План-конспект уроку з німецької мови
Дата: _______________
Клас:
Тема:
Цілі уроку:
Практична: практикувати в мовленні по темі; перевірити сформрваність мовленнєвих навичок під час вивчення теми.
Освітня: вчити учнів коректно відповідати на запитання;
Розвиваюча: розвивати навички письма, усного мовлення; розвивати діалогічне та монологічне мовлення; розвивати уяву.
Виховна: виховувати культуру спілкування; виховувати повагу до лікарів ;
Обладнання уроку: підручники, робочі зошити,картки
Тип уроку: урок перевірки засвоєних знань
Хід уроку
І. Організація класу.
Guten Tag! Setzt euch
Die Klasse ... ist zum Unterricht bereit.
Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da
ІІ. Мовленнєва хвилинка.
Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September
Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonnabend), der 1. September?
ІІІ. Основна частина.
1. Актуалізація навчальної діяльності
Бесіда
Was wiesst ihr uber Arzten?
Welhe Schmezen gibt es?
Welhe Krankheiten gibt es?
Warum kann man krank sein? Wo und wie heilen wir?
2. Письмо
2.1 Пояснення завдань (Вибрати зайве слово)
2.2 Робота в зошитах
Dgh 1 cn 58
3. Мовлення
3.1 Бесіда
3.2Впр 2 ст 58
3.3 Впр 3 ст 58
4. Робота в парах
4.1 Пояснення завдань
4.2 Робота в парах
Впр 5 ст 58
5. Гра «У лікаря»
Впр 5 ст 58
ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.
Wir haben wenig Zeit? Über was habt ihr heute gesprochen? War das interessant? Gibt es Frage?
V. Оголошення домашнього завдання.
Die Hausaufgabe ist Übung 7 Seite 58
Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen
