- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •3. Робота в парах
- •6.Письмо
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •4. Читання
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •4. Мовлення
- •5. Аудіювання
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •4. Мовлення
- •5. Аудіювання
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •3. Мовлення
- •5. Робота в групах
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •4. Мовлення
- •5. Аудіювання
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •2. Читання
- •3. Мовлення
- •4. Письмо
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •3. Письмо
- •4. Мовлення
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •V. Оголошення домашнього завдання.
- •План-конспект уроку з німецької мови
- •Хід уроку
- •1. Актуалізація навчальної діяльності
- •V. Оголошення домашнього завдання.
Хід уроку
І. Організація класу.
Guten Tag! Setzt euch
Die Klasse ... ist zum Unterricht bereit.
Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da
ІІ. Мовленнєва хвилинка.
Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September
Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonnabend), der 1. September?
ІІІ. Основна частина.
1. Актуалізація навчальної діяльності
1.1 Бесіда по картинках С 48
2.Перевірка домашнього завдання
2. Читання
2.1 Повторення правил читання. Робота з лексикою до тексту
Впр 11 ст 49
2.2 Читання та переклад тексту
Впр 12 ст 49
2.3 Робота з прочитаним текстом
Впр 13 ст 49
2.4 Відповіді на запитання
Впр 14 ст 50
3. Мовлення
3.1 Бесіда
3.2 Доповнення речень (усно). Робота в парах
Впр 15 ст 50
4. Письмо
4.1 Пояснення завдань
4.2 Робота в зошитах
Робота з картками
ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.
Wir haben wenig Zeit? Über was habt ihr heute gesprochen? War das interessant? Gibt es Frage?
V. Оголошення домашнього завдання.
Die Hausaufgabe ist Übung 15а Seite 50
Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen
План-конспект уроку з німецької мови
Дата: _______________
Клас:7
Тема: Симптоми і хвороби.
Цілі уроку:
Практична: практикувати в мовленні по темі ;
Освітня: вчити учнів правильній вимові слів та звуків ; навчати літературному перекладі текстів;
Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, усного мовлення; розвивати діалогічне мовлення;
Виховна: виховувати культуру спілкування; виховувати повагу до хворих ;
Обладнання уроку: підручники, робочі зошити, тематичні малюнки
Тип уроку: урок розвитку навичок
Хід уроку
І. Організація класу.
Guten Tag! Setzt euch
Die Klasse ... ist zum Unterricht bereit.
Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da
ІІ. Мовленнєва хвилинка.
Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September
Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonnabend), der 1. September?
ІІІ. Основна частина.
1. Актуалізація навчальної діяльності
1.1 Бесіда по темі.
Запитання з впр 16 ст 50
1.2Перевірка домашнього завдання
Доповнення міні діалогів
2. Читання
2.1 Повторення правил читання
2.2 Читання та переклад тексту
Ст 51 впр 1
.3 Робота з прочитаним текстом
Впр 1б ст 52 (робота з лексикою тексту)
3. Письмо
3.1 Пояснення завдань
3.2 Робота в зошитах
Впр 2(а,с) ст 53
4. Мовлення
4.1 Бесіда
Впр 3 ст 53 (запитання по темі, частина І)
4.2 Опис картинки
Впр 4 ст 54
ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.
Wir haben wenig Zeit? Über was habt ihr heute gesprochen? War das interessant? Gibt es Frage?
V. Оголошення домашнього завдання.
Die Hausaufgabe ist Übung 3 Seite 53
Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen
План-конспект уроку з німецької мови
Дата: _______________
Клас:7
Тема: Як ти себе почуваєш?
Цілі уроку:
Практична: систематизувати знання учнів по темі.
Освітня: вчити учнів самостійно відповідати на запитання; навчати сприймати умне мовлення на сллух;
Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, аудіювання, усного мовлення;
Виховна: виховувати повагу до хворих.
Обладнання уроку: підручники, робочі зошити, картки для роботи в зошитах
Тип уроку: урок систематизації знань
