Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
7 кл дойч кухня здоровя.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
5.42 Mб
Скачать

4. Мовлення

Впр. 7, ст. 41

5. Аудіювання

5.1 Прослуховування

Впр. 1б, ст. 39;

5.2 Перевірка розуміння почутого

впр. 2, 4а, ст. 40

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Що з тобою?

Клас: 7

Цілі уроку:

  • Практична: ввести нові ЛО теми; практикувати їх в мовлення та письмі; розширювати кругозір учнів.

  • Освітня: навчати учнів сприймати іноземну мову на слух; тренувати учнів в правильній вимові;

  • Розвиваюча: розвивати навички читання в голос та переклад; розвивати навички мовлення та письма; розвивати лексичні навички.

  • Виховна: виховувати інтерес до вивчення іноземної мови;

Тип уроку: урок розвитку навичок

Хід уроку

І. Організація класу.

Guten Tag! Setzt euch

Die Klasse ... ist zum Unterricht bereit.

Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September

Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonn­abend), der 1. September?

ІІІ. Основна частина.

1 Введення нового лексичного матеріалу

Ст 44

1.1 Робота з словниками

1.2 Складання речень з новими ЛО Впр 2 ст 41

2. Читання

2.1 Робота з ЛО тексту

2.2 Повторення правил читання

2.3 Читання тексту

Впр 1 ст 45

2.4 Робота з текстом

Впр 2 ст 45

3. Мовлення

3.1 Впр. 3, ст. 46

3.2 Впр 5 ст 46

5. Робота в групах

Впр 6 ст 46

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Це корисно для здоров я!

Клас: 7

Цілі уроку:

  • Практична: ввести нові ЛО теми; практикувати їх в мовлення та письмі; розширювати кругозір учнів.

  • Освітня: навчати учнів сприймати іноземну мову на слух; тренувати учнів в правильній вимові;

  • Розвиваюча: розвивати навички читання в голос та переклад; розвивати навички мовлення та письма; розвивати лексичні навички.

  • Виховна: прищіплювати навички зорового харчування;

Тип уроку: урок формування

Хід уроку

І. Організація класу.

Guten Tag! Setzt euch

Die Klasse ... ist zum Unterricht bereit.

Wer fehlt heute? Keiner fehlt Alle sind da

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Den wievielten haben wir heute? Heute ist der 1. September

Welcher (Wochen-) Tag ist heute? Heute ist Montag (Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Sonn­abend), der 1. September?

ІІІ. Основна частина.

1. Актуалізація навчальної діяльності

Magst du kochen?

Was kochst du?

Wo kochst du?

Hast du eine moderne Kuche?

2.. Введення нового лексичного матеріалу

Ст 40

2.1 Робота з словниками

2.2 Складання речень з новими ЛО Впр 2 ст 41

3. Читання

3.1 Робота з ЛО тексту

3.2 Повторення правил читання

3.3 Читання тексту

Впр 5 ст 41

3.4 Робота з текстом

Впр 6 ст 41

4. Мовлення

Впр. 7, ст. 41

5. Аудіювання

5.1 Прослуховування

Впр. 1б, ст. 39;

5.2 Перевірка розуміння почутого

впр. 2, 4а, ст. 40

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Клас:7

Тема: Тоні в лікарні.

Цілі уроку:

  • Практична: практикувати в мовленні по темі ; тренувати учнів в роботі в парах.

  • Освітня: вчити учнів роботі в парах; навчати давати відповіді на запитання по тексту;

  • Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, усного мовлення; розвивати діалогічне та монологічне мовлення;

  • Виховна: виховувати культуру спілкування; виховувати вміння спілкуватися з хворою людиною;

Обладнання уроку: підручники, робочі зошити,картки на лексику

Тип уроку: урок розвитку навичок

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]