- •1 2 3 4 5 Repeat
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Good bye, Children!
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •II. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Look ,listen and learn.
- •Жаттығу. Балалар, суреттегі балалар қандай бұйрықтарды орындап жатыр.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Look ,listen and learn the colours.
- •Жаттығу
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •1Жаттығу. Learn the shapes
- •Жаттығу. See the shapes and say.
- •Жаттығу Listen and sing.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •I like toys
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Lions can swim
- •Жаттығу learn the new letters and new words.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу learn the new letters.
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Learn the new letters.
- •Сергіту сәті
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Learn the new letters.
- •Сергіту сәті
VI Сергіту сәті
VII Сабақты қорытындылау
І Ұйымдастыру сәті good morning children! How are you?
Өткен сабақтарды қайталау.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.
Біз өзіміздің ең жақын адамдарымыз туралы айтып үйренеміз.
ІІІ [z] [ ]
ІV Оқулықпен жұмыс
1-жаттығу. Listen and learn.
Track 13.
Hi! My name is Alibek.This is my family. This is my father , Marat. This is my mother, Gulmira. This is my brother, Olzhas.
Track 14.
СD дискілерді тыңдату.
«Show me…» дидактикалық ойыны.
Мұғалім отбасы мүшесін атайды, ал оқушылар оны суреттен көрсетеді. (show me the mother7 show me the sister. Show me the brother. Show me the father.)
Өлең айту.
My mother, my father, my sister, my brother My mother, my father, my sister, my brother This is my family, this is my family
Сергіту сәті.
Hands up Hands down Hop, hop Turn around Bend left, bend right Turn around and sit down
Дәптермен жұмыс
Trace and color. Then say: this is a father
Оқушылар отбасы беттерінің контурларын айналдырып сызып оларды атайды.
Сабақты қорытындылау.
Жарайсыңдар балалар! Бүгінгі сабақта сендер отбасы мүшелерін қалай таныстыру керектігін отбасы туралы сұрақ қоюды үйрендік.
Өткендерді қайталау.
Бағалау.
Good bye, Children!
Ағылшын тілі
Күні:
Сыныбы: 1а,ә
Сабақтың тақырыбы: Менің отбасым
Сабақтың мақсаты: «Менің отбасым» тақырыбы бойынша жаңа лексиканы үйрену. Kind, strong, little, big ltuty , деген бағалау лексикасының көмегімен сөйлеу, ағылшын тілінің [η] ерекше дыбысын айту дағдыларын қалыптастыр; his/her тәуелдік есімдігін білу. Ата-ана мен тума -туысты құрметтеуге баулу.
Сабақтың типі: жаңа сабақты меңгерту
Сабақтың түрі: аралас
Табыстылық критерийлері: отбасы мүшелерін атай алады,дұрыс дыбыстау дағдылары дамиды.
Ресурстар: CD ойнатқыш ,үлестірмелі материал
Пәнаралық байланыс: музыка, сурет салу.
Сабақтың барысы
І Ұйымдастыру сәті
ІІ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
ІІІ Тірек білімдерді белсендіру
ІV Жаңа материалмен жұмыс
V Оқулықпен жұмыс
VI Сергіту сәті
VII Сабақты қорытындылау
І Ұйымдастыру сәті
Good morning children! How are you?
ІІ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
Бүгін біз ата-анамызды ағамызды ,әпкелерімізді (қарындас ,сіңлілерімізді ) сипаттауды үйренеміз.
Little, big, kind, strong
Фонетикалық жаттығу.
[η] [diη] Бұл сөзді қай сөзде естиміз?
Good morning, morning, ring, sing қайталаймыз.
Оқулықпен жұмыс. Диск тыңдату.
1-жаттығу
Track 16
This is my mother. Her name is Gulmira. She is kind
This is my father. His name is Marat. He is strong
This is my sister. Her name is Aliya. She is four. She is little.
This is my brother.His name is Olzhas. He is big. He is 10.
Describe the photos. Moony’s family.
Сергіту сәті.
Hands up Hands down Hop, hop Turn around Bend left, bend right Turn around and sit down
Дәптермен жұмыс. Draw your family picture and describe it.
Сабақты қорытындылау.
Бағалау.
Өтілген тақырыптарды қайталау.
The lesson is over good bye!
[η]
[diη]
My family.
Unit 2 Lesson 3
Күні: Сыныбы: 1
Сабақтың тақырыбы: Менің досымның отбасы
Сабақтың мақсаты: «Менің досымның отбасы» тақырыбы бойынша жаңа лексиканы үйрену. Grandmother/granny, grandfather/grandpa лексикасы, to love етістігі көмегімен сөйлеу дағдыоарын, ағылшын тілінің [r] [p] ерекше дыбыстарын айту дағдыларын қалыптастыру; his/her тәуелдік есімдігін пайдалану белсенділігін арттыру.
Сабақ типі: жаңа білімді меңгерту
Сабақ түрі: аралас
Күтілетін болжам: ауызекі сөйлеу дағдылары қалыптасады
Пәнаралық байланыс: музыка, елтану
Сабақтың барысы
І Ұйымдастыру сәті
ІІ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
ІІІ Тірек білімдерді белсендіру
ІV Жаңа материалмен жұмыс
V Оқулықпен жұмыс
