- •1 2 3 4 5 Repeat
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Good bye, Children!
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •II. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Look ,listen and learn.
- •Жаттығу. Балалар, суреттегі балалар қандай бұйрықтарды орындап жатыр.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Look ,listen and learn the colours.
- •Жаттығу
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •1Жаттығу. Learn the shapes
- •Жаттығу. See the shapes and say.
- •Жаттығу Listen and sing.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •I like toys
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Lions can swim
- •Жаттығу learn the new letters and new words.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу learn the new letters.
- •Сергіту сәті
- •V Сабақты қорытындылау.
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Learn the new letters.
- •Сергіту сәті
- •VI Сергіту сәті
- •VII Сабақты қорытындылау
- •Жаттығу. Learn the new letters.
- •Сергіту сәті
Сергіту сәті
Clap, stamp. clap
Stamp, clap, stamp,
Hop, bend, hop,
Bend, hop, stop.
Clap, stamp. clap
Stamp, clap, stamp,
Hop, bend, hop,
Bend, hop, stop.
Дәптермен жұмыс.
Оқушылар тест тапсырмаларын орындайды
1-жаттығу. Match the words to the pictures.
жаттығу. Draw your room. Match the words
жаттығу. Colour the spaces with O- red and the spaces with N - blue
It’s a yellow plane
It’s a blue train
It’s a green ball
It’s a red kite
It’s yellow doll
жаттығу Trace
5 жаттығу underline the letters Nn, Oo. Read the words.
V Сабақты қорытындылау.
Балалар бүгін біз сабақта жаңа сөздерді, таңғалғанымызды білдіруді үйрендік.
Үйге тарсырма: қайталау
Unit 7 Lesson 2
Күні:
Сыныбы: 1
Сабақтың тақырыбы: in, on, under
Сабақтың мақсаты: оқушыларды заттардың орналасуын көрсететін көмекші сөздермен таныстырую көмекші сөздерді (in, on, under) пайдаланую көмекші сөздерді енгізудің үлгілік жағдайында монолог және диолог құру дағдыларын қалыптастыру. Pp, Qq әріптерімен танысу. Графикалық дағдыларды және дұрыс дыбыстау дағдысын дымыту.
Пәнаралық байланыс: музыка, сурет салу
Сабақтың түрі: жаңа сабақты бекіту
Сабақтың типі: түсіндіру, ауызша, сұрақ - жауап
Сабақтың көрнекілігі: тақырыптық суреттер, CD дискілер
Сабақтың барысы
І Ұйымдастыру сәті
ІІ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
ІІІ Тірек білімдерді белсендіру
ІV Жаңа материалмен жұмыс
V Оқулықпен жұмыс
VI Сергіту сәті
VII Сабақты қорытындылау
І Ұйымдастыру сәті
Goоd morning, Goоd morning, Goоd morning to you Goоd morning, Goоd morning I’m glad to see you
ІІ Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау
Бүгін бір ойын туралы айтуды және достарымызды ойынға шақыруды және Pp, Qq әріптерібімен танысамыз.
ІІІ Тірек білімдерді белсендіру Фонетикалық жаттығу
[Λ]- mother, duck …
[ә:]- her, a girl …
[е] – a shelf, a bed
[ks]- box, fox
Оқулықпен жұмыс.
Суреттерді пайдалана отырып, тапсырманы орындаңдар.
Дидактикалық ойын.
Мұғалім бұйрық береді, оқушылар орындайды. Егер тапсырманы дұрыс орындамаса, ойыннан шығып қалатынын ескертеді.
The book is on the desk
The book is in the bag
The book is under the desk
The pen is in the pencil- case
The pen is on the book
The pen is on the chair
The pen is under the book
2- жаттығу Listen and sing.
In, in, in the desk
On, on, on the bag
Under, under, under the desk
What fun, what fun, what fun
In, in, in the desk
On, on, on the bag
Under, under, under the desk
What fun, what fun, what fun
Жаттығу Say where they are.
«Қаламды тап» дидактикалық ойыны.
4 жаттығу learn the new words and the letters.
