- •Планування та організація виробничої потужності.
- •Виробнича потужність підприємства їхні показники,чинники,принципи розрахунку.
- •Шляхи поліпшення виробничої потужності підприємства.
- •2.1 Нарізні роботи
- •2.3 Планування продуктивності праці основних робітників дільниці
- •2.4 Планування чисельності робітників по дільниці
- •2.5 Планування фонду заробітної плати робітників дільниці
2.1 Нарізні роботи
Визначаємо обсяг робіт для бурового орту V, м3
(2.1)
де S - перетин орту, м2
L- довжина орту, м
Визначаємо норму виробітку на буравлення Нб, м люд-зм для бурового орту по таблиці 1.3 [2], для ПР-25Л
f=7 (коефіцієнт міцності порід за шкалою професора Протод’яконова),
S=5,29м2, Нб=0,90м люд-зм
Визначаємо коефіцієнт часу для 7 годин К7 по формулі
(2.2)
Визначаємо норму виробітку на буравлення для 7 годин Н7 м люд-зм для бурового орту по формулі
Н7 = Н6 × К7 (2.3)
де Н6 - норма виробітку для 6 годин, м3 люд-зм
К7 - коефіцієнт часу для 7 годин
Н7 = 0,90 × 1,17 = 1,053м люд - зм
Визначаємо норму виробітку з урахуванням коефіцієнту в хрест простягання Н7k в хр. пр. м люд-зм для бурового орту
Н7k в хр. пр. = Н7 ×k в хр. пр. (2.4)
де Н7 - норма виробітку для 7 годин, м люд-зм
k в хр. пр. - коефіцієнт в хрест простягання
Н7k в хр. пр. = = 1,053 х 1,80 = 1,8м люд – зм
Визначаємо продуктивність для бурового орту Пзм м люд-зм по формулі
Пзм = Нм×k (2.5)
де Нм - норма виробітку в метрах, м люд-зм
k - коефіцієнт перевиконання (на шахтах Кривбасу - 1,05)
Пзм = 1,8 × 1,05 = 1,89м люд – зм
Визначаємо людино-зміни на проходку орту N люд-зм
(2.6)
де Vп.м. - обсяг робіт у п.м
П - продуктивність праці, м люд-зм
люд-зм
Визначаємо норму виробітку для орту по таблиці 4.3 [2] Нб, м3 люд-зм на скреперну доставку для скреперної лебідки 17ЗОЛ-2п(0,3) .
Для цього спочатку визначимо обсяг для орту на 1 п.м. гірської маси: V1п.м. м3 по формулі (2.1)
V1п.м. = 2,3× 2,3 × 1 = 5,29м3
Н6 = 19,4
Визначаємо норму виробітку для 7 годин Н7, м3 люд-зм по формулі (2.3)
Н7 = 19,4 × 1,17 = 22,69мЗлюд - зм
Визначаємо продуктивність для бурового орту на скреперну доставку Пзм м3 люд-зм по формулі (2.5)
Пзм = 22,69 × 1,05 = 23,82 м3люд - зм
Визначаємо кількість людино-змін для орту на скреперну доставку по формулі (2.6)
люд-зм
Визначаємо обсяг робіт для штреку скрепування V, м3 по формулі (2.1)
Визначаємо норму виробітку на буравлення Н6 м людино-змін для штреку
скрепування по по таблиці 1.3 [2] для ПП-50В
f=13, S= 3,6×3,6 =12,96м2, Н6 = 1,44 люд-зм
Визначаємо коефіцієнт часу для 7 годин К7по формулі (2.2)
Визначаємо норму виробітку на буравлення для 7 годин Н7, м люд-зм для штреку скрепування по формулі (2.3)
Н7 = 1,44 × 1,17 = 1,684м.люд - зм
Визначаємо продуктивність для штреку скрепування Пзм м люд-зм по формулі (2.5)
Пзм = 1,684 × 1,05 = 1,768м.люд - зм
Визначаємо людино-зміни на проходку штреку скрепування N люд-зм, по формулі (2.6)
люд
- зм
Визначаємо норму виробітку для штреку скрепування по таблиці 4.3 [2] Н6 людино-змін на скреперну доставку для скреперної лебідки ЗОЛ-2с(0,5)
Визначаємо обсяг для штреку скрепування на 1 п.м. гірської маси V1п.м м3 по формулі (2.1)
V1 п.м = 3,6 × 3,6 × 1 = 12,96м3
Н6 = 16,3м3 люд-зм
Визначаємо норму виробітку для 7 годин Н7, м3 люд-зм по формулі (2.3)
Н7 = 16,3 × 1,17 = 19,07м3люд - зм
Визначаємо продуктивність для штреку скрепування на скреперну доставку Пзм м3 люд-зм по формулі (2.5)
Пзм = 19,07 × 1,05 = 20,02 м3люд - зм
Визначаємо кількість людино-змін для штреку скрепування на скреперну достатку по формулі (2.6)
люд
- зм
2.2 Очисні роботи
Визначаємо норму виробітку Н6 на 6уравлення глибоких свердловин, для обвалення по таблиці 2.7 [2].
Для буравлення глибоких свердловин застосовуються бурові верстати НКР-100М, діаметр свердловини 100 - 110мм, глибина буравлення 15м, кут нахилу 0о - +45о, пневмоударник П-1-75, коефіцієнт міцності порід за шкалою професора Протод’яконова - 5.
Н6= 53,45 м люд-зм
Визначаємо норму виробітку Н7, м люд-зм для 7 годин по формулі (2.3) Н7 = 53,45 × 1,17 = 62,54м.людино - змін
Визначаємо норму виробітку на буравлення в тонах Нт. Вихід тони руди з 1 м свердловини 10 - 15т/м
Hт = H7×Y=62,54×15=938,1
Нт= 62,54 × 10 = 625,4т
Визначаємо продуктивність праці на буравлення Пзм по формулі (2.5)
Пзм = 625,4 х 1,05 = 656,67т.люд - зм
Визначаємо кількість людино-змін на буравлення всього обсягу N, люд-зм по формулі
(2.8)
де Vт - обсяг робіт у т
П - продуктивність праці, т люд-зм
люд
- зм
Визначаємо норму виробітку Н6 на скреперну доставку на обвалення по таблиці 4.1 [2], що здійснюється 55ЛС-2п, L=39м, обсяг скреперу - q= 2,1 м3
Н6=163,1м3 люд-зм
Визначаємо норму виробітку Н7, м люд-зм для 7 годин по формулі (2.3)
Н7 = 163,1 × 1,17 = 190,8м3.люд-зм
Визначаємо норму виробітку Нт, у тоннах по формулі
Нт =H7 × Q (2.9)
де Н7 - норма виробітку для 7 годин, м3 людино-змін
Q - питома вага порід, т/м3
Нт =190,8 × 2,1 = 400,7т
Визначаємо продуктивність праці П, т на скрепування по формулі (2.5)
Пзм = 400,7 × 1,05 = 420,7т.люд – зм
Визначаємо кількість N люд-зм для скрепування по формулі (2.6)
люд
– зм
Визначаємо норму виробітку Н6 на скреперну доставку при випуску руди по таблиці 4.1[2], що здійснюється 55ЛС-2п L=39м, q= 2,1м3
Н6 = 163,1 м люд-зм
Визначаємо норму виробітку Н7, м люд-зм для 7 годин по формулі (2.3)
Н7 = 163,1 × 1,17 = 190,8м.люд – зм
Визначаємо норму виробітку Нт, у тоннах по формулі (2.9)
Нт = 190,8 × 2,1 = 400,7т
Визначаємо продуктивність праці П, т на скрепування по формулі (2.5)
Пзм = 400,7 × 1,05 = 420,7 т.люд – зм
Визначаємо кількість N люд-зм для скрепування по формулі (2.6)
люд
–
зм
