- •Загальна частина
- •Характеристика навчального закладу
- •Загальна характеристика виховної та навчально-методичної роботи, проведеної практикантом у навчальному закладі-базі практики
- •Методична частина
- •Аналіз організаційно-змістовних та просторово-часових умов навчального процесу з теми
- •Аналіз навчальної програми з дисципліни
- •Аналіз матеріально-технічної бази з дисципліни Інформаційні комп'ютерні технології
- •Розробка дидактичного проекту уроку.
- •Визначення способів контролю і коректування базових знань
- •Аналіз навчальної літератури
- •Створення інформаційних (логіко-змістовних) матеріалів
- •Розробка дидактичного інструментарію проведення уроку
- •Аналіз зайнять викладачів і студентів-практикантів.
- •Складання рекомендацій з удосконалення дидактичного проекту.
- •3.Виховна частина
- •3.1.Аналіз плану виховної роботи групи учнів навчального закладу-бази практики
- •3.2.Щоденник педагогічних спостережень за учнями
- •3.3. Розробка виховного заходу
- •3.4. Аналіз відвідуваного виховного заходу
- •3.5. Складання рекомендацій з удосконалення виховного заходу
- •3.6.Результати профорієнтаційної роботи з учнями Харківського авто транспортного технікуму
- •3.7.Загальний висновок про проведену виховну роботу
- •Список літератури
3.2.Щоденник педагогічних спостережень за учнями
Лист індивідуальних спостережень
Прізвище: Глодік
Ім’я: Тетяна
По батькові: Іванівна
Число, місяць, рік народження: 16.03.1999
Домашня адреса:смт.Троїцьке вул. Леніна, буд. 48
Телефон: +380508043429
Адреса під час навчання: смт.Троїцьке вул. Леніна, буд 48
Відомості про родину
Відомості |
Батько |
Мати |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Глодік Іван Васильович |
Глодік Вікторія Олексіївна |
Домашня адреса, телефон |
смт.Троїцьке. вул. Леніна, буд.48 |
смт.Троїцьке. вул. Леніна, буд.48 |
Педагогічне спостереження
Дата |
Детальний опис вчинку |
Причини |
План роботи |
Прийоми та засоби |
Контрольне спостереження |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
13.02.15 |
Єлизавета поводила себе відкрито легко підтримувала будь-яку дискусію. Приймала активну участь на виховній годині. |
Чудово розвинуті комунікативні здібності |
Стимулювати Єлизавету й надалі розвивати комунікативні здібності: похвалити, залучати до художньої самодіяльності. |
Методи стимулювання - заохочення, Вид заохочення - схвалення, подяка, похвала, надання почесних прав |
Єлизаветі подобається виступати перед аудиторією, вона завжди активно приймає участь в обговоренні цікавої інформації. |
16.02.15 |
Під час перерви було видно, що Єлизавета у центрі уваги. Подруги уважно слухають її та поважають. |
У дівчинки присутні лідерські якості |
1.Стимулювати розвиток лідерських якостей. 2.Скерувати їх в потрібне русло. |
Методи стимулювання - заохочення, Вид заохочення - схвалення, подяка, похвала, надання почесних прав. |
Їй подобається бути в центрі уваги. Потрібно спрямувати її таланти |
Продовження таблиці
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
17.02.15 |
На уроці «Алгоритмізація та програмування» Єлизавета поводилась спокійно, уважно слухала вчителя, приймала участь в обговорені нового матеріалу . |
Предмет для Єлизавета зацікавлена вивченням цього предмету |
Стимулювати бажання вивчати не тільки дану дисципліну , а й інші дисципліни |
Заохочення, Вид заохочення - схвалення, подяка, похвала |
Єлизавета почала цікавитися іншими дисциплінами |
18.02.15. |
Єлизавета сумлінно навчається та не прогулює заняття |
Мотивована вчителем до навчання |
Стимулювати бажання навчатись |
Індивідуальна Заохочення, Вид заохочення - схвалення, подяка, похвала |
Протягом моїх спостережень уроків не пропускала |
3.3. Розробка виховного заходу
Сценарій виховного заходу № 1
Тема: «Ми це Україна.»
Мета: Розширити і поглибити знання учнів про свою країну. Розвивати у дітей прагнення бути свідомим громадянином України. Вчити цінити рідний край, його традиції та обряди. Формувати високі громадянські якості: патріотизм, людяність, доброту, милосердя та працьовитість. Розвивати увагу, творчу уяву учнів, навички зв’язного висловлювання своїх думок. Виховувати в учнів почуття поваги до минулого українців, любові до рідного слова, шанобливої поваги до національних і народних символів та обрядів.
Форма проведення : урок – прес – конференція
Група, курс: 8-Б
Місце проведення: клас
Дата і час проведення: 13.02.15
Відповідальний за проведення: практикант: Романов В.О
Хід заходу
Підготовчий етап.
