- •Хід уроку:
- •Оцінювання учнів.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Основна частина уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів. Перевірка домашнього завдання.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу. Перевірка словників.
- •Основна частина уроку.
- •Оцінювання учнів. Збір рз для перевірки.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
- •Попередня перевірка виконання проектів.
- •Підсумок уроку.
- •8 Клас. 1 семестр. Дата:
- •Хід уроку:
- •Організація класу.
- •Основна частина уроку.
Хід уроку:
Організація класу.
Мовна розминка . Прослуховування та обговорення аудіо запису “School uniform”: Who: a)hates the school uniform, but sees some points in wearing it? b) is a school teacher? Does he like the school uniform? Did he wear it whet he was a pupil? c) loves freedom and thinks that clothes help to show your personality? d) is a mother of a schoolgirl?
Перевірка наявності виконання домашнього завдання.
Основна частина уроку.
Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.
Перегляд уривку фільму “Windows on Britain”, з наступним виконанням тесту вп.1а) ст..16.
Читання тексту вп.1 б) ст.16 : підготовка до читання – перекласти слова із New Vocabulary, читання та переклад тексу, виконання вп.2 ст.17 – доповнити речення відповідно до тексту, виконання тексту вп.1 ст.6 РЗ.
Бесіда про свою школу : робота в парах – почергово задати питання партнеру (вп.4 ст.17) та записати повідомлення про свою школу.
4. Закріплення. Бесіда «Знайди десять відмінностей»: розказати про відмінності у шкільній освіті Британії та України.
Оцінювання учнів
Підсумок уроку.
Домашнє завдання.вп.6 ст.18 (вищий рівень), вп.2 ст.6 РЗ
8 Клас. 1 семестр. Дата:
Тема: Вступ. Знову у школі. № уроку
Тема уроку:Листування. Школи за кордоном.
Мета:
Навчальна: навчити оформляти особистого листа, описувати об’єкт за зразком, висловлювати власну думку.
Розвиваюча:розвивати мовний самоконтроль, уяву учнів в умовах рольової гри.
Освітня:розширити знання учнів про систему освіти за кордоном.
Виховна:формувати культуру спілкування, вміння відстоювати власну думку.
Обладнання:аудіо запис “About my school”та запис відповідної лексики на дошці.
Хід уроку:
Організація класу.
Мовна розминка. Складання чарту “5 things I like/dislike at school”.
Перевірка домашнього завдання: читання вп.2ст.6 РЗ, створення макету шкільної газети на магнітній дошці (вп.7 ст.18).
Основна частина уроку.
Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.
Читання листів вп.1 ст.19 подумки з наступним виконанням завдань вп.2,3 ст.20.
Аудіювання тексту “About my school” :
Підготовка до сприйняття тексту: введення лексики: explore, adult, do smb.’s best , records, stuffed animals, salary, to be satisfied, condition.
Прослуховування тексту.
Відповіді на питання диктора.
Робота в групах з 4 учнів: рольова гра «Новий учень» (за завданнями вп.6 ст.21 з опорою на речення, записані на дошці:
The … is situated in the … floor.
It is (has got) ….
The pupils are able to… here.
There are some … and you can find lots of … in this room.
Закріплення. Створити письмовий опис своєї школи.
Оцінювання учнів
Підсумок уроку.
Домашнє завдання. Вп.1 ст.7 РЗ (з опорою на вп.7 ст.21)
8 Клас. 1 семестр. Дата:
Тема: : Вступ. Знову у школі. № уроку
Тема уроку:Заняття у школі.
Мета:
Навчальна: розвивати навички креативного письма за допомогою умовно-комунікативних вправ, повторити вживання модальних дієслів..
Розвиваюча:розвивати мовну здогадку та мовний самоконтроль.
Освітня:розвивати лексичний запас учнів, поглибити їх уявлення про особливості освіти за кордоном.
Виховна:спонукати до усвідомлення потреби виконання правил для учнів.
Обладнання:аркуш паперу та наліпки з назвами шкільних кабінетів для складання макету школи.
