Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
moy 2.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
573.95 Кб
Скачать
  1. Підготовчий етап

  • Робота з підготовки приміщення щодо проведення заходу.

  • Підготовка необхідного обладнання та технічних засобів.

  • Залучення учнів з визначенням завдань та мети підготовки до заходу.

  1. Основна частина

- Вітання.

- Повідомлення теми та цілі виховного заходу.

- Лекція з даної теми. Опис ходу заходу (Додаток В).

  1. Заключна частина

  • Підведення підсумків.

Виховний захід №2

Тема: Вплив комп'ютера на здоров'я

Мета: Розповісти актуальні проблеми роботи із комп'ютером, і практичні поради їх вирішення.

Форма проведення: бесіда.

Група, курс: №2, 1 курс

Робоча професія: Електрозварювальник

Місце, дата і час проведення: ДНЗ «Артемівський професійний ліцей», 26.02.2015 р., 9 година ранку.

Відповідальний за проведення: Коротких А.С.

Хід заходу

  1. Підготовчий етап

  • Робота з підготовки приміщення щодо проведення заходу.

  • Підготовка необхідного обладнання та технічних засобів.

  • Залучення учнів з визначенням завдань та мети підготовки до заходу.

  1. Основна частина

- Вітання.

- Повідомлення теми та цілі виховного заходу.

- Лекція з даної теми. Опис ходу заходу (Додаток Г).

  1. Заключна частина

  • Підведення підсумків.

3.2. Аналіз виховного заходу

1. Тема: Декларація прав дитини, людини та обов'язки кожного

Мета: дати основні поняття особистих прав, а також особистої відповідальності перед самим собою і суспільством.

Форма проведення: Бесіда

Група, курс: №1, 2 курс

Місце, дата і час проведення: ДНЗ «Артемівський професійний ліцей», 05.02.2015 р., 8 година ранку.

Відповідальний за проведення: класний керівник

2. Оцінювання основних особистісних якостей класного керівника

2.1. Володіння матеріалом і загальна ерудиція були представлені на досить високому рівні.

2.2. Високий рівень педагогічної майстерності.

2.3. Володіння мовою нормою усної мови, а також уміння використовувати виразні мовні засоби; мова досить гучна, емоційна, матеріал викладається доступно і цікаво.

2.4. Ставлення викладача до учнів шанобливе, врівноважене, зацікавлене.

2.5. Класний керівник швидко встановлює контакт з аудиторією, викликає зацікавленість до себе, стилю спілкування, манері поведінки, викликає довіру і повагу з боку учнів. Вибирає демократичний стиль спілкування.

3. Оцінювання основних характеристик учнів під час заходу

3.1. Висока ступінь активності учнів на класній годині, оскільки під час проведення виховного заходу викладач постійно сприяє заманювання учня до обговорення повідомленого ним матеріалу, задаючи питання і пропонуючи проаналізувати ситуативні сценки.

3.2. Високий ступінь дисциплінованості і зацікавленості.

4. Оцінювання змісту виховного заходу

4.1. Кожен висловлює тезу, правила і положення чітко сформульовані і несуперечливі.

4.2. та 4.3. Зміст матеріалу зрозуміло, доступно для розуміння, перш за все тому, що розглядається на прикладах з життєвих ситуацій, з якими могли стикатися в своєму житті учня чи ще можуть зіткнутися.

4.4. Обсяг матеріалу середній.

5. Оцінювання ефективності взаємодії

5.1. Час використано ефективно і раціонально, досить помірний темп викладу, відбувалося чергування інформування учнів про цікаві факти.

5.2.Средства наочності та технічні засоби використані не були.

5.3. Були використані форми і методи, як розповідь, бесіда, дискусія.

5.4. Середній ступінь естетичного впливу заходу на учнів.

6. Оцінювання результатів виховного заходу

6.1. Мета виховного заходу чітка і лаконічна

6.2. Мета досяжна і доцільна.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]