- •Організаційний момент.
- •Організаційний момент.
- •Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
- •Організаційний момент.
- •Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
- •Організаційний момент.
- •Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
- •Організаційний момент.
- •Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
- •1.Організаційний момент.
- •2.Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
- •Організаційний момент.
- •Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
- •1.Організаційний момент.
- •2.Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
- •Організаційний момент.
- •Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
Урок №1
2-й клас
Тема. Повторення вивченого матеріалу.
Тип. Комбінований.
Мета. Навчальна – практичне засвоєння вивченого матеріалу;
Виховна – виховання усвідомленого ставлення до виконання комбінацій на розвиток еластичності, виворотності, чіткості правильності та музичності виконання комбінацій;
Пізнавальна(розвиваюча) – розвинути в учнях техніку виконання комбінацій біля станка та на середині зали;
Література: Л.Ю. Цвєткова «Методика викладання класичного танцю» Київ «Альтерпрес» 2007 .
Хід уроку
Організаційний момент.
Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
Вправи біля станка:
- Demi-plie та grand plie;
-battement tendu;
-battement jete;
-rond de jambe par terre.
Вправи на середині зали:
- demi-рlie;
- battement tendu.
Allegro: temps leve sauté, changement de pied.
Повторення вивченого матеріалу.
Вправи біля станка:
- Demi-plie та grand plie;
-battement tendu;
-battement jete;
-rond de jambe par terre.
Вправи на середині зали:
- demi-рlie;
- battement tendu.
Allegro: temps leve sauté, changement de pied.
Закріплення знань, умінь і навичок.
Відпрацювати практично вправ біля станка та звернути більшу увагу на техніку виконання.
Підсумок уроку.
Оцінювання.
Домашнє завдання.
Вивчити методику виконання вправ вивчених на попередніх заняттях та звернути більшу увагу на чіткість виконання та музичну розкладку.
Урок №2
2-й клас
Тема. Методика виконання вправи Battement frappes.
Тип. Комбінований.
Мета. Навчальна – засвоїти схему виконання вправи Battement frappes;
Виховна – виховання усвідомленого ставлення до вправи на розвиток сили ніг, рухливості колінного суглоба та чіткості виконання. Пізнавальна(розвиваюча) – розвиває любов до дисципліни, координацію рухів, уміння самостійно вивчати вправи, розвивати хореографічну пам'ять, сприяти вихованню патріотизму, ансамблю.
Література: Л.Ю. Цвєткова «Методика викладання класичного танцю» Київ «Альтерпрес» 2007 ст.52,65.
Хід уроку
Організаційний момент.
Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
Вправи біля станка:
Demi-plie та grand plie;
battement tendu;
battement jete;
rond de jambe par terre.
Вправи на середині зали: port-de-bras.
Allegro:
temps leve sauté;
changement de pied.
Подача нового матеріалу:
Методика виконання вправи
Battement frappes
Музичний розмір – 2/4.
Вихідне положення – V позиція ніг, права нога попереду, голова повернута до правого плеча, права рука на станку, ліва рука на станку.
На вступні акорди нога за правилами battement tendu відкривається в сторону на 35˚. Одночасно права рука відкривається в другу позицію, голова повертається до правого плеча.
1-й такт. Виконуємо один Battement frappes в перед, голова повернута до правого плеча.
2-й такт. Виконуємо один Battement frappes в сторону, голова повернута прямо.
3-й такт. Виконуємо один Battement frappes назад, голова повернута до правого плеча.
4-й такт. Виконуємо один Battement frappes в сторону, голова знаходиться прямо.
5-й такт. Виконуємо double frappe в позу effasse вперед (1/4);
6-й такт. Виконуємо double frappe з поворотом в позу effasse назад (1/4).
7-8й такти. Виконуємо сім Battement frappe в сторону. Рука постійно знаходиться в стороні. Наступні 8 тактів вправа повторюється з лівої ноги.
Закріплення знань, умінь і навичок.
Відпрацювати практично вправу Battement frappe, при виконанні цієї вправи звернути увагу на, чіткість виконання, виворотнісь та музичну розкладку.
Підсумок уроку.
Оцінювання.
Домашнє завдання.
Вивчити методику виконання вправи Battement frappe та звернути більшу увагу на виворотність у тазостегновому суглобі, та чіткість виконання вправи.
Урок №3
2-й клас
Тема. Повторення вивченого матеріалу.
Тип. Комбінований.
Мета. Навчальна – удосконалення техніки виконання вправи Battement frappes.
Виховна – виховання усвідомленого ставлення до вправи на розвиток сили ніг, рухливості колінного суглоба та чіткості виконання. Пізнавальна(розвиваюча) – розвиває в учнів любов до дисципліни і уміння самостійно вивчати вправи, хореографічної пам’яті сприяти вихованню патріотизму, ансамблю.
Література: Л.Ю. Цвєткова «Методика викладання класичного танцю» Київ «Альтерпрес» 2007 ст.52, 65.
Хід уроку
Організаційний момент.
Актуалізація опорних знань і умінь учнів:
Вправи біля станка:
Demi-plie та grand plie;
battement tendu;
battement jete;
rond de jambe par terre;
вattement frappes.
Вправи на середині зали: port-de-bras.
Allegro:
temps leve sauté;
changement de pied.
Пояснення учням теми уроку: Удосконалення техніки виконання комбінації Battement frappes.
Закріплення знань, умінь і навичок.
Відпрацювати практично вправ Battement frappes, при виконанні цієї вправи звернути увагу на, чіткість виконання, виворітнісь та музичну розкладку.
Підсумок уроку.
Оцінювання.
Домашнє завдання.
Вивчити методику виконання вправи Battement frappes та звернути більшу увагу на виворітність у тазостегновому суглобі, та чіткість виконання вправи.
Урок №4
2-й клас
Тема: Методика виконання вправи battement fondu.
Тип : комбінований.
Мета : Навчальна – практичне засвоєння виконання вправи battement fondu.
Виховна – виховання усвідомленого ставлення на розвиток сили та еластичності м’язів.
Пізнавальна – розвиває любов до дисципліни і уміння самостійно вивчати вправи, сприяти вихованню патріотизму, ансамблю.
Література: Л.Ю. Цвєткова «Методика викладання класичного танцю» Київ «Альтерпрес» 2007 ст62.
Хід уроку
