
- •Пригоди на кораблі Для дітей підготовчої групи
- •Хід заняття
- •1. Гра «Скільки нас»
- •2. Гра «Знайомство»
- •3. Гра «Знайди ведмедика»
- •4. Гра «Розбудіть ведмежатко»
- •6. Гра «Веселка»
- •7. Гра «Прогноз погоди»
- •8. Гра «Відкритий мікрофон»
- •Урок-концерт з іноземної мови
- •Урок - гра
- •Xід уроку
- •1. Бліц - питанння
- •2. Пори рoкy
- •4. Опис погоди
- •Урок – екскурсія
- •1. Привітання та ознайомлення учнів із темою, метою уроку
- •Уведення в іншомовну атмосферу.
- •3. Перевірка домашнього завдання
- •5. Фізкультхвилинка
- •6. Вивчення нових лексичних одиниць
- •7. Аудіювання. Перегляд відео сюжету "Great Britain. London"
- •8. Повторення граматичного правила (Past Simple Tense)
- •9. Виконання граматичного завдання на зaкріплення Past Simple Tense та на закріплення нових лексичних одиниць
- •Birthday party. З клас
- •Уведення в іншомовну атмосферу
- •Бесіда з черговим (у режимі p 1 p 2 p 3 p 4 …)
- •Повідомлення теми й мети уроку
- •Робота з таблицею
- •Повторення назв місяців.
- •Робота з підручником. Reading. Exercise 4, p. 23
- •Підсумок
- •Домашнє завдання: project work. Birthday's card
- •Подорож до королівства english
- •Хід уроку
- •Організаційний момент
- •Повідомлення теми та мети уроку
- •Презентація з теми «знайомство з мешканцями країни english»
- •V. Фонетична зарядка
- •VI. Придбання запрошень
- •Зупинка «шкільна»
- •VIII. Зупинка «іграшкова»
- •IX. Зупинка «спортивна»
- •Зупинка «поетична»
- •Завершення подорожі
- •Підсумок
- •Урок - подорож
- •Урок лінгвістичних ігор
- •1. Організація роботи. Привітання.
- •2. Вправа для язичка:
- •3. Назвати букви, які позначають голосні звуки.
- •I група. «Діалоги»
- •II група. "I’ts а fиппу саt"
- •III група. "It’s winter"
- •4. Домашнє завдання.
Робота з підручником. Reading. Exercise 4, p. 23
Учні читають текст, де замість деяких слів — малюнки. Діти називають замість малюнків слова.
PUPILS' PROJECTS
Учні розповідають про улюблену пору року, показують свої роботи.
What is your favourite season? (показують картки): Why?
Say some words about your favourite season.
When is your birthday?
AT THE BIRTHDAY PARTY
Welcome to my birthday, please.
Поздоровлення
Діти вручають подарунки й поздоровляють іменинницю.
Happy birthday to you!
I wish you to be lucky
And happy all day.
I wish you good luck,
Good mark and joy.
May all your dreams come true!
You are so nice today! Be lucky!
Thank you. Glad to see you. It’s so interesting! It’s so lovely! Great!
Робота в парах
Знайомство з друзями іменинниці.
Ні! What’s your name?
What are you?
How old are you?
Where do you live?
What is your favourite season?
When is your birthday?
Glad to meet you.
Фізкультхвилинка
Танець “What Are Little Boys Made Of?”.
Звучить магнітофонний запис пісні. Учні танцюють в колі, як на дню народження.
Сюрприз для іменинниці
I have a present for Inna too. What is it? Can you guess?
Is it a doll (dog, cat, pen, book, nut...)?
Yes, it is. (No, it isn’t).
Telegram. It’s a telegram. Read it. (Читати тільки великі букви!)
HdoAnPiPiY BoIRscTHoDAY TaO YiOaxU!
Song “Happy birthday to you”. Іменинниця виносить торт, діти співають.
Happy birthday to you,
Happy birthday to you.
Happy birthday, dear teacher,
Happy birthday to you.
May your birthday be bright,
May your birthday be bright,
May your birthday be bright
From morning till night.
Підсумок
Do you like our lesson? What do you like best of all?
I like best of all... You marks are
Домашнє завдання: project work. Birthday's card
Написати поздоровлення своїм новим друзям із днем народження та оформити його листівкою.
Урок – подорож
Подорож до королівства english
Мета уроку:
практична:
розширити знання учнів про Великобританію; перевірити рівень засвоєння лексико-граматичного матеріалу, вивченого протягом першого року;
удосконалити вміння застосовувати вивчений матеріал у ситуаціях на практиці шляхом залучення учнів до гри;
розвивальна:
розвивати пам'ять, творчу уяву, навички комунікації, почуття естетичного сприймання дійсності;
виховна:
виховувати зацікавленість до вивчення англійської мови;
досягти ситуації успіху кожного учасника творчого процесу та його максимальної самореалізації.
Обладнання:
Аудіозапис пісень "Good Morning, School!", "А Favourite Toy" презентація з теми «Знайомство з мешканцями королівства English», підручник «Англійська мова, 2 кл.», роздавальний матеріал, маршрут подорожі, англійський алфавіт, ілюстрації до віршів.
Хід уроку
Організаційний момент
School is waiting can’t be late.
Hurry! Hurry! Half past eight.
Out of the door and down the street
Then softly, quetly
Take your seat.
(Posnayko №9, 2009)
ПРИВІТАННЯ
Song “Good Morning, School!”
Good morning, good morning!
School has begun.
Good morning, good morning!
It’s fun!
Pencils and crayons,
Sciccors and glue.
Rubbers and paper,
Beading books, too.
Reading and Writing,
English and Arts.
Come on, everybody-
The first lesson starts!
(Posnayko №9, 2009, p. 23)