
- •Привітання.
- •Повідомлення мети уроку.
- •Привітання.
- •Повідомлення мети уроку.
- •2.Презентація нового граматичного матеріалу.
- •4. Активізація нового лексичного та граматичного матеріалу.
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Хід уроку
- •1. Формування аудіативної компетенції.
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •Домашнє завдання.
- •Хід уроку
- •1. Презентація нового лексичного матеріалу.
- •III. Заключна частина уроку (5 хв)
- •I. Організаційний момент.
- •II. Ознйомлення с темой урока.
- •IV. Розвиток навичок мовлення .
- •V. Фізкультхвилинка.
- •VI. Розвиток навичок мовлення .Проектна робота.
- •VII.Домашнє завдання.
- •VIII. Підсумки уроку.
9 клас
Тема: Контрольна робота
Мета: Перевірити рівень мовної, граматичної, комунікативної та аудіативної компетенції.
Обладнання: Роздавальний матеріал
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення {10 хв)
Привітання.
Повідомлення мети уроку.
Today we will write a test to check your knowledge on the theme “What Is It Like Being a Teenager?” Уведення в іншомовну атмосферу.
а) Формування фонетичної компетенції.
Rhyme and Reason. SB p. 20, CD 1, track 4.
Listen to and read Irene Pawnsley’s poem and practise the sounds /u:/ and /au/.
Rhyme and Reason. SB p. 33, CD 1, track 8.
Listen to and read Langston Hughes’s poem and practise the sounds /i:/ and /ai/.
Rhyme and Reason. SB p. 43, CD 1, track 10.
Listen to and read the part of a song and practise the sounds /o:/, /a/ and sentence stress.
Rhyme and Reason. SB p. 53, CD 1, track 13.
Listen to and read Grace Nicholas’s poem and practise the sound /a/.
II. Основна частина уроку (30 хв)
1. Інструкція щодо виконання контрольної роботи.
The test is made up of five tasks. If you will do all the tasks correctly, your mark will be twelve. Don’t forget: mistakes will make your mark lower.
Виконання контрольної роботи.
III. Заключна частина уроку (5 хв)
Домашнє завдання.
Ііи'вчити прислів’я.
Підведення підсумків уроку.
Діалог вчителя з учнями.
Have you got any questions on the tasks of the test? What task was I In- most difficult for you? What task was the most interesting for you?
9 клас
Тема: Глобальні проблеми
Мета: Повторити й активізувати навчальний матеріал.
Ознайомити учнів з новою лексикою.
Навчати спілкуватися за темою.
Формувати граматичну компетенцію.
Практикувати фонетичну компетенцію.
Удосконалювати комунікативну компетенцію.
Виховувати бережливе ставлення до природи.
Обладнання: Підручник, зошит
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення (10 хв)
Привітання.
Повідомлення мети уроку.
Today we will speak about global problems. We are going to learn new words, phrases, expressions and put our attention on Grammar: Modal Verbs. Перевірка домашнього завдання.
Учні проговорюють прислів’я, які вони вивчили вдома
Уведення в іншомовну атмосферу.
а) Формування граматичної компетенції.
Учитель роздає учням картки із контрольною роботою, яку вони писали на минулрму уроці. Усі помилки обговорюються вголос, а вдома учні зроблять роботу над помилками.
b) Формування фонетичної компетенції.
Rhyme and Reason. SB p. 61, CD 1, track 16.
Listen to and read William Raund’s poem and practise the sounds /w/,. /a;/ and /e/. Say if you agree with the poet.
II. Основна частина уроку (30 xb)
Презентація нового лексичного матеріалу.
а) Формування аудіативної компетенції.
Words. Phrases. Expressions. CD 1, track 15, SB p. 60 Учні прослуховують слова на диску, а потім читають один за одним кожен по слову. Перекладають за допомогою вчителя.
nuclear power station — атомна електростанція
water vapour — водяна пара
to threaten — погрожувати, загрожувати
rainforest — тропічний ліс
to pollute (air, land, water) — забруднення
to cut down — скорочувати
to throw waste — кидати відходи
acid rain — кислотний дощ
to become environmentally educated-ставати екологічно вихованим
deforestation — вирубування лісів
global warming — глобальне потепління
to emit smoke into the air — випускати кіптяву в повітря
glacier — льодовик
to unite efforts against sth — об’єднати зусилля проти когось
to contaminate — забруднювати, псувати
to disturb the natural balance —порушувати природний баланс
poisonous substance — отруйна речовина
to be to blame for sth — бути винуватим у чомусь
mammal — ссавець
unrestricted — нічим не обмежений
to protect sth from sth — захищати щось від чогось
It’s time for action. — час діяти
It’s a matter of primary importance. — першочергова справа
Формування комунікативної компетенції.
Go Ahead! SB p. 60.
Look at the posters and say which of the environmental problems in them are typical of your country.