- •Реорганізація міської телефонної
- •Мережі з впровадженням
- •Цифрової комутаційної системи ewsd
- •Пояснювальна записка
- •1. Вступ
- •2. Характеристика цифрової комутаційної системи ewsd
- •Система ewsd відповідає міжнародним стандартам і рекомендаціям затвердженим мсе і септ.
- •5. Розрахунок інтенсивності телефонного
- •5.1. Розрахунок інтенсивності питомих навантажень
- •5.2. Розрахунок інтенсивності навантаження на вході sn
- •5.3. Розрахунок інтенсивності навантаження на виході sn
- •5.4. Розрахунок міжстанційних навантажень
- •6. Розрахунок кількості з’єднувальних ліній
- •7. Розрахунок кількості обладнання
- •7.1.1. Для місцевого концентратора к-0
- •7.1.2. Для віддаленого концентратора к-1
- •7.1.2. Для віддаленого концентратора к-2
- •7.2. Розрахунок обладнання ltg
- •7.3. Розрахунок обладання комутаційного поля sn
- •7.4. Розрахунок обладнання координаційного процесора ср
- •7.5. Відомість основного обладнання
- •Висновок
- •Література
- •Аваков р.А., Шилов о.С., Исаев в.И. Основы автоматической коммутации. Учебник для вузов. - м.: Радио и связь, 1981.
5. Розрахунок інтенсивності телефонного
НАВАНТАЖЕННЯ
5.1. Розрахунок інтенсивності питомих навантажень
Середнє значення питомого навантаження в годину найбільшого навантаження ГНН від однієї абонентської лінії 1 категорії визначається за формулою:
Yi = Ci · t i , Ерл. (1)
де: Ci - середнє число викликів в ГНН ( приведено в початкових даних)
t i - середній час заняття лінії для абонентів різних категорій, с.
Середній час заняття лінії визначається окремо для для ТА с батарейним та багаточастотним набором номеру за формулою:
t i. бат. = р·( Т + 2) + 13,5 + 1,5·n, с. (2)
t
i. бч.
= р·(
Т + 2) + 13,5 + 0,8·n,
с.
(3)
де: р - ймовірність розмов, що сталися
Т - середній час розмови, с.
n - нумерація мережі
Тоді , у нашому випадку t бат. = 0,60* (60+ 2) + 13,5 + 1,5 * 6 = 59,7 с
t . бч. = 0,60* (60 + 2) + 13,5 + 0,8 * 6 = 55,5с
Питомі навантаження для абонентів різних категорій будуть складати
Y н/г.бат. = Сн/г. бат · t бат. / 3600 = 3.5 * 59.7/3600=0,058 Ерл
Y кв.бат = 1,2 * 59,7 / 3600 = 0,02 Ерл.
Y т. бат = 7 * 59,7 / 3600 = 0,12 Ерл
Y н/х.бч. = 3.5 * 55,5 / 3600 = 0,05 Ерл.
Y кв. бч = 1,2 * 55,5 / 3600 = 0,018 Ерл.
5.2. Розрахунок інтенсивності навантаження на вході sn
Величина навантаження, яка надходить від абонентів ОПТСЕ-33 ( вихідне абонентське навантаження) визначається як сума загального абонентського навантаження та навантаження на ЗЗЛ за формулою:
Y аб. = Y 1аб. + Y ззл. , Ерл. (4)
де: Y 1аб. = Y аб.бат. + Y аб.бч, Ерл.. (5)
Y ззл = Y ззл·( Nн/г + Nкв.) + Yмта·Nмта , Ерл. (6)
Y аб.бат. = Y н/г.бат ·Nн/г.бат + Y кв.бат · Nкв.бат + Y т.бат · Nт ; Ерл.. (7)
Y аб.бч. = Y н/г.бч ·Nн/г.бч + Y кв.бч · Nкв.бч ; Ерл.. (8)
Визначаємо величину навантаження Y 1аб. . У відповідності з початковими даними в нову АТС включаються 10% апаратів с багаточастоним набором номеру. Тоді кількість ТА народногосподарського сектору становить:
Nн/х.бат = 0,9 · Nн/г = 0,9 · 8000 = 7200 шт.
Nн/х.бч = 0,1 · Nн/г = 0,1 · 8000 = 800 шт.
Кількість ТА квартирного сектору становить
Nкв.бат = 0,9 · Nкв = 0,9 · 20000 = 18000 шт.
Nкв.мч = 0,1 · Nкв = 0,1 · 20000 = 2000 шт.
Для таксофонів Nт.бат = Nт = 100 шт.
Y аб.бат = 0,058 ∙ 7200 + 0,02 ∙ 18000 + 0,12 ∙ 100 = 417 + 360 = 777 Ерл.
Y аб.бч = 0,05 ∙ 800 + 0,018 ∙ 2000 = 40 + 36 = 76,6 Ерл..
Y
1аб
=
777
+ 76 = 853
Ерл.
Величина навантаження на ЗЗЛ складає:
Y ззл = 0,04 ∙ (8000+20000) + 0,13 ∙ 10 = 1120 + 1,3 = 1121 Ерл
Абонентське вихідне навантаження становить:
Yаб = 853 + 1121 = 1974 Ерл.
