- •Студент практиканттың сабағын талдау
- •Сабақты өзіндік талдау
- •Студенттін сабақты талдауы (Өзіндік талдау)
- •9«Ә» сыныбының сабақ кестесі
- •1 Кезең
- •IV курс
- •Бижанова Зарина
- •Студент – практиканттың шеберлігін анықтаудың үлгісі (мониторинг)
- •Ы.Алтынсарин атындағы Білім Академиясының Базалық мекемесі № 51 гимназия туралы мәлімет
9«Ә» сыныбының сабақ кестесі
1 Кезең
№ |
Дүйсенбі |
Сейсенбі |
Сәрсенбі |
Бейсенбі |
Жұма |
Сенбі |
1 |
Тәрбие сағаты |
Әдебиет |
Алгебра |
Геометрия |
Геометрия |
Биология |
2 |
География |
Сызу |
Биология |
Әдебиет |
Технология |
Сызу |
3 |
Әдебиет |
Дене тәрбиесі |
Информатика |
Физика |
Құқық |
Ағылшын |
4 |
Физика |
Дене тәрбиесі |
Орыс тілі |
Ағыл шын |
Химия |
Химия |
5 |
Алгебра |
Құқық |
Ағылшын |
Қ. тарих |
Ағылшын |
Тарих |
6 |
Ағылшын |
Орыс тілі |
Тарих |
Литература |
Қ. Тілі |
Дене тәрбиесі |
7 |
|
|
|
|
Өзін-өзі тану |
|
Қазақстан Республикасының білім және ғылым министрлігі
Ақтөбе мемлекеттік педагогикалық институты
Физика-математика және жаратылыстану факультеті
Теориялық және эксперименталды физика кафедрасы
Педагогика және педагогикалық психология кафедрасы
Педагогикалық практика бойынша есеп
IV курс
Мамандық: 050110-Физика
Бижанова Зарина
Практика уақыты 2014 жылдың 02.09-нан 25.10- не дейін
Мекеме: № 36 мектеп
Класс: 9 «Б»
Ақтөбе 2014
Студент – практиканттың шеберлігін анықтаудың үлгісі (мониторинг)
№ |
Мазмұны |
1 апта |
2 апта |
3 апта |
4 апта |
5 апта |
6 апта |
Қорытынды |
1. |
Сабаққа кластың дайындығы |
|
|
|
|
|
|
|
2. |
Ұйымдастыру бөлімі |
|
|
|
|
|
|
|
3. |
Сабақтың мақсатын айтуы |
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Оқушының сабаққа ынтасын аударуы |
|
|
|
|
|
|
|
5. |
Сабақтың құрлымы |
|
|
|
|
|
|
|
6. |
Студент практиканттың теориялық біліктілігі |
|
|
|
|
|
|
|
7. |
Өз бетімен орындалатын жұмыстары |
|
|
|
|
|
|
|
8. |
Тақтаны, оқулықты пайдалануы |
|
|
|
|
|
|
|
9. |
Топтан жан-жақты оқуды ұйымдастыру |
|
|
|
|
|
|
|
10. |
Оқушының жеке ерекшеліктерін ескере отырып, жұмыс жүргізуі |
|
|
|
|
|
|
|
11. |
Оқу бағдарламасының түсіндірілуінің ғылымилығы, түсініктілігі |
|
|
|
|
|
|
|
12. |
Өтілген, үйге берілген материалдың көлемі |
|
|
|
|
|
|
|
13. |
Сабақ барысында уақыттың ұтымды бөлінуі |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Техникалық құралды, көрнекілікті пайдалану |
|
|
|
|
|
|
|
15. |
Дамыту,оқыту, тәрбиелеу тиімділігі |
|
|
|
|
|
|
|
16. |
Оқушылардың сабақ үстіндені белсенділігі |
|
|
|
|
|
|
|
17. |
Сабақты қортындылауы |
|
|
|
|
|
|
|
18. |
Сабақтың мақсаты орындалды ма? |
|
|
|
|
|
|
|
19. |
Сабақтың өмірмен байланысы |
|
|
|
|
|
|
|
20. |
Студент-практиканттің мәдениеттілігі |
|
|
|
|
|
|
|
21. |
Орташа сандық көрсеткіш |
|
|
|
|
|
|
|
Пән әдіскері: Г.М.Алданиязова__________
