Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
4курс сабақ талдау.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
16.56 Кб
Скачать

Студент практиканттың сабағын талдау

  • Өткізілген сынып: 9 “б”

Оқушылар саны: 26

  • Сыныптың дайындық деңгейі: орташа

Студент – практикант : Бижанова Зарина

Педагогикалық стажы: жоқ

  • Сабақ тақырыбы: Достық

  • Мұғалімнің міндеті: Оқушылардың ойлау қабілетін және тапқырлығын арттыру.

  • Сабақ жүргізу әдістемесінің қысқаша анықтамасы:

Сабақтың типі: жаңа сабақты түсіндіру

Сабақ кезеңдері:

  • Ұйымдастыру кезеңі

  • Үй тапсырмасын сұрау

  • Жаңа тақырыпты түсіндіру

  • Жаңа сабақты бекіту

  • Үй тапсырмасы

  • Бағалау

  • Сабақ өткізудегі ерекшеліктері:

1.Оқушылардың көпшілігі сабаққа қатысып отырды.

2.Оқушылар алдында өзін жақсы ұстады.

5.2 Сабақ барысында көрнекіліктер пайдаланды.

5.3 Оқушылардың білімі мен дағдысын қалыптастыруға жақсы ықпал жасады.

5.4 Сабағын қорытындылау барысында оқушылар білімін пысықтау үшін сұрақтар қойып, карточкалар қолдана білді.

5.5 Сабақ соңында оқушылардың сабаққа қатысу деңгейіне қарай бағалады.

6. Үй тапсырмасының қиындық деңгейі өте жақсы болды.

7. Сабақ жақсы деңгейде өтті.

8. Сабақ барысында айтарлықтай көп кемшіліктер болмады.

Талдау иесі: Райымкулова.К

Студент практиканттың сабағын талдау

1.Өткізілген сынып: 9 “Б”

Оқушылар саны: 3

Студент – практикант : Бижанова Зарина

Педагогикалық стажы: жоқ

2.Сабақ тақырыбы:Біздің Отанымыз - Қазақстан.

3.Сабақтың мақсаты:

4. Мұғалімнің міндеті: Оқушылардың ойлау қабілетін және тапқырлығын арттыру.

5.Сабақ жүргізу әдістемесінің қысқаша анықтамасы:

5.1. Сабақтың типі: жаңа сабақты түсіндіру

5.2. Сабақ кезеңдері:

1. Ұйымдастыру кезеңі

2. Үй тапсырмасын сұрау

3. Жаңа тақырыпты түсіндіру

4. Жаңа сабақты бекіту

5. Үй тапсырмасы

6. Бағалау

5.3. Сабақтың мазмұны ғылыми – логикалық реттілік принципімен сәйкес келеді

5.4. Сабақ өткізудегі ерекшеліктері:

1.өзін – өзі ұстауы

2.оқушылармен қарым – қатынасы жақсы

5.5. Мұғалімнің өзін – өзі ұстауы

5.6. Сабақ барысында техникалық құралдар қолданылды.

5.7. Оқушылардың білімі мен дағдысын қалыптастыруға жақсы ықпал жасады.

5.8. Сабағын қорытындылау барысында оқушылар білімін пысықтау үшін сұрақтар қойып, карточкалар қолдана білді.

5.9. Сабақ соңында оқушылардың сабаққа қатысу деңгейіне қарай бағалады.

6. Үй тапсырмасының қиындық деңгейі өте жақсы болды.

7. Сабақ жақсы деңгейде өтті.

8. Сабақ барысында кездескен кемшіліктер:

1.Бағалауға уақыт жетпей қалды.

Сыныптың дайындық деңгейі: жақсы

Талдау иесі Райымкулова.К

Сабақты өзіндік талдау

Мен, Бижанова Зарина Армановна, 9 “Б” класына “Біздің Отанымыз-Қазақстан” атты тақырыпта ашық тәрбие сағатын өткіздім. Сабаққа 26 оқушы қатысты. Жалпы кластың тәрбие сағатына дайындық деңгейі өте жақсы болды. Тәрбие сағатымда оқушыларға берілетін тәрбие мәні ерекше ескерілді.

Сабақтың өту барысында алатын ең басты міндеттер: Оқушы шығармашылығын, тілін, ойын дамыту, адамгершілік тәрбиесін беру.

Сабақ кезінде оқушыларға ақын – жазушылардың тіл жайында айтқан сөздері оқылды. Әр түрлі сұрақтар қойылып, мақал – мәтелдердің жалғасын тауып, мағынасын ашу болды.Сабақтың көрнекілігіне плакаттар, интерактивті тақта қолданылды. Сабақ өте тартымды, әсерлі өтті. Сабақ барысында оқушылар “Қазақстанның болашағы ” тақырыбында өз ойларын ортаға салды. Оқушылар осы сабақта көп мағұлмат жиғандарын айтты.

Сабақтың өту кезіндегі оқушылардың белсенділік көрсетуі мен оқушылардың өзара түсінушіліктерін көре отырып, өткізілген тәрбие сағатының жақсы өткізілгенін байқадым.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]