Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки англійської 7.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
921.09 Кб
Скачать

IV. Завершальна частина уроку

Домашнє завдання: написати кілька фактів з історії розвитку кіномистецтва

Підсумки уроку

Учитель підбиває підсумки та оцінює роботу учнів

Урок 68

Тема. Преса про кіно та театр

Мета: - вдосконалювати навички писемного та усного мовлення з вживанням лексико- граматичних структур Present і Past Simple Active;

- формувати навички вживання граматичних структур з модальними дієсловами та означеннями якостей людини;

- виховувати увагу, уміння чітко виконувати інструкції вчителя;

- розвивати спостережливість, мовну здогадку, елементи аналізу та самоаналізу.

ХІД УРОКУ

І. Організація класу. Привітання

ІІ. Підготовка до іноземного мовлення

Фонетична й мовленнєва зарядка

ІІІ. Основна частина уроку

а) Перевірка виконання домашнього завдання “The development of film industry”

b) Bпр. 1-3 ст.112 – choose one of the following topics to:

produce a commercial for newspaper/magazine/television

act out a puppet show

produce a film review magazine

c) Read the following extracts from film review magazine and comment on them:

…There are all kinds of movies. Movies that entertain, that frighten, that excite, that thrill, that move, that make you laugh and that make you think…

…Strong, extremely moving and beautifully directed and acted.

…An extremely good film, a throwback to an earlier kind of film-making that now almost seems brand-new.

… Routine scene follows all-star cast.

… Not a great film but touching, well-observed, unpretentious.

d)”The First-Night”

A prominent British playwright George Bernard Shaw visited the first-night performance of his new play . The show was a great success. After the play the spectators applauded for a long time and Bernard Shaw had to go to the stage. When the ovation died out one of the man from the gallery cried out very loudly, “Mr. Shaw, the play was bad!”

Bernard Shaw thought for a second and replied. Children, what do you think of the playwright’s answer? Can you suggest your own variants? Do it in turns!

(The original answer was as follows:

“I fully with you, sir, but what are we two against so many?”)

IV. Завершальна частина уроку

Домашнє завдання: підготуватись до контролю знань по темі 5

Підсумки уроку

Учитель підбиває підсумки та оцінює роботу учнів

Урок 69

Тема. Тематичне оцінювання №5 “Мистецтво театру та кіно”

Мета: - перевірити лексичні та граматичні навички учнів з писемного мовлення;

- формувати лексичні та граматичні навички;

- формувати вміння працювати з тестовими завданнями, правильно вибирати комунікативні граматичні засоби;

- розвивати вміння логічної побудови тверджень.

ХІД УРОКУ

І. Організація класу. Привітання

ІІ. Підготовка до іноземного мовлення.

Фонетична й мовленнєва зарядка

ІІІ. Основна частина уроку

а) Level A: write down all the words that you know on the topic “Cinema/Theater”

b) Level B: write down all the words and word combinations on the topic “Cinema/theater”

c) Level C: write down a newspaper commercial and translate the following sentences:

Американський кінобізнес отримав неочікувану підтримку від глядачів - підлітків.

Мені подобаються різножанрові кінофільми.

Звукорежисер додає звукові ефекти, шумове оформлення та репліки.

Вам слід дуже уважно слідкувати за титрами кожного фільму.

d) Level D:project work (individual/pair/group)

The students of this level may also write a report/composition on one of the topics being chosen:

My favorite film/actor/actress

A theater performance

Cinema and TV: the pros and cons

The actor’s profession