Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки англійської 7.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
921.09 Кб
Скачать

IV. Завершальна частина уроку

Домашнє завдання: підготуватися до контролю знань з теми

Підсумки уроку

Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів

Урок 58

Тема. Тематичне оцінювання №4, “Спорт”

Мета: - проконтролювати навички усного та писемного мовлення з вивченої теми;

- формувати навички теоретичного та практичного вирішення завдань творчого та проблемно-пошукового характеру;

- прищеплювати відповідальне ставлення до дорученої справи, почуття колективізму та власної гідності.

ХІД УРОКУ

I. Організація класу. Привітання

II. Підготовка до іноземного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка

III. Основна частина уроку

а) Level A: write down the separate words on the topic;

b) Level B: write down the separate words and expressions on the topic;

c) Level C: Translate the following sentences in English:

Кожний національний прапор у світі має один або більше з цих кольорів.

Цей гравець часто має проблеми з арбітром.

Енергійні вправи є найкращими для школярів.

Іспанія перемогла Німеччину у півфіналі з рахунком 1:0.

Він не може дозволити собі придбати коштовне обладнання.

Джон любить займатися спортом і він завжди в чудовій формі.

Ці вправи роблять ваші м’язи сильнішими, але вони не сприяють роботі серця.

Сучасний спорт неможливий без великої кількості травм.

d) Level D: Project work (individual / pair / group); the pupil of level D who weren’t preparing projects, write the composition / report on one of the chosen topics:

The best athletes of my form / school / town.

Traditional Ukrainian / English kinds of sport.

My favorite Ukrainian / foreign sportsman.

The Olympic Games.

IV. Завершальна частина уроку

Домашнє завдання: текст ст. 95 – 97

Підсумки уроку

Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів

Урок 59

Тема. Домашнє читання, текст “Срібні ковзани”

Мета: - формувати навички читання незнайомого тексту з повним охопленням змісту прочитаного і писемного мовлення за темою;

- навчити учнів правильному та чіткому виконанню вказівок вчителя;

- вчити логічному висловлюванню при виконанні проблемних завдань;

- сприяти розвитку логічного і аналітичного мислення, спостережливості, фантазії та уяви.

ХІД УРОКУ

I. Організація класу. Привітання

II. Підготовка до іноземного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка

III. Основна частина уроку

а) Опрацювання нової лексики, словникова робота:

to tie strings

steel strap

earn Holland / Dutch

necklace in turn

b) Discuss the following questions:

How did the Dutchmen use the canals in winter?

Who was on the canal this morning? What for?

Why were Hans and Gretel laughed b other children?

What do you know about Hilda? Describe her qualities.

What was the prize for the victory in skating races?

How did the children prepare for the skating races?

Why did Hilda want to give Hans some money?

How many skaters were waiting for the signal to start?

How did Hans earn money for a second pair of skates?

How many people were watching the competitions?

What were the results of the skating races?

Why did Hans give his strap to Peter?

Who got silver skates as the main prize?

c) Give your own titles for each of the six parts of the text. Comment on your choice. Give your own reasons.

d) Which episode of the story is the most interesting / teaching / dramatic / thrilling? Why? Speak your mind.

e) Characterize Hans / Gretel / Peter / Hilda.

Speak about their appearance, habits and manners.

Which characters do you like?

Would you like to change anything in the plot? Why?

f) Pair work. Think and try to dramatize the conversation between

Hans and Gretel

Hans and Hilda

Hans and Peter

g) Imagine you are a sports journalist. Make a report about these skating races. Think of the interview.