Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки анг.мова 6 клас 2.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
284.35 Кб
Скачать
    1. Перевірка домашнього завдання.

      1. РЗ. впр. 1 (с. 69).

Учні ланцюжком читають запитання І називають слояа, які аоии «писали, П(Мм говорять, яку відповідь вони вибрали.

      1. РЗ, впр. 2 (с. 69).

Учитель просить трьох-чотирьох учнів прочитати речення, які аоии склали.

    1. Активізація иовленнсвнх зразків. 1) Впр. 4 (с. 125).

Учні в парах заповнюють пропуски в діалозі, потім читають його І ролями.

2) Виконання завдання на картках.

Учні отримують картки з діалогом. Учні повинні вибрати правильний варіант відповіді в діалозі. Потім двоє учнів читають діалог перед класом. Клас перевіряеі та погоджується або не погоджується.

Read the questions of dialogue and choose the correct answer.

- Do you want to go shopping with me?

  1. — Yes, I'd like some.

  2. Hf That would be nice!

  3. — Do you?

  • What shop would you like to go to?

    1. — The clothes shop.

    2. — To the shops.

    3. — I don't.

  • Is the shop far from here?

    1. — Yes, it's near here.

    2. — No, it's near here.

    3. — Yes, with pleasure.

  • What do you want to buy?

    1. — Some food.

    2. — A shirt.

    3. — A CD.

  • Is it expensive?

    1. — Not very much.

    2. — Because it's cheap.

    3. — Yes, it's cheap.

Speaking 3. Розвиток умінь діалогічного та монологічного мовлення.

    1. Впр. la, b (с. 126).

Учні працюють у парах: складають усні запитання про відношення різних грошових одиниць (див. зразок) і ставлять їх один одному.

    1. Впр. З (с. 126).

Учні уявляють себе покупцями, які мають по 20 доларів. Вони роздивляються малюнки, подані у вправі, і повідомляють про те, які з товарів, зображених на малюнках, вони куплять, скільки це коштуватиме та скільки грошей у них залишиться.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання. РЗ, впр. 5 (с. 125), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T->P/->PJ~>P1.

І: What did we do at the lesson today? Which of the tasks do you like? Which tasks didn't you like very much? Why?

НО,:

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 76

Тема: Тематична контрольна робота.

Мета: Повторити ЛО теми; повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів, спеціальні запитання; перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, тест 6.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

        1. Привітання.

Т: How do you do!

Ps: We are fine, thank you!

        1. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll check your homework, do the warming up and revision exercise, and after that you'll write a test to check your knowledge on the topic «Shopping».

        1. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення пісні «Oh, Everything Is Higher». Впр. 4 (c. 126).

Учні хором повторюють слова пісні за вчителем, потім разом з учителем співають.

        1. Перевірка домашнього завдання. Впр. 5 (с. 125).

Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів. Спеціальні запитання.

          1. Впр. 2 (с. 126).

Учні складають якомога більше спеціальних запитань до поданого речення, потім по черзі читають їх.

          1. Впр. 5 (с. 127).

Учні ставлять дієслова у дужках у відповідну часову форму, потім ланцюжком читають текст.

2. Інструкції до виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.

Т: The test is made up of three tasks. If you do all the tasks correctly, your mark will be twelve. If you have any mistakes, you'll have less points and your mark will be lower. The first task is listening comprehension. Listen to the dialogues and do the task. After that do the other exercises.

3. виконання контрольної роботи. Тест 6.

Учитель читає текст для аудіювання. Учні уважно слухають та виконують завдання.

Текст контрольної роботи див. на с. 319-320.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1. Домашнє завдання.

2. Підведення підсумків уроку. Бесіда з учнями.

Т: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting?

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 77

Тема. Моя школа.

Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом за темою. Удосконалювати техніку читання. Розвивати комунікативні вміння учнів. Виховувати поважне ставлення до школи та навчання.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи , для роботи в парах .

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

Т: How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to start the new topic — «School Life» and speak about different schools and school things. But first let's discuss the results of the test.

3.Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання було виконано успішно, а які — неправильно, та пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитання стосовно завдань контрольної роботи, вчитель відповідає на них. Учні виконують роботу над помилками.

4.Уведення в іншомовну атмосферу. Brainstorming.

Метод «Мозкового штурму».

Т: What words do you associate with the topic «School Life»?

Учитель креслить схему на дошці, учні підказують йому слова.

Teacher, marks, subjects, tests, school life, classrooms, exams, holidays, classmates.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Redding 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 128).