Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки анг.мова 6 клас 2.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
284.35 Кб
Скачать

3.Перевірка домашнього завдання.

4.Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення римування «То the Zoo”.

Т: Let’s learn the rhyme «То the Zoo«. But before we learn it, we will have to make it of the lines on your cards.

ТО THE ZOO

We are off to the zoo!

We are off to the zoo!

We haven’t a moment to spare:

We are going to see the kangaroo,

And feed the big brown bear!

Учні отримують картки з віршем, у якому переплутано репліки . Вони повинні розставити у правильній послідовності. Потім діти хором читають вірш за вчителем, після чого вчитель викликає трьох чотирьох учнів, за їхнім бажанням, і просить розповісти вірш напам’ять.

Put the phrases in the correct order to make a rhyme.

TO THE zoo

We are going to see the kangaroo.

We haven’t a moment to spаre:

We are off to the zoo! We are off to the zoo!

And feed the brown bear!

II.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Розвиток умінь діалогічного мовлення. Впр. 1а (с. 170).

Учні в парах обговорюють поставлені у вправі запитання.

  1. Аудіювання. Впp. 1b(c. 170)

Учитель двічі читає текст (с. 184). Учні слухають і дають відповідь на запитання вправи.

Т: Which of the reason to protect nature are mentioned in the text?

3. Подання тексту для читання. Bnp. 2 (в. 170).

1)Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.

Т: Look at the pictures on page 170.

What places can you see?

What country are these places situated in?

Are there any national parks in Ukraine?

2)Етап читання.

Учні працюють у групах по четверо-п’ятеро, самостійно читають текст і роблять но­татки до нього. Потім у групах обговорюють, що нового вони дізналися з тексту.

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту. Впр. З (с. 171)

Учні в парах ставлять один одному по чотири-п’ять запитань за текстом впр. 2 (с. 170) і відповідають на них.

4. Активізація мовленнєвих зв’язків.

1)Впр. 4 (с. 171).

Учні усно описують за малюнками національний парк у різні пори року.

2)Гра «Gates*.

Двоє учнів стоять перед класом, тримаючись за руки так, щоб створити «ворота». Інші учні по черві підходять до «воріт» і вимовляють речення (питальне або розповідне), що стосується національного парку. Якщо в реченні немає помилок •ворота* пропускають учив, в іншому ж випадку учень (якщо в цьому є погреба за допомогою вчителя) виправляє помилку.

5. Повторення граматичного матеріалу: модальне дієслово must. Впp. 8 (с.171).

Учні читають правила поведінки в національному парку й усно перетворюють їх на речення з модальним дієсловом must (див. зразок у вправі).

ІІІ.ЗАКЛЮЧНА БЕСІДА УРОКУ

  1. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.

Письмово.

Усно.

  1. Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі Т –Р, -Р.

Т: What topic did we discuss at the lеssоn today? Whet did we practice to do? Would you like to visit Yellowstone National Park? Why?

Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок №

Tема: Національні парки.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити з новим лексичним матеріалом; навчати ставити спеціальні запитання за темою; розвивати вміння усного мовлення; продовжувати формувати навички читання; розвивати ерудицію учнів; виковувати інтерес до культури та історії американського народу.

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки з питальними словами, для роботи в парах .

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

Т: How are you today?

Ps: We are fine, thank you!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about another national park - Glacier National Park. We'll speak about what you can sее and do there and what animals live there.