Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки анг.мова 6 клас 2.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
284.35 Кб
Скачать

1.Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 2 (с. 90).

Учні по черзі читають виправлені твердження про американських індіанців.

2.Активізація мовленнєвих зразків.

1)Впр. 1 (с. 164).

Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнка, поданого у вправі, та дають уоні відповіді на них.

2)Впр. 2а (с. 164).

Двоє учнів читають діалог за ролями, а інші учні класу слідкують за текстом діалогу у підручниках.

3)Впр. 2Ь (с. 164).

Учні працюють у парах: обговорюють подані у вправі запитання до тексту діа­логу.

4)Гра «Associations».

Учитель розподіляє клас на дві команди І запрошує вийти до дошки по одному пред­ставнику кожної команди. Потім показує представникам команд (Leaders) картку зі словом за темою «Американські індіанці». Представники команд по черзі нази­вають інше слово, що асоціюється у них із заданим. Гравці команд повинні здога­датися, яке слово написане на картці. Наприклад, учитель показує учням картку зі словом «tribe”.

Leader 1: Indians.

Team 1: Is it the word «plains»?

Leader 1: No.

Leader 2: Many.

Team 2: Is it the word «tribe»?

Leader 2: Yes!

Виграє команда, яка першою відгадає загадане слово.

3.Розвиток умінь мовлення.

1)Впр. З (с. 165).

Учні роздивляються малюнки в підручнику та складають усні монологічні повідом­лення, як у поданому у вправі зразку.

2)Впр. 4 (с. 165).

Учні в парах складають діалоги за однією з поданих у вправі ситуацій. Потім учитель просить чотирьох-шістьох з них інсценувати свої діалоги перед класом.

4.Розвиток умінь письма. Впр. 5 (с. 165).

Учні самостійно перетворюють речення на заперечні та записують їх у зошити, потім по черзі читають речення.

III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 90), письмово.

2)РЗ, впр. 2 (с. 91), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-Р^Р^Р.

Т: What have you learned to tell about at the lesson today?

Tell what you have learned about the Native Americans.

Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 97

Tема: Минуле та сьогодення американських індіанців.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми; ознайомити з новим лексичним матеріалом; повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів; розвивати навички аудіювання; навчати складати монологічні та діалогічні повідомлення за темою; продовжувати формувати навички пошукового читання; практикувати учнів у письмі; розвивати ерудицію учнів; виховувати інтерес до культури та історії американського народу.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

Т: Good morning, children! How are you getting on?

Ps: We are very well, thank you!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about the houses and traditions of Native Americans. We'll re­member what you already know about American Indians and learn some new informa­tion about them.