Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки анг.мова 6 клас 2.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
284.35 Кб
Скачать

1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1а (с. 160).

Учні роздивляються малюнки в підручнику й по черзі висловлюють свою точку зору стосовно того, про що можна дізнатися під час відвідування музею.

б) Впр. lb (с. 160).

Учні в парах обговорюють подані запитання.

в) Презентація нової лексики.

Т: Use the vocabulary on pages 192—200 of your textbook to translate the new words. Write down these words and their translation into your vocabularies.

Учні записують нові слова з перекладом у словнички.

2)Етап читання.

Т: Let's read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Бесіда в режимі Т-Р^Р^Р.

Т: What is the Smithsonian Institution?

What does the Smithsonian Institution include?

How much is the admission to the Smithsonian Institution?

What is the «Mall»?

Name some of the most famous monuments in Washington, D.C.

How many libraries are there in Washington, D.C.?

What do you know about the Library of Congress?

б) Впр. З (c. 161).

Учні розповідають, що вони знають про бібліотеки (пам'ятники, музеї) Вашингтона з тексту впр. 2 (с. 160).

2. Повторення й активізація JIO теми.

1)Впр. 4 (с. 161).

. Учні складають усні повідомлення за малюнками про те, які музеї відвідали діти та що вони там побачили.

ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1)Домашнє завдання.

Впр. 5 (с. 161), письмово.

Учні доповнюють текст письма відповідно до завдання вправи.

2)Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р-Р.

Т: What topic did we start at the lesson today?

What new information have you learned?

Which of the museums of Washington, D.C. would you like to visit? Why?

Учні по черзі дають відповіді на запитання.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 94

Тема: Корінні американці.

Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми; навчати складати монологічні повідомлення за темою; розвивати вміння діалогічного мовлення; удосконалювати техніку читання; продовжувати формувати навички письмо; розвивати ерудицію учнів; виховувати інтерес до культури та історії американського народу.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для командної гри (НО).

ХІД УРОКУ

I.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

Т: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

2)Повідомленій! теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about the first people on the American Continent — Native Americans. You'll learn some information about the history of the USA and practise the new vocabulary in texts, dialogues and exercises.

3)Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 2 (с.89).

Учні ланцюжком називають слова, які вони написали замість малюнків, та читають відповіді на запитання.

4)Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Jumbled Words».

Учитель розподіляє клас на дві команди. Потім розкладає на столі картки зі словами, в яких літери розташовано у неправильному порядку. Представники кожної команди по черзі підходять до столу, беруть картки, складають з літер слово за темою «Подорож до міста» і записують його на дошці. За кожне правильно написане слово команда отримує 1 бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.

SHWAINGNTO

ESPRENIDT

MOMEALRI

MENUNTMO

RALIRYB

SEMUUM

OLPICAT

SDIAINN

ESCRONGS

IOALNATN

LERGALY

NLNCLIO

II.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Активізація мовленнєвих зразків.

1)Впр. 1 (с. 162).

Учні в парах заповнюють текст діалогу поданими запитаннями, потім читають діалог за ролями.

2)РЗ, впр. 1 (с. 90).

Учні поєднують частини речень і по черзі читають ці речення.

2.Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 162).