Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки анг.мова 6 клас 2.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
284.35 Кб
Скачать

3.Перевірка домашнього завдання.

4.Уведення в іншомовну атмосферу. Впр. 1 (с. 158).

Учні самостійно поєднують визначення визначних місць Вашингтона з їхніми назвами. Потім по черзі читають ці визначення та називають визначні місця, що їм відповідають.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

  1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с.158).

1)Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.

T:Look at the picture on page 158 and tell what can you see there.

What colour is this house?

How many storeys you can see in the house?

What is there in front of the house?

Б) Презентація нового лексичного матеріалу тексту.

T: Use the vocabulary on pages 192-200 of your textbook to translate the new words. Write down these words and their translation into your vocabularies.

2)Етап читання.

T: Let*s read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а)Робота в парах.

T: Make up the questions to the text and ask your partner.

Учні письмово складають по три запитання до тексту, потім ставлять ці запитання своєму співрозмовникові.

б)Впр. 3 (с.159)

Учні по черзі читають подані твердження, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

  1. Повторення й активізація ЛО теми.

1)Впр. 4 (с.159).

Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнками на с. 159, спираючись на мовленнєві зразки, подані у вправі, та дають відповіді на ці запитання.

2)Виконання завдання на картках.

Учитель роздає картки з текстом, у якому пропущено частину інформації.Учні в парах ставлять один одному запитання та доповнюють речення. Після закінчення завдання учні ланцюжком читають доповнений текст.

Card A

Ask your partner and complete the text.

THE OVAL OFFICE

The _____________ works in Oval Office in the West Wing of the White House. It*s one of the most famous offices in the world. Doors lead from the Oval Office to the _______________________________.This is where the president meets with a group of top advisors called the Cabinet.

The Rose Garden is just______________ __________________________________. Sometimes, the president speaks to the country from the ____________________

or the Rose Garden. His talk is broadcast on television.

Card B

Ask your partner and complete the text.

THE OVAL OFFICE

The president works in the ________

____________ in the West Wing of the White House. It*s one of the most famous offices in the world. Doors lead from the Oval Office to the Cabinet room. This is where the president _____

____ with a group of top advisors called the Cabinet.

The __________________________ is just outside the Oval Office. Sometimes, the _________________ speaks to the country from the Oval Office from the Rose Garden. His talk is broadcast on television.

3)Гра ”Gates”.

Двоє учнів стоять перед класом, тримаючись за руки так, щоб створити ворота. Інші учні по черзі підходять до воріт і вимовляють речення ( питальне або розповідне), що стосується Білого Дому. Якщо в реченні немає помилок, ворота пропускають учня, в іншому випадку учень ( якщо в цьому є потреба, за допомогою вчителя) виправляє помилку.

3.Розвиток умінь письма. Впр. 5 (с.159).

Учні переписують текст листа, виправляючи, де необхідно, маленькі літери

на великі. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити та перевіряє правильність виконання завдання.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

1.Домашнє завдання.

1) письмово.

2.Підведення підсумків уроку.

1)Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.

T: What topic did we have at the lesson today? What can you speak about now?

2)Гра “Washington Sights”.

Учні у швидкому темпі, ланцюжком, називають визначні місця Вашингтона. Той, хто не може назвати слова, вихродить з гри.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 93

Тема: Музеї у Вашингтоні. Мета: ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом теми; удосконалювати вміння усного мовлення; розвивати комунікативні вміння учнів; продовжувати формувати навички читання; практикувати учнів у письмі; виховувати інтерес до історії та культури Сполучених Штатів Америки.

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах.

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Greeting 1. Привітання.

Т: Hello! Nice to see you!

Ps: Nice to see you, too!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today you'll learn and practise to speak about museums, galleries, libraries and monuments of Washington, D.C.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Учні в парах розташовують назви визначних місць за двома стовпчиками: ті, що знаходяться в Лондоні, та ті, що у Вашингтоні. Перемагає пара, яка першою правильно виконає завдання. З метою перевірки його виконання декілька учнів читають назви визначних місць, які вони записали.

Write the letter of a sight into the proper column.

a) the National Gallery of Art;

b) the National History Museum;

c) the Statue of Liberty;

d) the Jefferson Memorial;

e) Nelson Column;

f) Trafalgar Square;

g) the Capitol;

h) Westminster Palace;

i) Royal Botanical Gardens;

j) the Vietnam War Memorial;

k) the Air and Space Museum;

1) St Paul's Cathedral.

Places in London

Places in Washington, D.C.

а,________________________

_______________________________

Check on 4. Перевірка домашнього завдання. Homework

Учні ланцюжком читають читають текст, який вони доповнили поданими словами.

IІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 160).