Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки анг.мова 6 клас 2.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
284.35 Кб
Скачать

1) Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1 (е. 140).

Учні в парах складають запитання один для одного, використовуючи лексичний ма­теріал, поданий у вправі; потім по черзі запитують один одного тa дaють ві­дповіді.

б) Презентація нового лексичного матеріалу теми.

Учні отримують картки, на яких — нові слова тексту та два варіанти їхнього пере­кладу. Завдання учнів — вибрати правильний варіант слів і словосполучень. Потім вони по черзі називають слова з перекладом та записують у словнички. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.

Read and choose the correct translation. Circle It.

1) to defeat

а) перемагати

b) програвати

2) seat

а) будівля

b) місце

3) to weigh

а) вимірювати

b) важити

4) tomb

а) могила

b) палац

5) to date back

а) повертатися

b) датуватися

6) magnificent

а) чарівний

b) відомий

2)Етап читання.

T: Let's read and translate the text.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3)Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 140).

Учні розташовують речення вправи у правильній послідовності, потім читають їх ланцюжком.

б) Гра «Correct Your Friend».

Учні працюють у парах: по черзі висловлюють неправильні твердження за текстом впр. 2 та виправляють один одного.

Р,: There are no historical landmarks in London.

P2: That's not right. London is full of historical landmarks. People who visit London for the first time usually start their trip from the Tower of London. Р,: No, you are wrong. People who visit London for the first time usually start their trip from the Trafalgar Square etc.

2. Подання й активізація граматичного матеріалу: конструкція as... as/not as... as.

1) Бесіда з учнями.

Т: Look at the Grammar Lab box on page 141. When do we use the construction as… as? Give an example. When do we use the construction not as... as? Give an example.

2)Впр. 4 (c. 141).

Учні в парах порівнюють об'єкти, зображені на малюнках на с. 141, використовуючи конструкцію аs /not as... as.

3)Впр. 5 (с. 141).

Учні письмово, в зошитах, складають речення, порівнюючи будівлі та міста за до­помогою конструкції as… as /not as… as.

III.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

      1. письмово, усно.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

1)Бесіда в режимі Т-^Р^Р^Р.

Т: What was the topic of our lesson today? What have you learned to speak about? Учні по черзі дають відповіді на запитання.

2)Гра «London Sights».

Учні у швидкому темпі, ланцюжком, називають визначні місця Лондона. Той, хто не може назвати слова, виходить із гри.

План-конспект уроку

з англійської мови

для 6 класу

Урок № 84

Tема: Візит до Києва.

Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом за темою.

Повторити граматичний матеріал: теперішні та минулі часи дієслів.

Навчати спілкування за темою.

Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення.

Продовжувати формувати навички читання.

Розвивати здібності учнів до антиципації тексту.

Розвивати ерудицію учнів.

Виховувати інтерес до культури та історії українського народу.

Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах.

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about the capital city of Ukraine, Kyiv, and its places of interest.