
- •На допомогу студенту-практиканту
- •Поради студентам для успішного проходження педагогічної практики
- •Зразки виховних заходів
- •Хід заходу
- •Конкурс 1. Гра «збери листочки»
- •Хід виховного заходу
- •Організація учнів до роботи. (Музична заставка)
- •Оголошення теми та мети заходу.
- •Робота над темою.
- •А: Підсумок заняття.
- •1) Привітання
- •Кремінчик, Керменчик, Кременчук
- •Фізкультхвилинка
- •Вокзал;
- •2 Конкурс (ребуси)
- •3 Конкурс.
- •IV. Підсумок уроку
- •Хід заняття:
- •II. Повідомлення теми, мети заходу
- •III. Робота над темою
- •6) Блакитне місто Хускар в Іспанії
- •8) Іспанія. Не просто батьківщина кориди
- •III) Підведення підсумків:
- •Організаційна частина.
- •II. Мотивація діяльності учнів
- •III. Зміст заняття
- •IV. Висновок
- •Хід виховного заходу:
- •Легенда
- •IV. Підсумок заняття
- •Хід проведення
- •Хід проведення
- •Зразок гурткового заняття
- •Хід заняття
- •Організаційна частина
- •Повідомлення теми і мети. Мотивація діяльності.
- •Виготовлення виробу.
- •Підсумок.
Хід проведення
Одного учня обирають ведмедем, інші діти які збирають ягоди. Ведмідь відходить на невеличку відстань, тим часом діти імітують, що вони збирають ягоди. Потім каже:
У ведмедя у бору,
Гриби ягоди беру,
А ведмідь не спить
На нас ричить «р –р – р –р – р »
Після цього ведмідь починає ловити дітей.
Зразок гурткового заняття
Тема: Ліплення тваринок з пластиліну.
Мета: познайомити дітей з технікою ліплення пластиліном; вчити виготовляти тваринки з пластиліну; розвивати творчі здібності; виховувати охайність, бережне ставлення до природи.
Обладнання: вологі серветки, пластилін, насіння соняшника.
Хід заняття
Організаційна частина
Добрий день, діти. Сьогодні у нас незвичайна зустріч. Ми зануримося з вами у світ чарівного, незвичайного.
Повідомлення теми і мети. Мотивація діяльності.
Ми будемо з вами сьогодні ліпити тваринок. А саме…. Як ви думаєте кого? Та для того щоб дізнатися кого ж саме я пропоную відгадати вам загадку. Слухайте уважно:
Гостроносий і малий, сірий, тихий і незлий. Вдень ховається. А вночі йде шукать собі харчі. Весь із тонких голочок…(Їжачок)
Молодці! А скажіть мені, будь ласка:
Який зовнішній вигляд має їжачок?
Де живе?
Чим живиться?
Яку користь приносить? Чи приносить взагалі?
Ліпити – це надзвичайно цікаво. І найкращим матеріалом для цього є пластилін. Він виготовляється з очищеного і подрібненого порошку глини з додаванням воску, сала та інших речовин, що перешкоджають всиханню. Пластилін буває різнобарвним. Служить для виконань ескізів для скульптурних робіт, невеликих моделей, виробів малих форм. Питання про те, кого вважають винахідником пластиліну є спірним. У Німеччині ним вважають – Франца Колба, у Великобританії – Вільяма Харбута.
Всі роботи з ліплення виконують руками, тобто пальцями і долонями. Головна перевага пластиліну полягає в його постійній придатності до вживання, тобто він ніколи не псується. Достатньо небагато пом’яти пластилін в руках, щоб він розм’як і був готовий для роботи.
Для роботи потрібно мати дощечку, пластилін, ножик для пластиліну.
Виготовлення виробу.
Перед тим як розпочати нашу роботу давайте пригадаємо основні правила і прийоми роботи з пластиліном.
* Роботу розпочинай лише з дозволу вчителя.
* Працюй з пластиліном лише на підкладній дошці.
* Слідкуй за чистотою, не залишай пластилін будь-де, не кидай його на підлогу.
* Не беріть пластилін до рота.
* Після роботи з пластиліном витри руки серветкою і вимий з милом.
* Після закінчення роботи наведи лад на робочому місці.
Отож, давайте будемо дотримуватися цих правил. Я хочу показати вам свого їжачка(демонстрація). Ось такий . Ви повинні зробити такого самого. Для цього вам потрібний пластилін, дощечка і ножик для пластиліну, насіння соняха.
Далі діти виготовляють їжачка з моєю допомогою.
Підсумок.
А зараз, діти, ми з вами зробимо виставку наших робіт. Ви всі дуже добре попрацювали, дякую вам за роботу.