Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
1-сынып сабақ жоспары.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
5.13 Mб
Скачать

Сабақтың жүру барысы:

I.Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу, сынып бөлмесінің

тазалығына көңіл бөлу,сабаққа дайындау.

II.Үй тапсырмасын сұрау. Үйге берілген тапсырмаларды сұрап

пысықтау.Мәнерлеп оқытып бағалау.

ІІІ. Жаңа сабақ. Мұғалім түсіндіруі

Дәптермен жұмыс

189- жаттығу. Көп нүктенің орнына берілген сөзді қойыңдар.

Біздің Отанымыз жасасын! Қазақстан халқы жасасын! Достық пен еңбек жасасын. Бейбітшілік жасасын!

Сергіту сәті

Оң қолымда бес саусақ, Қосып едім екеуін,

Сол қолымда бес саусақ. Болып шықты он саусақ.

Оқулықпен жұмыс

Шалғында құлпырған,

Гүлдерден аумаймыз.

Ілгері ұмтылған

Осы біз қандаймыз?

Гүлдерден аумаймыз,

Асыр сап ойнаймыз.

ІҮ. Қорытынды. Сөйлем неден құралады?

Сөз неден құралады?

Ү. Үйге тапсырма. Жаттау 197 бет

ҮІ. Бағалау

Бекітемін:_______ Ана тілі

08.05.2013 ж.

Сабақтың тақырыбы: Қайталау материалдары.Балалар.

Сабақтың мақсаты: а) Өтілген тақырыптар бойынша алған білімдерін

пысықтау.Балалар туралы өлеңді оқи отырып білімдерін

қалыптастыру.

ә) Сөздік қорын, логикалық ойын дамыту,сөйлем туралы

білімін кеңейту.

б) Адамгершілікке , еңбекке тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: аралас сабақ

Сабақта пайдаланатын көрнекті-құралдар: оқулық, суреттер

Пайдаланатын әдіс-тәсілдер: сұрақ-жауап, әңгімелеу

Сабақтың жүру барысы:

I.Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу, сынып бөлмесінің

тазалығына көңіл бөлу,сабаққа дайындау.

II.Үй тапсырмасын сұрау. Өлеңді жатқа сұрап, тапсырмаларды тексеріп,

пысықтау.

III.Өткен материалдар бойынша білімдерін тексеру кезеңі.Өтілген материалдарды сұрақ қою арқылы пысықтау.Мыс: сөйлем дегеніміз не?Сөйлем неден құралады? Сөйлемнің неше түрі бар?

IV. Мақсат қою кезеңі. Біз бүгін С.Сейфуллиннің Балаларға өлеңін оқып

танысамыз

V. Жаңа сабақ. Мұғалім түсіндіруі.

С.Сейфуллин қазақтың көрнекті жазушы ақыны. Бірнеше жазған шығармалары мен өлеңдері бар.

Мәнерлеп оқу.

Міне дала Мінген таяқ, Жұлып сасыр,

Бір топ бала Жалаң аяқ, Салады асыр

Жүгіреді айнала. Табандарын көк бояп. Аунап жерге көк- жасыл

Сергіту сәті

Ұзын құлақ сұр қоян, Ойлы-қырлы жерлермен,

Естіп қалып сыбдырды. Ытқып-ытқып жүгірді.

VI.Жаңа материалды пысықтау:Сұрақ-жауап

VII.Бекіту кезеңі:Өтілген тақырыптарды пысықтау. «Кім жылдам алма жинайды?»

VIII. Үйге тапсырма. Оқу 198 бет

ІХ. Бағалау .

Бекітемін:_______ Ана тілі

08.05.2013 ж.

Сабақтың тақырыбы: Бұл қай кезде болады?

Сабақтың мақсаты: а) Өтілген тақырыптар бойынша алған білімерін

пысықтау

ә)Сөздік қорын, ойлау қабілетін , есте сақтау

қабілеттерін дамыту

б) Ұқыптылыққа, ептілікке, тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: аралас сабақ

Пайдаланатын әдіс-тәсілдер: сұрақ-жауап, әңгімелеу

Көрнекілігі:оқулық, жыл мезгілдері суреттері