
- •Практична
- •Розвиваюча
- •Виховна
- •Хід уроку:
- •Фонетична розминка
- •Мовленнєва зарядка.
- •Розвиток навичок монологічного мовлення.
- •Розвиток навичок діалогічного мовлення.
- •Граматика.
- •Розвиток навичок читання.
- •Практична
- •Розвиваюча
- •Виховна
- •Хід уроку:
- •Фонетична розминка
- •Мовленнєва зарядка.
- •Практична
- •Розвиваюча
- •Виховна
- •Хід уроку:
- •Повідомлення теми та мети уроку.
- •Фонетична розминка
- •Мовленнєва зарядка.
- •Розвиток навичок монологічного мовлення.
- •Граматика.
- •Розвиток навичок читання.
- •Практична
- •Розвиваюча
- •Виховна
- •Хід уроку:
- •Фонетична розминка
- •Мовленнєва зарядка.
- •Перевірка домашнього завдання
- •Розвиток навичок монологічного мовлення.
- •Граматика.
- •Розвиток навичок читання.
- •Практична
- •Розвиваюча
- •Виховна
- •Хід уроку:
- •Фонетична розминка
- •Lehrmittel: підручник Сотнікова с. 8 клас Hallo, Freunde, таблиця заперечення kein , малюнки до теми.
- •Організація класу
- •Lehrmittel: підручник Сотнікова с. 8 клас Hallo, Freunde, таблиця заперечення kein , малюнки до теми.
- •Організація класу
- •Lehrmittel: підручник Сотнікова с. 8 клас Hallo, Freunde, малюнки до теми.
- •Організація класу
Практична
формувати навички вживання нових лексичних одиниць;
навчити вживати в усному й писемному мовленні дієслово sein в Präsens
Розвиваюча
Розвивати культуру спілкування і мовленнєву реакцію учнів
логічно викладати свою думку.
Виховна
Виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника.
вчити раціонально використовувати свій час.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Обладнання: підручник Сотнікова С. 8 клас Hallo, Freunde, таблиця відмінювання дієслова в Präsens, малюнки до теми;
Хід уроку:
Організаційний момент
Перевірка присутності
Перевірка готовності до уроку
Steht auf! Guten Tag
Nehmt Platz bitte!
Wer hat heute Gruppendienst?
Welches Datum ist heute?
Welche Wochentag ist heute?
Wer fehlt heute?
Schreibt das Datum an die Tafel!
Schreibt das Datum in die Hefte!
Повідомлення теми та мети уроку.
Фонетична розминка
На дошці висять малюнки, на яких зображено, як люди можуть проводити свій вільний час. На ксерокопіях або на дошці подані дієслова або вирази, які відповідають малюнкам.
Наприклад:
malen, basteln, Ball spielen, Fußball spielen, Computer spielen, lesen, fernsehen, in die Disko gehen
(Можна використати вирази із впр. 1 с. 62.)
Учитель пропонує знайти відповідність між малюнком і вира-
зом.
L. Was machen die Leute in ihrer Freizeit?
S. Am Wochenende gehen die Leute in die Disko. Im Sommer spielen
die Jungen Fußball.
L. Was macht ihr in ihrer Freizeit?
Мовленнєва зарядка.
Üb 2 s62
Основна частина
Розвиток навичок монологічного мовлення.
Üb 3 s6
Was kann man der Freizeit machen?
Граматика.
Дієслово в перфект
SEIN B PRÄSENS
Практичний довідник, Німецька мова В.В.Бережна
S 32
Розвиток навичок читання.
Учні знають: як вживати дієслова в презенс, як обґрунтувати власну думку.
Учні уміють: відмінювати дієслова в презенс, говорити про те, як люди проводять свій вільний час.
Заключна частина.
Підведення підсумків уроку.
Ihr habt heute gut gearbeіtet
Подача домашнього завдання.
Üb 4 , 5, 6 s 7
Üb5 s 64 чит
Виставлення оцінок та їх мотивація.
• Du hast die Hausaufgabe gut (schlecht) ausgeführt.
• Du machst Fortschritte.
• Du bist ein fleißiger Schüler (eine fleißige Schülerin).
• Ich gebe dir für deine Leistung elf (zehn, zwölf).
Урок 4 КЛАС _________ _______________
Тема: відпочинок і дозвілля. _________ _______________
Підтема: Пропозиція, як проводити вільний час
Мета:
Практична
продовжувати активізувати лексику до теми;
вдосконалювати навички усного мовлення, читання і аудіювання;
Розвиваюча
Розвивати мовленнєву реакцію учнів;
Прищеплювати любов до читання;
Виховна
Виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань;
Виховувати інтерес до іноземної мови.
Тип уроку:
Обладнання: підручник Сотнікова С 8 клас Hallo, Freunde, дошка, роздатковий матеріал
Хід уроку:
Організаційний момент
Перевірка присутності
Перевірка готовності до уроку
Steht auf! Guten Tag
Nehmt Platz bitte!
Wer hat heute Gruppendienst?
Welches Datum ist heute?
Welche Wochentag ist heute?
Wer fehlt heute?
Schreibt das Datum an die Tafel!
Schreibt das Datum in die Hefte!
Повідомлення теми та мети уроку.
Учні по черзі відповідають на питання.
L. Was ist hier geschrieben?