Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
уроки занглійської мови 2,3,4класи.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.05.2025
Размер:
83.5 Кб
Скачать

Тема: “Birthday”.(2 клас)

Мета: Сприяти ознайомленню учнів з новою лексикою; розвивати навички усного мовлення; виховувати в учнів етику спілкування з друзями.

Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 94 – 95) Хід уроку I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення 1. Організація класу до уроку T: Good morning, children! P: Good morning, Good morning, Good morning to you. Good morning, Good morning, We are very glad to see you. T: Sit down! I am very glad to see you, too. 2. Вступна бесіда з учнями Who is absent today? How old are you? 3. Оголошення теми і мети уроку T: Today’s topic is “Birthday”. In this lesson you’ll learn the new words, how to answer the question “What’s the matter?” and learn how to read the word – combination ir, or, er. 4. Фонетична зарядка T: Repeat after me: toy box, toy soldier, ballerina, find в режимі T – Cl; P1, P2… - Cl. ІІ. Основна частина уроку 1. Перевірка домашнього завдання c. 93 (презентація виготовлених листівок) 2. Пояснення питання “What’s the matter?”та відповіді на нього “I cannot find my …” 3. Подивись і скажи, с. 95 T: And now at page 95 you see 6 pictures. Your task was: “Look and say” - What’s the matter? - I can’t find my … - Is it …? 4. Фізкультхвилинка Hands up, Hands down, Shake your hands And turn around. Hands up, Hands down, Shake your hands And turn around. Hands up,

Hands down, Shake your hands And sit down. 5. Знайди і скажи, с. 95 T: Page 95. Find and say. Chain drill. 6. Читай за мною, с. 95 T: Page 95. Read and repeat after me: [3:] girl, bird, word, her, birthday в режимі T – Cl; P1, P2… - Cl. ІІІ. Заключна частина уроку 1. Підсумок уроку T: What did we learn in our today’s lesson? 2. Домашнє завдання: Вивчити слова і прописати слова, с. 94. Читати слова та речення, с. 95

Тема: Я, моя сім`я, друзі (2 клас)

Мета:

Тренувати учнів у вживанні структури Who is this?, використовуючи елементи сугестопедії (малюнка);

Повторити лексику розділу, створюючи зоровий образ лексичної одиниці;

Практикувати у діалогічному та монологічному мовленні;

Формувати навички письма;

Розвивати навички фонематичного слуху використовуючи "інтонаційну колиску";

Розширювати можливості пам`яті за рахунок концентративної психорелаксії;

Формувати ціннісне ставлення до членів своєї сім`ї, родини.

Тип урока: Комбінований

Обладнання: DVD диск "Magic English", (уривки з мультфільму „Король лев”), DVD програвач, робочий зошит, малюнки, пальчикова іграшка, мультимедійна презентація, створена з сімейних фото учні

Хід уроку

1. Greeting.

T. - Good afternoon, children!

P. - Good afternoon, teachers! Hello, Simba! How are you?

T. (Simba) - I am fine, thanks! And you?

P. - We are fine, thank you.

2. Aim.

T. - Today we shall have a very interesting lesson. We'll visit Simba`s family. Сьогодні ми побуваємо у сім`ї Сімби. Imagine that you are in savanna. The sun is rising.Сонце сходить, but animals are sleeping. Звірі сплять, except Simba.

(Перегляд мультфільму 2.07- 3.03хв.)

3.Phonetical drills.

T. - Repeat after me:

[ m] Mother, my mother, her mother, his mother. I love my mother.

[ f ] Father, my father, Simba`s father. This is Simba`s father.

Використання "інтонаційної колиски"

- Як казав Сімба, коли сердився на тата /маму?

- Як Сімба запитував тата /маму?

- Як називав їх ласкаво?

4. Presentation and Practice.

T. - Сімба, будь-ласка, познайом нас зі своєю сім'єю.

Т. (S.) - OK. Please.

(Перегляд мультфільму 3.04-3.41хв.)

Т. - Ви запам'ятали, хто є в сім`ї Сімби? (Створення зорового образу лексичних одиниць, використовуючи портрети членів сім`ї левеняти Сімби.

Who is this?

This is a

[ ] mother.

[ ] father.

[ ] baby.

[ ] friend.

Т.- So, look and repeat.

(Перегляд мультфільму 3.42-4.11хв.)

5. Physical activity.

T. - Now, close your eyes, закрийте свої очки, уявіть, що ви маленькі левенята, little lions. Ви прокидаєтесьзранку,потягуєтесь.(Обов`язково звертаю увагу на вдих-видих для насичення мозку киснем.) Витягуєте свої кігтики, open your eyes. Кого ви бачите поряд? Your friends. Доженіть їх. Run, run! Камінчик,stone, стрибайте, jump, jump! Знову побігли. Run, run!

Look, butterfly, метелик, jump, jump! Мама свариться:"Roar!" Ви злякались, але мама добра, посміхніться, smile!

6. Role game "Visit to a family"

Т. - Давайте запросимо Сімбу в гості, познайомимо його з сім'ями людей. (Робота в групах. Діалогічне мовлення.)

P1. - Come in,.... Meet my father.

P2. - How do you do? I am....

P3. - How do you do?

P1. - This is my mother.

P2. - Nice to meet you!

P4. - Nice to meet you too! How old are you?

P2. - I am 7.

P3. - Where do you live?

P2. - I live next door.

7.Speaking

Т. - As I know, you want to show Simba your families too.

(Монологічне мовлення, використовуючи мультимедійну презентацію, створену з сімейних фото учнів.)

T. - Whose family is this?

P. - This is my family. Simba, look. This is my mother. Her name is....

This is my father. His name is.... This is my sister.... She is 4. We live in Rivne. I love my family.

8. Making a collage

T. - Усі наші сім`ї є унікальними та неповторними. Ми гордимося ними. Давайте зробимо колаж, щоб усі могли побачити, які ми щасливі.(Колаж у вигляді великого серця, навколо якого розміщені малюнки учнів)

Т. - Яку назву можна дати нашому колажу?

P1. - My family.

P2. - A family album.

P3. - Father, mother,

Sister, brother,

Hand by hand,

With one another.

Учні розповідають вірші та співають пісню.

9. Writing.

T. - Now, we'll learn how to write letter Ff. Які слова починаються на літеру F?

P1. - Flower.

P2. - Father.

P3. - Family.

P4. - Friend.

T. - Open your copy-books and write letter Ff.

(Звучить спокійна музика, учні практикуються у написанні літери, повторюючи її та слова. )