
- •Методичні вказівки для студентів і, іі курсів стоматологічного факультету з підготовки і роботи на практичному занятті з іноземної мови
- •Тема: Урок 2.
- •Зміст матеріалу, що пропонується для самостійного вивчення:
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література: 8.1. Основна: с.П. Бережкова, Підручник з англ. Мови для
- •Додаткова: словник.
- •1. Тема: Урок 5.
- •Зміст матеріалу, що пропонується для самостійного вивчення:
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література: 8.1. Основна: с.П. Бережкова, Підручник з англ. Мови для
- •Додаткова: словник.
- •1. Тема: Урок 6.
- •Зміст матеріалу, що пропонується для самостійного вивчення:
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •Додаткова: словник.
- •1. Тема: Урок 7.
- •Зміст матеріалу, що пропонується для самостійного вивчення:
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •Додаткова: словник.
- •1. Тема: Урок 8.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література:
- •1.Тема: Урок 9.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література:
- •1. Тема: Урок 10
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література:
- •Тема: урок 11.
- •9.Література.
- •Зав.Кафедрою іноземних мов, латинської мови
- •Тема: урок 12
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Студент повинен уміти розпізнавати та перекладати Past Participle, Present Participle. Правильно будувати речення, використовуючи матеріал при перекладі оригінальної медичної статті.
- •9.Література.
- •Тема: урок 13.
- •Мета заняття:
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Тема: Урок 14
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Людина, яка оглядає хворого – наш лікар.
- •Тема: Урок 15.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Тема: Урок 16.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Тема: Урок 17
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Тема: Урок 18.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Підсилююча конструкція : It is (was)…that (who)
- •Тема: Урок № 19.
- •9. Література.
- •Тема: Урок № 20.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •8.Література.
- •Тема: Урок № 21.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література.
- •Тема: Урок № 22.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література.
- •Тема: Урок № 23.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література.
- •Тема: Урок № 24.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література.
- •Тема: Урок 25.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •Тема: Урок 26.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •Тема: Урок 27.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •1.Тема: Урок 28.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •1.Тема: Урок 29.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •1.Тема: Урок 30.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •1.Тема: Урок 31.
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •1.Тема: Урок 32.
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •1.Тема: Урок 33.
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
- •1.Тема: Урок 34.
- •9. Література:
- •1.Тема: Урок 35.
- •5. Порядок проведення практичного заняття.
- •9. Література:
- •2. Мета заняття:
- •Порядок проведення практичного заняття.
- •7. Література:
- •Тема: Урок 37
- •Мета заняття:
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література :
- •9.2. Додаткова: словник.
- •Тема: Урок 41.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література:
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література:
- •Тема: Урок 43.
- •Порядок проведення практичного заняття:
- •Література:
- •Література:
- •5. Порядок проведення практичного заняття:
- •9. Література:
9.Література.
Основна: підручник Бережкової С.П. “Essential English for the Students of Dentistry”
9.1 Додаткова: словники.
Зав.кафедрою іноземних мов, латинської мови
та основ медичної термінології доц. Л.М.Кім
Методичні вказівки для студентів
стоматологічного факультету з підготовки і роботи
на практичному занятті з іноземної мови
Тема: урок 13.
Мета заняття:
ознайомити студентів з побудовою і перекладом граматичної конструкції
з Past Participle ;
ввести студентам нові лексичні одиниці з нової теми і закріпити їх, використання їх, при читанні та перекладі наукових текстів зі стоматології.
Виконати впр. 2,3,4 (с.103);
прочитайте і перекладіть текст: впр. 5 (с. 103 – 104)
перекладіть словосполучення: впр. 6 (с. 104) – підручник приклади, таблиці знаходяться в підручнику на с.332 §27
опитування лексики проводиться згідно лексичних карток.
Питання, що підлягають вивченню:
ознайомлення з граматичною конструкцією: Past Participle
введення і закріплення нових лексичних одиниць (с.102 – 103 впр. 1)
читання і переклад текстів із стоматології: 103 (5)
Порядок проведення практичного заняття:
організаційна частина;
перевірка первинного рівня знань;
інструктаж викладача;
самостійна робота студентів;
перевірка самостійної роботи;
підведення підсумків, оцінка діяльності студентів;
завдання для самостійної роботи.
Студент повинен прослухати пояснення матеріалу, закріпити його шляхом виконання вправ по підручнику
а) с.107 (16)
б) с.105 (8) с.332 §27
в) с. 104 (7), с. 105 (10 – 12),с.107 (17),с.106 (14), с. 106 – 107 (15) – прочитати і перекласти текст
При вивченні теми студент повинен: уміти розпізнавати і перекладати речення з Past Participle ,вивчити нові лексичні одиниці і уміти вживати їх при читанні та перекладі наукових текстів зі стоматології.
Перевірте, чи вірно ви зрозуміли граматичний матеріал:
Past Participle
to divide+ed=divided – розділений
to take – taken 3 форма дієслова = взятий
to give – given 3 форма дієслова = поданий
The delivered lecture was very interesting
Прочитана лекція була дуже цікава
The lecture delivered by Prof. Smirnov yesterday was very interesting
Лекція прочитана проф. Смірновим вчора була дуже цікава
Завдання для самоперевірки:
лексика с. 107 (1-3)
впр. с. 105 (9п.13п.),с.108 (4-6),с.108 (7-9)
прочитат. І перекласти текст с. 109 – 110 (10) – підручник
словники
Зав.кафедрою іноземних мов, латинської мови
та основ медичної термінології доц. Л.М.Кім
Методичні вказівки для студентів
стоматологічного факультету з підготовки і роботи
на практичному занятті з іноземної мови
Тема: Урок 14
Мета заняття: ознайомити студентів з побудовою і перекладом Present Participle, ввести студентам нові лексичні одиниці з нової теми і закріпити їх вживання при читанні та перекладі наукових текстів зі стоматології.
Виконайте впр.105 (9,13) 108 (4,5,6,7,8,9); прочитайте і перекладіть текст с.109-110 (10) – підручник. Приклади, таблиці знаходяться в підручнику на с.331 §26. Опитування лексики на с.107 (1-3) проводиться згідно лексичних карток
Питання, що підлягають вивченню:
ознайомлення з граматичною конструкцією: Present Participle (с.331 §26 – підручник)
введення і закріплення нових лексичних одиниць (с.107 1-3)
читання і переклад текстів зі стоматології с.109 (10)