
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут філології та суспільствознавства
Факультет іноземної філології
Кафедра загальної педагогіки,
педагогіки вищої школи та управління
Матеріали
З проходження державної педагогічної практики
студентом 43 групи
Савчуком Юрієм Васильовичем
Методист:
_________ Кудла М.В.
Умань 2013
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут філології та суспільствознавства
Факультет іноземної філології
Кафедра загальної педагогіки,
педагогіки вищої школи та управління
Календарно річний план з виховної роботи
Методист
з виховної роботи
__________ Кудла Марія Валеріївна
(підпис)
Класний керівник
_________ Гребенюк Валентина Миколаївна
(підпис)
Умань 2013
«Затверджую»
Груповий керівник
«___» ______ 2012р.
Індивідуальний план роботи
студента-практиканта 43 групи IV курсу
факультету іноземної філології
Інституту філології та суспільствознавства
Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини на період педагогічної практики
з 11.02. до 24.03.2013 року
В Шепетівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3
Савчука Юрія Васильовича
№ |
Зміст і види роботи |
Термін виконання |
Відмітка про виконання |
Зауваж. метод. |
I. |
Початковий етап педагогічної практики
|
10.02.2013
11.02.2013
11.02.2013
11.02.2013
14.02.2013
16.02.2013 |
Виконано
Виконано
Виконано
Виконано
Виконано
Виконано |
|
II. |
Навчально-виховна робота з іноземної мови
|
14.02.2013
11.02.2013-13.02.2013 11.02.2013-11.03.2013 04.03.2013-23.03.2013 06.03.2013
27.02.2013, 06.03.2013 20.02.2013 – 07.03.2013 13.03.2013-18.03.2013 |
Виконано
Виконано
Виконано Виконано
Виконано
Виконано
Виконано Виконано |
|
ІІІ. |
Виховна робота з учнями
|
14.02.2013
14.02.2013
15.02.2013
14.02.2013-18.03.2013
06.03.2013
28.02.2013 |
Виконано
Виконано
Виконано
Виконано
Виконано
Виконано |
|
IV. |
Науково-дослідницька робота
|
11.02.2013-22.03.2013
25.02.2013, 11.03.2013 |
Виконано
Виконано |
|
V. |
Завершальний етап
3. Участь у підсумковій конференції з педагогічної практики в університеті. |
18.03.2013
11.02.2013-22.03.2013
|
Виконано
Виконано |
|
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут філології та суспільствознавства
Факультет іноземної філології
Кафедра загальної педагогіки,
педагогіки вищої школи та управління
Лицарський турнір
(Виховний захід до Дня Захисника Вітчизни для 5-А класу)
проведений студентом 43 групи
Савчуком Юрієм Васильовичем
Методист
з виховної роботи
__________ Кудла Марія Валеріївна
(підпис)
Класний керівник
_________ Гребенюк Валентина Миколаївна
(підпис)
Умань 2013
Лицарський турнір
(Виховний захід до Дня Захисника Вітчизни)
Цілі: дати уявлення про лицарство, повторити ввічливі слова, розвивати фантазію, мислення, кмітливість, творчі здібності, спритність, виховувати повагу до жінки, дівчини, справедливість та почуття честі.
Клас: 5-А
Кількість учасників: 15 учнів
Місце проведення: класна кімната
Обладнання: записи фонограм, ватман, кольорові олівці, канат, відро, ґудзики, лялька, горох і квасоля та інші різні предмети для конкурсів
ХІД ЗАХОДУ
Ведуча: 23 лютого у календарі позначено як День Захисника вітчизни. І вже стало традицією вітати у цей день усіх чоловіків, хлопчиків. Напевне, цим жінки хочуть зайвий раз підкреслити у чоловіків риси, як мужність, сміливість, милосердя, шляхетність.
Дівчинка: Ой це раніше були часи, раніше були лицарі. Вони все вміли.
Хлопчик: А хіба ми не лицарі?
Дівчинка: Та де вам? У них було стільки честі, шляхетності, вони захищали даму свого серця… Послухай ось я тобі розповім. Коли їх посвячували у лицарі, вони повинні були пройти ніби іспити.
Хлопчик: І тут іспити? Невже тобі віриться, що тоді були екзамени? Адже це було так давно!
Дівчинка: Безперечно так. А ти вдумайся? Отже, вони повинні були пройти декілька випробувань; перевірити їхні вміння фехтування, їздити верхи, стріляти, плавати та складати пісні, пісні – серенади дамі свого серця.
Хлопчик: Ну давай по черзі. Що там було перше?
Дівчинка: Так , пісня дамі серця.
Хлопчик: Вийди на вулицю, там сидять хлопці з гітарами та співають пісні.. Там не тільки про даму почуєш , а й таке…
Дівчинка: Ну, добре, далі – Фехтування.
Хлопчик: Ти що забула., як вправно фехтують наші хлопці під час прибирання пришкільної ділянки.
Дівчинка: Далі йде – їзда верхи
Хлопчик: Хлопці непогано катаються верхи … на перилах!
Дівчинка: Далі гра у шахи.
Хлопчик: Та наші вміють не тільки у шахи, а й «морський бій» та в « хрестики нулики» … навіть на уроках під пильним оком учителя.
Дівчинка: А ще плавання.
Хлопчик: А хіба ви ніколи не спостерігали, як біля дошки « плавають» ті, хто не вивчив урок?!
Дівчинка: Ще можна наводити багато прикладів. Та не будемо заходити дуже далеко. Я вважаю, що таких не можна назвати лицарями!
Ведуча: Невже серед вас не знайдеться чесних, благородних справжніх лицарів? ( Виходять учасники турніру)
Ведуча: Сьогодні наші хлопці спробують себе в різних видах змагань та обов’язково отримають титул лицарів школи! Давайте познайомимось з кожним орденом. ( Презентація команд: назва, девіз)
Конкурс 1. « Букет із лагідних слів» (конкурс капітанів)
Щоб у лицарстві перемогу здобути, треба ввічливим, люб’язним і культурним бути. Ви повинні зібрати букет з лагідних та ніжних слів дівчині. При цьому за кожне слово ви отримуєте очко, просуваєтесь на один крок.
Конкурс 2. «Портрет принцеси»
Лицарі вчилися гарно малювати. І В нас зараз відбудеться конкурс живопису. Лицарі кожної команди намалюють портрет принцеси. Свій ідеал жіночої краси, свою мрію.
(Усі члени команди малюють по черзі деталі портрета)
Конкурс «Майстри на всі руки»
Чи знаєте ви, що лицарі мали вміти робити все. А іноді навіть і у наш час хлопчики можуть деяку роботу зробити краще за дівчаток.
Зараз кожен з вас вийме своє завдання, яке потрібно швидко і якісно виконати. Максимальний час у вас 3 хв.
- Перебрати квасолю та горох;
- Почисти картоплю;
- Пришити ґудзик;
- Зашнурувати взуття;
- Заплести косу
- Вдягнути ляльку.
Конкурс « Дівоча краса»
Лицарі повинні добре орієнтуватися в будь – яких обставинах. Навіть у темряві. Ми запрошуємо всіх лицарів відгадати загадки дівчат: навпомацки назвати речі добре відомі кожні дівчинці. Завдання складне. Але рицарі нічого не лякаються
( На столі лежать різноманітні речі, яким и користуються дівчатка. Усе це вкрито хусткою. Грають усі хлопці по черзі від кожної команди. Сідає за стіл, кладе руки під хустку достає предмет. На кожному предметі цінник з кількістю балів.)
Конкурс пісень
Уміти співати і грати на музичному інструменті входить до кодексу честі лицарства. Серед наших команд теж є таланти.
Конкурс «Фехтування»
Мистецтво фехтування виникло давно. Його вважають дуже красивим змаганням. Треба вміти володіти зброєю – шпагою, бути уважним і сильним. Наші хлопці зможуть перемогти навіть хитрих ворогів. Якими на нашому турнірі є повітряні кільки.
( Представники команд мають загнати повітряну кульку у відро)
Справжні лицарі повинні бути сильними, бо ж їм доводилося носити лицарські облаштунки та меч, який важив найменше 25 кг. То, що ж прийшов час і наших лицарів силу перевірити.
Конкурс « Богатирів»
1. Віджимання від підлоги ( по одному учаснику з команди)
2. Конкурс « Орлине око»
3. Стрибки у мішку.
4. «Кенгуру»- Біг з м’ячем між ногами
5. «Гусячий крок»
6. Перетягування канату
Ведуча: За ходом нашого свята уважно стежило журі, тому зараз ми просимо підрахувати бали і оголосити переможців.
Що там вирішили в раді?
Ми почути результати раді? (Оголошення балів).
Висновок: Після проведення такої виховної години можна дізнатися про взаємовідносини дітей в колективі, про вміння підтримати один одного.
Список використаної літератури
1. http://teacherjournal.com.ua
2. Федоренко В. Л. Енциклопедія інтелектуальних ігор на уроках української мови. – Х.: Вид. група «Основа», 2008. – 424, 67 с.
3. http://pedagogika.at.ua
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут філології та суспільствознавства
Факультет іноземної філології
Кафедра загальної педагогіки,
педагогіки вищої школи та управління