
- •Заняття 32
- •1.Вступ. Організаційний момент. Повідомлення теми та мети заняття. Введення в іншомовне середовище: обговорення прислів’я.
- •2. Повторення домашнього завдання.
- •3. Вивчення нового лексичного матеріалу – (Look through the table with text messaging glossary, read and learn it):
- •4. Ознайомтеся із наступними повідомленнями і порадами до них. Потім прочитайте наступний оригінал розмов. Вирішіть, наскільки якісні повідомлення отримала Роза.
- •Messages
- •4.1 Check these messages with the conversations 1-3:
- •6.Напишіть наступні повідомлення повністю, без скорочень . – Write out these text messages in full.
- •8. Look at these mobile phone messages. Write them out in full and then pass them on to a partner using reported speech.
- •9. Read and translate the dialogue: Changing and cancelling reservations
Заняття 32
Тема: Листи та SMS, за допомогою яких можно замовити готель.
.
Вид заняття: лекція-семінар
Мета: Відпрацювати лексико-граматичний та фактичний матеріал заняття «Компітентність тур.агента – необхідна умова його успішного бізнесу». Розвивати навички монологічного, діалогічного та писемного мовлення. Навчитися писати скорочені повідомлення або SMS, вивчити словник скорочень для написання SMS. Вміти читати, перекладати і пояснювати такі SMS. Продовжити вивчення діалогу про внесення змін у замовлення і відмову від замовлення.
Обладнання: дошка, словники, підручники, роздатковий матеріал.
Література: л.2 стор.55, 59-61,115 л.3 стор.37, л. (3) стор.69 – Unit 3 – 3.2
Хід заняття:
1.Вступ. Організаційний момент. Повідомлення теми та мети заняття. Введення в іншомовне середовище: обговорення прислів’я.
Dear students! Today we’ll learn the way of writing SMS and text messaging glossary as well as changing and cancelling reservations.
2. Повторення домашнього завдання.
a)Answer the questions about the work of the receptionist.
What are the aims of the educational report ?
What do you have to do before you leave ?
What should you do while you are away ?
What does an educational report include ?
What should you do when you get back ?
b) Лексичний диктант. – Listen to the words and word-combinations and write them down:
1) questionnaire; 2) on your return; 3) educational trip; 4) customer service; 5) obviously; 6) familiar; 7) host; 8) polite; 9) share the information; 10) important.
3. Вивчення нового лексичного матеріалу – (Look through the table with text messaging glossary, read and learn it):
2 |
to |
NXT |
next |
2DAY |
today |
PCM |
please call me |
2MORO |
tomorrow |
PIX |
pictures |
2NITE |
tonight |
PLS |
please |
4 |
for |
R |
are |
ASAP |
as soon as possible |
RGDS |
regards |
B4 |
before |
RM |
room |
BNF |
bye for now |
RU |
are you |
C |
see |
|
|
CU |
see you |
SND |
send |
CM |
come |
STN |
station |
CN |
can |
THNX |
thanks |
CNT |
can’t |
TM |
time |
HTL |
hotel |
TUVM |
thank you very much |
KNW |
know |
U |
you |
L8 |
late |
WA2 |
want to |
L8R |
later |
XLNT |
excellent |
MSG |
message |
YR |
your |
MTG |
meeting |
@ |
at |
4. Ознайомтеся із наступними повідомленнями і порадами до них. Потім прочитайте наступний оригінал розмов. Вирішіть, наскільки якісні повідомлення отримала Роза.
1.
FROM |
Mr Tung |
TO |
Mr Courtney |
MESSAGE |
PLS Fax a copy of the contract 0175 5830182 |
DATE |
05.05 |
TIME |
10.45 |
MESSAGE RECEIVED BY ROSA |
2.
FROM |
Mrs Hunter |
TO |
Mr Taylor |
MESSAGE |
Mrs Hunter will collect Mr Taylor @ 8 to take him to the factory |
DATE |
05.05 |
TIME |
11.50 |
MESSAGE RECEIVED BY ROSA |
3.
FROM |
Brent Ross |
TO |
Ms Black |
MESSAGE |
Plane delayed. Don’t go Odeon. Stay in htl. 0606 616 360 |
DATE |
05.05 |
TIME |
16.30 |
MESSAGE RECEIVED BY ROSA |