Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Стасюк 2.doc
Скачиваний:
1
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
186.37 Кб
Скачать

2. Визначаємо витрати за підрозділами і функцією планування (ві).

2.1. Визначаємо середньогодинну заробітну плату для 3-ьох підрозділів (апарату управління, дослідно-експериментального виробництва і комерційної служби):

20 роб. днів * 8 год. = 160 год.

ЗП = (44*2,5 + 29*2,0 + 24*1,9)/160 = 1,33 тис. грн.

2.2. Визначаємо витрати за функцією планування:

ВІгод = 0,2*ТЦм = 0,2*156 = 31,2 год.

ВІ = ВІгод*ЗП = 31,2*1,33 = 41,5 тис. грн.

2.3. Визначаємо витрати з планування по підрозділах:

Таблиця 2

АУ

ОВ

ДВ

Об.В

ДЕВ

КС

в1.1

в1.2

в1.3

в1.4

в1.5

в1.6

Структура витрат з планування за часом, %

10

60

15

20

15

10

Витрати з планування по підрозділах, тис. грн.

4,15

24,9

6,22

8,3

6,22

4,15

  • Витрати з планування в апараті управління (АУ):

в1.1 = 41,5*10%/100% = 4,15 тис грн.

  • Витрати з планування в основному виробництві (ОС):

в1.2 = 41,5*60%/100% = 24,9 тис грн.

  • Витрати з планування у допоміжному виробництві (ДВ):

в1.3 = 41,5*15%/100% = 6,22 тис. грн.

  • Витрати з планування в обслуговуючих господарствах (Об.В):

в1.4 = 41,5*20%/100% = 8,3 тис. грн.

  • Витрати з планування у дослідно-експериментальному виробництві (ДЕВ):

в1.5 = 41,5*15%/100% = 6,22 тис. грн.

  • Витрати з планування в комерційній службі (КС):

в1.6 = 41,5*10%/100% = 4,15 тис. грн.

3. Визначаємо витрати за підрозділами і функцією організації (віі).

3.1. Визначаємо середньогодинну заробітну плату для всіх підрозділів:

ЗП = (44*2,5+114*2,2+39*1,8+44*1,8+29*2,0+24*1,9)/160= 3,83 тис. грн.

3.2. Визначаємо витрати за функцією організації:

ВІІгод = 0,4*ТЦм = 0,4*156 = 62,4 год.

ВІІ = ВІІгод*ЗП = 62,4*3,83 = 124 тис. грн.

3.3. Визначаємо витрати з організації по підрозділах:

Таблиця 3

АУ

ОВ

ДВ

Об.В

ДЕВ

КС

в2.1

в2.2

в2.3

в2.4

в2.5

в2.6

Структура витрат з організації за часом, %

10

40

10

15

10

5

Витрати з організації по підрозділах, тис. грн.

12,4

49,6

12,4

18,6

12,4

6,2

  • Витрати з організації в апараті управління (АУ):

в2.1 = 124*10%/100% = 12,4 тис. грн..

  • Витрати з організації в основному виробництві (ОС):

в2.2 = 124*40%/100% = 49,6 тис. грн..

  • Витрати з організації у допоміжному виробництві (ДВ):

в2.3 = 124*10%/100% = 12,4 тис. грн..

  • Витрати з організації в обслуговуючих господарствах (Об.В):

в2.4 = 124*15%/100% = 18,6 тис. грн..

  • Витрати з організації у дослідно-експериментальному виробництві (ДЕВ):

в2.5 = 124*10%/100% = 12,4 тис. грн..

  • Витрати з організації в комерційній службі (КС):

в2.6 = 124*5%/100% = 6,2 тис. грн.