Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Диплом проект готов.doc
Скачиваний:
2
Добавлен:
01.03.2025
Размер:
726.53 Кб
Скачать

5. Календарний план

5.1. Призначення, склад і порядок розробки календарного плану

При проектуванні календарного плану необхідно дотримуватися вимог згідно з СНиП 3.01.01.-85 в якому вказано, що до основних робіт по будівництву об’єкта дозволяється приступати тільки після закінчення підготовчих робіт.

При складанні календарного плану враховують : директивний термін будівництва; технологічну послідовність виконання робіт; максимальне суміщення в часі визначених видів робіт; виконання робіт будівельних машин в дві зміни; рівномірне розміщення робітників; дотримання правил охорони праці і техніки безпеки.

Розробка календарного плану виконання робiт по об'єкту здiйснюється в наступнiй послiдовностi:

- виконується аналiз об'ємно-планувальних i конструктивних рiшень з розбивкою будiвлi (споруди) на окремi конструктивнi елементи або частини;

- встановлюються перелiк i обсяг будiвельних, монтажних та спецiальних будiвельних робiт, якi пiдлягають виконанню наоб'єктi;

- проводиться вибiр методiв виконання робiт з визначенням кiлькостi, типiв i марок будiвельних машин, обладнання, iнвентаря та пристроїв, а також професiйного i кiлькiсно-квалiфiкацiйного складу робiтникiв низових будiвельних пiдроздiлiв (дiльниць, ланок та iн.) i приймається попередня iнтенсивнiсть та тривалiсть виконання кожного виду робiт; визначається трудомiсткiсть виконання кожного виду робiт (в люд.-дн.) та потреба в роботi будiвельних машин (в маш.-зм.);

- встановлюється температурно-вологiсний режим виконання будiвельних процесiв, а також величина технологiчних та органiзацiйних перерв;

- встановлюється органiзацiйна i технологiчна послiдовнiсть виконання будiвельних процесiв та їх взаємозв'язок в часi i коригуються ранiше прийнята iнтенсивнiсть та тривалість виконання робiт, а також кiлькiсть засобiв механiзацiї;

- виконується побудова графiчної (лiнiйної, циклограмної, сiтьової) моделi зведення будiвлi (споруди) з розрахунком основних параметрiв потокового будiвництва i вибором найбiльш доцiльного варiанту, який вiдповiдає основним рiшенням, прийнятим в проектi органiзацiї будiвництва;

- виконується на основi вибраного варiанту побудова календарного графiка (плану) зведення будiвлi (споруди), а також графiкiв руху робiтникiв, роботи будiвельних машин та транспортних засобiв, потреби в будiвельних машинах та iнших матерiальних ресурсах.

5.2. Визначення номенклатури та обсягів робіт

Назва роботи

Одиниця виміру

Підрахунок

Кількість

ПІДЗЕМНА ЧАСТИНА

Зрізка рослинного шару

1000м²

А·В=Sз

36·60.52=2178.72 м²

2178.72

Розробка грунту

100м³

A·B·H=Vр

36·60.52·1.6=3485.95 м³

3485.95

Доробка грунту

вручну

1м³

3485.95·0.01=34.85 м³

34.85

Влаштування опалубки

1м²

H·B·кілк.=S

2.4·1.8·17=73.4 м²

1.5·1.5·10=22.5 м²

3·2.1·11=69.3 м²

24·0.6·2=28.8 м²

12·0.6·2=14.4 м²

73.4+22.5+69.3+28.8+14.4=

=208.4 м²

208.4

Укладання бетонної суміші

1м³

A·B·H·кілк.=Vб

2.4·1.8·1.6·17=117.5 м³

1.5·1.5·1.6·10=36 м³

3·2.1·1.6·11=110.8 м³

24·1.6·0.6·2=237.6 м³

12·1.6·0.6·2=59.94 м³

117.5+36+110.8+237.6+11.52+

+14.7=344.6 м³

344.6

Монтаж фундаментних балок

шт.

Згідно креслення №2

17

Демонтаж опалубки

1м²

73.4+22.5+69.3+28.8+14.4=

=208.4 м²

208.4

Зворотня засипка

100м³

Vр-V=Vз.з.

3485.95-576.54=2909.41 м³

2909.41

Ущільнення грунту

100м³

V з.з.=Vу.

3485.95-576.54=2909.41 м³

2909.41

НАДЗЕМНА ЧАСТИНА

Монтаж колон

шт.

Згідно креслення №2

39

Монтаж балок покриття

шт.

Згідно креслення №2

9

Цегляна кладка стін і перегородок

м³

A·B·H=V V1+V2+Vn=Vст.

24·9.9·0.5=118.8·2=237.6 м³

12·9.9·0.5=59.4·2=118.8 м³

6·3·0.2=3.6·25=90 м³

24·3·0.2=14.4·3=43.2 м³

3·3·0.2=1.8·13=23.4 м³

16·3·0.2=9.6·2=19.2 м³

2.9·3·0.2=1.74 м³

11.6·3·0.2=6.96 м³

48·10.2·0.2=97.92 м³

12·4.2·0.2=10.08·5=50.04 м³

6·4.2·0.2=5.04·5.04=30.24 м³

3·4.2·0.2=2.52·5=12.6 м³

237.6+118.8+90+43.2+23.4+

+19.2+1.74+6.96+97.92+50.04+

30.24+12.6=732.06 м³

Vд=1.78·2.07·0.2=0.73·56=40.80м³

2.3·1.9·0.5=2.18·2=4.36 м³

Vв=1.7·2·0.5=1.5·35=52.5 м³

V=732.06-40.80-4.36-52.5=

=634.4 м³

634.4

Монтаж сходових маршів та площадок

шт.

Згідно креслення №2

16

Монтаж плит перекриття

шт.

Згідно креслення №2

76

Монтаж плит покриття

шт.

Згідно креслення №2

96

Монтаж зовнішніх стінових панелей

шт.

Згідно креслення №2

87

Влаштування покрівлі з рубероїду

100м²

S=A·B

12·24=288 м²

30·48=1440 м²

1440+288=1728 м²

1728

Монтаж дверних та віконних блоків

1м²

A·B·N=S

1.24·4·25=124 м²

1.76·2.05·34=123.08 м²

1.24·2·2=4.96 м²

0.9·2·64=115.2 м²

1.2·2·3=7.2 м²

1.78·2.2·2=7.82 м²

2·3.5=7 м²

4·5.49·6=131.76 м²

124+123.08+4.96+115.2+7.2+

+7.82+7+131.76=524.64 м²

524.64

ОПОРЯДЖЕННЯ

Штукатурні роботи

1м²

S=А·В·N S=S1+S2+Sn-Sвік.

24·2.8·17=1142.4 м²

5.34·2.8·52=779.7 м²

2.94·2.8·21=170.5 м²

21.4·2.8·4=239.6 м²

48·10·2=960 м²

S=1142.4+779.7+170.5+

+239.6+960=3292-524.64=

=3078.96 м²

3078.96

Влаштування бетонної підлоги

1м²

S1+S2+S3+Sn=Sб.п.

1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12+

+12+14(див.експлікацію прим.)

876+19.8+19.8+9.5+9.5+9.5+39.3+

+19.5+18.6+19.5+141.5+62.8+

+62.8+79.7=1387.8 м²

1387.8

Влаштування підлоги із керамічної плитки

м²

S1+S2+S3+Sn=S

21+23+28+30(див.експлікацію прим.)

27.8+27.9+28.8+16.8=101.3 м²

101.3

Влаштування підлоги з лінолеуму

1м²

S1+S2+S3+Sn=S

17+18+19+27+26+25+31+33+16

(див.експлікацію прим.)

16.6+15.2+53.8+55.2+97.2+24.1+

+18.7+29.6+10.2=320.8 м²

320.8

Фарбування стелі і стін

10м²

A·B=S

12·24=288·3=864

12·36=432

864+432+3078.96=4374.96 м²

4374.96

СПЕЦІАЛЬНІ РОБОТИ

Електромонтажні роботи

100 м³

36·60.52·12.3=26798 м³

26798

Сантехнічні роботи

100 м³

36·60.52·12.3=26798 м³

26798

Слабострумні

роботи

100 м³

36·60.52·12.3=26798 м³

26798

Невраховані роботи

10%

143·0.1=14.3%

14.3

Озеленення території

5%

143·0.05=7.1%

7.1

Обсяги робіт визначаються за такою формулою T=V·A:K:t, де

Т-тривалість робіт(люд/дні) , V-об´єм робіт , А-прийнята норма часу

К-кількість робітників , t-час роботи (зміни)

Підрахунок тривалості робіт

Назва роботи

Обсяг роботи м. шт.

Кільк.

робіт-ників

Кільк. змін

Підрахунок

дні

Прий-нято

дні

Зрізка рослинного шару

2178.7м²

1

1

2178·0.71:

:1000:1:8=

=1.92

2

Розробка грунту

3485.95м³

1

2

3485.9·2.2:

:100:1:16=

=4.79

4

Доробка грунту вручну

348.5 м³

2

1

348.5·1.1:2:

:100:8=0.3

1

Влаштування опалубки

208.4 м²

4

1

208.4·0.65:

:4:8=4.23

4

Укладання бетонної суміші

344.6 м³

2

1

344.6 ·0.11:

:2:8=2.36

Після вкладання бетону витримуємо його 12 днів для дотримання необхідної міцності

2

Монтаж фундаментних балок

17 шт

3

1

17·2.4:3:8=

=1.7

2

Демонтаж опалубки

208.4 м²

4

1

208.4·0.36:

:4:8=2.3

3

Зворотна засипка

2909.4м³

4

1

2909.4·0.31:

:100:4:8=0.28

1

Ущільнення грунту

2909.4 м³

1

1

2909.4·0.86:

:100:1:16=

=1.56

1

Монтаж колон

39 шт

4

1

39·5.02:4:

:8=6.11

7

Монтаж ферми покриття

9 шт

4

1

9·11.9:4:8=

=3.34

4

Цегляна кладка стін і перегородок

634.4 м³

8

2

634.4 ·3.1:

:8:16=15.36

15

Монтаж сходових маршів та площадок

16 шт

4

1

16·3.42:4:

:8=1.71

2

Монтаж плит перекриття

112 шт

4

1

112·0.95:4:

:8=3.32

4

Монтаж плит покриття

96 шт

6

1

96·1.65:6:

:8=3.3

4

Монтаж зовнішніх стінових панелей

87 шт

4

1

87·4.05:4:

:8=11.01

11

Влаштування покрівлі з рубероїду

1728 м²

6

2

1728·6.8:6:

:100:16=

=12.2

12

Монтаж дверних та віконних блоків

524.64 м²

4

1

524.64·0.6:

:4:8=9.83

10

Штукатурні роботи

3078м²

8

2

3078·0.53:

:8:16=12.74

13

Влаштування бетонної підлоги

1387.8м²

8

2

1387·16.7:

8:16=18.1

18

Влаштування керамічної підлоги

101.30 м²

4

1

101.3·0.71:4:8=2.24

3

Влаштування підлоги з лінолеуму

320.8 м²

4

1

320.8·0.22:

:4:8=2.08

3

Фарбування стелі і стін

4374.9м²

4

1

4374·0.95:10:

:4:8=12.98

13

Електротехнічні

роботи

26798м3

4

1

26798·0.02:4::8=16.7

17

Сантехнічні

роботи

26798м3

4

1

26798·0.02:4::8=16.7

17

Слабострумні

роботи

26798м3

2

1

26798·0.01:4::8=8.3

8

Невраховані роботи

143

8

1

143:100·10=

=14.3

15

Благоустрій території

143

6

1

143:100·5=

=7.1

7