
- •Магістерська робота
- •«Формування навичок роботи в adobe photoshop cs5 у майбутніх операторів комп’ютерної верстки»
- •Розділ і Особливості підготовки робітників – майбутніх операторів комп’ютерної Верстки до професійної діяльності
- •1.1. Стан підготовки фахівців в галузі комп’ютерних технологій у внз і-іі рівня акредитації
- •1.2. Характеристика програмного забезпечення для підготовки фахівців робітничої спеціальності «Оператор комп’ютерної верстки»
- •Розділ іі Практичне застосування програмного забезпечення Adobe Photoshop cs5
- •2.1. Особливості растрової графіки як елемента роботи з об’єктами комп’ютерної верстки
- •2.2. Функціональні можливості Adobe Photosop cs 5
- •2.3. Обробка растрових зображень інструментальними засобами Adobe Photoshop cs 5
- •Розділ ііі Реалізація Adobe Photoshop у навчально-практичній підготовці оператора комп’ютерної верстки
- •3.1. Аналіз навчальної програми з підготовки операторів комп’ютерної верстки та умов їх реалізації.
- •3.2. Методика використання програмного забезпечення для формування професійної готовності майбутніх операторів комп’ютерної верстки.
- •Лабораторно-практичне заняття №1
- •План заняття
- •Хід заняття
- •V. Виконання лабораторно-практичного завдання
- •Vіi. Перевірка засвоєних знань
- •Viіі. Підведення підсумків
- •3.3. Методика організації експериментального дослідження
- •Висновки
- •Список використаних джерел
- •Додатки Додаток а Лабораторно-практичне заняття №2
- •План заняття
- •Хід заняття
- •V. Виконання лабораторно-практичного завдання
- •Vі. Перевірка засвоєних знань
- •Viі. Підведення підсумків
- •Viiі. Домашнє завдання
- •Додаток б Лабораторно-практичне заняття №3
- •План заняття
- •Хід заняття
- •V. Виконання лабораторно-практичного завдання
- •VI. Перевірка засвоєних знань
- •Viі. Підведення підсумків
- •Viiі. Домашнє завдання
- •Додаток в Лабораторно-практичне заняття №4
- •План заняття
- •Хід заняття
- •V. Виконання лабораторно-практичного завдання
- •VI. Перевірка засвоєних знань
- •Viі. Підведення підсумків
- •Viiі. Домашнє завдання
Viі. Підведення підсумків
Висновки: на цьому занятті ви навчилися використовувати особливості Adobe Photoshop CS5, у процесі створення різноманітних ефектів інструментальним засобом «Фільтри». Основні проблеми виникали при налаштуванні параметрів фільтрів, попрацюйте над цими операціямидодатково. Вашу роботу сьогоднішньому занятті, можна оцінити на «добре».
Viiі. Домашнє завдання
Перевірити ефекти зображення, наслідок застосування всіх фільтрів із стандартного набору Adobe Photoshop CS5.
Ознайомитися із особливостями застосування текстових об’єктів до зображень, в Adobe Photoshop CS5.
Додаток б Лабораторно-практичне заняття №3
Тема: Робота з текстом та його налаштування в Adobe Photoshop CS5
Мета:
Навчальна: Навчити учнів застосовувати та налаштовувати текст у растрових зображеннях середовищах Adobe Photoshop CS5;
Розвивальна: Розвивати вміння та навички ретушування графічних зображень з допомогою растрового редактора Adobe Photoshop CS5;
Виховна: Виховувати культуру користувача ПК. Сприяти вихованню естетичного смаку учнів під час роботи з графічними об’єктами.
Тип заняття: засвоєння умінь і навичок.
Обладнання: комп’ютери, програмне забезпечення Adobe Photoshop CS5.
Очікувані результати: Учні повинні навчитися створювати та налаштовувати зображення із текстом, засобами Adobe Photoshop CS5.
План заняття
І. Організаційна частина
ІІ. Інструктаж з техніки безпеки
ІІ. Актуалізація базових знань
ІV. Мотивація навчальної діяльності
V. Виконання лабораторно-практичних завдань
Завантажити растровий графічний редактор Adobe Photoshop CS 5;
Виконати завдання лабораторно практичної роботи;
Зберегти виконане завдання у власній папці;
Оформити звіт.
VI. Перевірка засвоєних знань
VII. Підведення підсумків
VIIІ. Домашнє завдання
Хід заняття
І. Організаційна частина
1.Перевірка наявності учнів;
2.Перевірка готовності навчальної аудиторії до уроку;
ІІ. Інструктаж з техніки безпеки
1. Вимоги безпеки перед початком роботи:
1.1. Заборонено заходити до аудиторії у верхньому одязі чи приносити його з собою.
1.2. Заборонено приносити на робоче місце особисті речі, дискети та ін., крім ручки і зошита.
1.3. На робочому місці слід сидіти так, щоб можна не нахиляючись користуватися клавіатурою, і водночас бачити зображення на екрані.
1.4. Починати роботу можна лише за вказівкою викладача або лаборанта.
2.Вимоги безпеки під час роботи:
2.1. Заборонено ходити по комп’ютерній аудиторії, голосно розмовляти.
2.2. Виконувати слід тільки зазначене учителем завдання. Категорично заборонено виконувати інші роботи.
2.3. На клавіші клавіатури потрібно натискати плавно, не припускати ударів.
2.4. Користуватися друкувальним пристроєм дозволяється тільки у присутності викладача або лаборанта.
2.5. Заборонено самостійно переміщувати апаратуру.
2.6. Заборонено запускати ігрові програми.
2.7. У випадку виникнення неполадок треба повідомити викладача або лаборанта.
2.8. Не намагатися самостійно відрегулювати апаратуру або усувати в ній неполадки.
3. Вимоги безпеки після закінчення роботи:
3.1. Про неполадки, що виникли під час роботи, слід зробити записи у відповідних журналах.
ІII. Актуалізація базових знань
На минулому лабораторно-практичномузанятті ви ознайомилися з інструментальним засобом – фільтри, графічного редактора Adobe Photoshop CS5. Давайте пригадаємо:
Що таке «фільтр» в Adobe Photoshop CS5
Наведіть приклад використання фільтрів
Як додати фільтр до зображення
Які фільтри ви знаєте
ІV. Мотивація навчальної діяльності
У процесі виконання даної лабораторно-практичної роботи, ви здобудете навички роботи з елементами тексту та особливостями їх налаштування, засобами Adobe Photoshop CS 5. Використання цього растрового редактора, дає можливість створювати різноманітні стилісти та оформлення текстових написів. Такі навички знадобляться у процесі розробки друкованих видань.