1 94 1.2. Задачі рівня а.
-
З якою силою взаємодіють у вакуумі два точкових заряди по 10 нКл, якщо вони знаходяться на відстані 3 см?
-
Визначить величину однакових точкових електричних зарядів (у мКл), які взаємодіють у вакуумі з силою 0,1 Н. Відстань між зарядами 6 метрів.
-
Знайти відстань (у мм) між двома однаковими точковими електричними зарядами, що знаходяться в олії ( = 2,56), якщо сила їхньої взаємодії така ж сама, як і у вакуумі на відстані 10 см .
-
У скільки разів треба збільшити кожний з двох однакових зарядів, щоб при їхньому зануренні у воду ( = 81) сила взаємодії між ними, при тій же самій відстані, не змінилась?
-
В деякій точці поля на заряд у 2 нКл діє сила 0,4 мкН. Знайти напруженість поля в цій точці.
-
Знайти напруженість поля, що створене зарядом 36 нКл, в точках, відлучених від цього заряду на відстань 9 та 18 см.
-
На якій відстані від точкового заряду 0,9 10-8 Кл, що знаходиться в дистильованій воді ( = 81), напруженість електричного поля буде дорівнювати 0,25 В/м?
-
Дві кульки з зарядами 5 нКл та 2 нКл знаходяться на відстані 40 см. Яку роботу (у нДж) треба виконати, щоб зблизити їх до відстані у 25 см?
-
Яка різниця потенціалів між точками електричного поля, що знаходяться у вакуумі на відстані 0,4 та 1 метр від точкового заряду в 2 10-9Кл?
-
Визначити ємність плоского конденсатора, заповненого діелектриком ( = 2), якщо площа його пластин 10 см2, а відстань між пластинами 1 мм. Відповідь дати в пф.
-
З яким прискоренням рухається електрон в полі з напруженістю 9,1 кв/м? Результат помножити на 10-15.
-
К
95
онденсатор, що складається з двох паралельних пластин, має ємність 5 пф. Який заряд (у нкл) знаходиться на кожній з його обкладок, якщо різниця потенціалів між ними 1000 В? -
Конденсатор ємністю 20 мкф, заряджений до різниці потенціалів U = 100 В. Знайти енергію цього конденсатора.
-
Куля радіусом 1 м заряджена до потенціалу 30 кв. Знайти енергію зарядженої кулі. Результат округлити до сотих.
-
Площа пластин плоского повітряного конденсатора дорівнює 0,01 м2, відстань між ними 8,85 мм. Яка різниця потенціалів була прикладена до його пластин, за умови, що при розряді конденсатора виділилась енергія у 5 мкДж?
-
Знайти напруженість поля зарядженої нескінченної пластини, якщо поверхнева густина заряду на ній 354 нКл/м2.
-
Знайти швидкість (у км/с) електрона, що пройшов різницю потенціалів у 1,82 В.
-
Знайти напруженість електричного поля в точці, що лежить рівно між точковими зарядами 8 нкл та -6 нкл. Заряди знаходяться в повітрі. Відстань між зарядами 10 см.
-
Яка робота (у мкДж) була виконана при переміщенні заряду 21 нКл із точки з потенціалом 700 В, в точку з потенціалом 200 В?
-
Є конденсатори ємністю С1 = 1 пф, С2 = 5 пф, С3 = 10 пф та С4 = 20 пф. Знайти їхню загальну ємність при паралельному з’єднанні. Відповідь дати в пф.
-
Є конденсатори ємністю С1 = 22 пф, С2 = 11 пф, С3 = 11 пф. Знайти їхню загальну ємність при послідовному з’єднанні. Відповідь дати в пф.
-
Дві однакові кульки, що мають заряди q1 = - 4Е-7 Кл та q2 = 9Е-7 Кл, привели в зіткнення, а згодом роз'єднали. Визначити заряд (у нКл) першої кульки після їх роз'єднання.
