Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
педпрактика.doc
Скачиваний:
21
Добавлен:
28.02.2016
Размер:
36.73 Mб
Скачать

Аналіз відвіданого уроку №1

Мета: перевірка знань умінь, навичок учнів.

Предмет:_біологія

П.І.Б вчителя: Скригонюк Галина Степанівна

Клас: 7-а

Тема уроку:мохоподібні, як примітивні вищі спрові рослини. Особливості будови мохоподібних. Їх розмноження, поширення та значення.

Форма перевірки домашнього завдання:

А)індивідуально

Б)фронтальна

В)групова

Опитано 11 учнів

Форма організації перевірки:

А) усна

Б) письмова

Методичні прийоми опитування учнів:

А)завдання на дошці

Б) завдання на роздрукованих картках

В) завдання у друкованих зошитах

Г) диктант

Д) біля дошки

Е) з місця

Зміст і характер завдань:

А) відтворювальні

Б) проблемні

В) творчі

Г)диференційовані за рівнем складності

Д)на встановлення причинно-наслідкових закономірностей

Виставлено оцінок: 8.

Об’єктивність оцінювання: Три учніпрацювали на роздукованих картках.Оцінені були пізніше. Оцінювання здіснювалось обєктивно. Вчитель корегував оцінки виставлені самими учнями під час рецензування відповіді товариша.

Аргументація оцінок: вчитель вміло аргументував всі оцінки учнів.

А) мала місце

Б) була відсутня

Затрачено часу на перевірку Д/З: 14хв.

Використання прийомів для розвитку самоаналізу та самоконтролю учнів:

А) взаємна перевірка

Б) рецензування відповіді товариша

В)запитання до відповідаю чого

Висновок аналізу:

Успішність:

«відмінно»

«добре»

«задовільно»

« не задовільно»

Якість знань учнів(72,4 % ) кількість учнів,що вчаться (7-12б) Х 100%

Всі в класі

Аналіз відвіданого уроку №2

уроку за календарним тематичним планом:

Дата:18.02.2013р.

Учитель: Скригонюк Галина Степанівна

Клас: 7-а

Тема уроку: значення голонасінневих рослин в природі та в житті людини.

Мета уроку:Розкрити роль голонасінних рослин в практичній діяльності людини. Звязати матеріал уроків теми між собою для створення цілісних уявлень. Розвивати вміння логічно мислити, аналізувати,порівнювати, встановлювати причинно-наслідкові звязки, оперувати знаннями під час розвязання нестандартних завдань. Виховувати допмтливих,спостережливих, екологічно-грамотних людей, справжніх господарів природи.

Тип уроку: комбінований

Структура уроку

Організаційна частина (що робилося?) ,(час).=2 хв.

  1. Підготовка учнів до уроку. 2.відмітити відсутніх в класному журналі. 3.як ви розумієте девіз уроку: «природу найлегше підкорити, підкорившись її законам»? 4. Коротке повідомлення в щоденнику біолога. 5.Установка на позитивний настрій.

Перевірка Д /з : як проводилося: (усно, час, карточки, письмово)=12 хв.

1. біологічний диктант. 2.порівняння у вигляді діаграмми.вена циклу розвитку голонасінних і спорових рослин. 3.сенкони до термінів. 4. Методика «Бумеранг».5.міні-робота в ланках дослідницьких лабораторіях:

ДЛ. «науковці-біологи».

ДЛ. «науковці-логіки»

ДЛ. «науковці-статисти»

ДЛ. «науковці-екологи»

Вивчення нового матеріалу (мотивація, карта, план уроку, описати діяльність учнів).

  1. Учні записують тему та виходячи з теми формулюють самі мету уроку.

  2. Мозковий штурм.

Вчитель записує на дошці названі учнями терміни, слова, словоспоучення адресовані новій темі. А потім учні із запропонованих термінів складають логічну розповідь. Записують план уроку.

  1. Проведено конкурс ерудитів між рядами( відповіді на проблемні запитання вчителя, біологічні задачі)

  2. Заслухано оперетуючі домашні завдання учнів про значення сосни, ялини, кедру, модрини у вигляді творів-мініатюр, або повідомлень учнів.

  3. На основі самостійної роботи з підручником дана розповідь на різнорівневі завдання поставлені вчителем.

  4. Елементи народної творчості, народні прикмети повязані з голонасінними рослинами.

  5. Робота в ланках(Н-Д)

  6. Підведено підсумки.

І Ланка-медики: 1. Чому санатарії частіше будують у хвойних лісах?

2. З чим повязана здатність хвойних очищати повітря?

ІІ Ланка-історики: 1. Його називали мамонтовим деревом, за кольором деревини «червоним деревом». Першу назву дали англійці на честь полководця Велінтона, потім американці переіменували на честь національного героя Вашингтона. Зараз воно ность зовсім іншу назву? Про яке дерево йдеться?

Закріплення вивченого матеріалу(яким чином, час) =7 хв.

1.Учні складають схему.