
- •Практична робота №1
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика плугів
- •Контрольні запитання:
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика культиваторів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика сівалок
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика сівалок
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика розкидачів
- •Контрольні запитання
- •Практична робота №8
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Практична робота №9
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика прес-підбирачів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машин
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика молотарки
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика системи очистки
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика комбайнів
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика комбайна
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Практична робота № 23
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
- •Практична робота № 24
- •Хід заняття
- •Технічна характеристика машини
- •Контрольні запитання
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 19.
Таблиця 19
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Продуктивність, т/год |
Потужність електродвигунів, кВт |
Кут нахилу решіт до горизонту, градус |
Робоча швидкість, км/год |
Маса, кг |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи насіннєочисної машини СМ-4А.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію ворохоочисної машини ОВС-25 (рис. 23)
Рис. 23 Технологічна схема роботи горохоочисної машини ОВС-25
6. Описати регулювання очисної машини.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.
Контрольні запитання
Які способи очищення зерна застосовані в машині ОВС-25?
Як підібрати решета для очищення зерна від домішок у машині ОВС-25?
Як контролюють та регулюють якість очищення зерна повітряним потоком у машині ОВС-25?
З яких основних частин складається насіннєочисна машина СМ-4А?
Яка будова, процес роботи і регулювання трієрних циліндрів?
Оцінка Викладач ___________________________
Практична робота №21
Тема: Гичкозбиральні машини та навантажувачі коренів
Мета: Поглибити теоретичні знання з будови гичкозбиральних машин та навантажувачів коренів, формування вмінь і навичок практичної діяльності та їх обслуговування.
Матеріально – технічне оснащення: гичкозбиральна машина БМ-6Б, навантажувач коренів СПС-4,2А; плакати; підручники; заводські інструкції; набір інструментів; інструкційна картка; крейда; обтиральний матеріал; шнур; лінійка; щупи; підкладки.
Хід заняття
1. Ознайомитись з теоретичними основами, методичними вказівками і завданням інструкційної карти.
2. Вивчити правила безпеки на робочому місці.
3. Заповнити таблицю 21.
Таблиця 21
Технічна характеристика машини
Марка машини |
Продуктивність, га/год |
Робоча швидкість, км/год |
Ширина захвату, м |
Маса, кг |
Клас трактора |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Описати технологічний процес роботи навантажувача коренеплодів СПС-4,2А
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Дати специфікацію гичкозбиральної машини БМ-6Б (рис. 24)
Рис. 24. Схема технологічного процесу роботи гичкозбиральної машини БМ-6Б
6. Описати процес підготовки та налагодження гичкозбиральної машини до роботи
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Домашнє завдання: Підготуватись до наступної практичної роботи.