Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Форма каз.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
356.86 Кб
Скачать

Оқу мен оқытудағы жаңа әдістерді қолданып өткізілетін ашық сабақ жоспарының титулдік парағы

Факультет

Тарих және әлеуметтік педагогика

Кафедра

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

Оқытушының аты-жөні

Мукашева Г

Оқытушының ғылыми дәрежесі, атағы

Оқытушы

Пәні

Өзін-өзі тану

Курсы

2

Тобы мен легі

ИЗО 14-1

Сабақтың тақырыбы

Сүйіспеншілік

Сабақтың мақсаты

Сүйіспеншілк мазмұны, оның түрлері

Сабақтың түрі

Семинар

ОИТ пайдалану формасы

Powerpoint , Kаhoot.it

Ашық сабақ өткізу күні мен орны

06.05.2016ж., 4-203 ауд.

Оқу мен оқытудағы жаңа әдістерді қолданып өткізілетін ашық сабақтың жоспары

р/с

Уақыты

Оқу фрагментінің мазмұны

Оқу фрагментінің мақсаты

Интеракция

Сабақтың инновациялық контенті (технологиялар, материалдар мен медиа)

Студенттің білімін тексеру/ бағалау формасы

1

2

3

4

5

6

7

1.

2-3 мин

Сергіту сәті.

Студенттердің сол сәттегі көңіл күйлерін анықтау

Сергіту сәтін жасайды.

Студенттерден алдарында тұрған қағазға қызыл стикерге дәл қазіргі көңіл күйлерін смайлик арқылы бейнелеп жапсырып қояды.

А3 қағазы, түрлі-түсті стикерлер мен қағаздар, маркерлер

2.

5-7 мин

Білу.

«Cүйіспеншілік» бейнеролигі

Сабақтың тақырыбын анықтау, өзектілігін ашу

Тақырыпты ашу бейнеролигі«Сүйіспеншілік»

тақырыбында бейнероликті тамашалауды ұсынады.

Тақырыптың өзектілігін ашу мақсатында сұрақтар қойылады.

1.Сүйіспеншілік дегеніміз не?

2.Сүйіспеншілік түрлері қандай?

Бейнеөнім, видеопроектор

Ауызша сұрақ-жауап

10-15 мин

Түсіну.

Ұжымдық жұмыс

Тақырыпты ашу, ұжымдық қорытынды шығару, талқылау

Тақырыпқа байланысты әрбір топқа шағын мәтіндер таратып береді.

Топпен бірге мәтінді талқылап, постер жасап, топ басшысы ортаға шығып қорғайды. Сұрақтарға жауап береді.

А3 қағазы, түрлі-түсті стикерлер мен қағаздар, маркерлер

Ұжымдық бағалау

10 мин

Қолдану. АКТ қолдану

Қосымша ақпарат беру, мектеп жағдаиында қиын балаларды анықтау жолдарын, диагностикалық әдістерді ашып-көрсету

Мұғалім студенттердің жасаған жұмыстарына тоқталып, қосымша материалдармен толықтырады.

Студенттер мұғалімнің ақпараттарын мұқият қабылдап, өз пікірлерімен салыстырып, түсініктерін толықтырады

Презентация

5 мин

Жинақтау. «Алтын ереже» әдісі.

Сүйіспеншілік түрлерін, қызметтерін түсіндіу.

Сүйіспеншіліктің түрлерін қабырғада ілініп тұрған постерге жапсыруды ұсынады. Әрбір топ өз идеяларының маңызды деген 5-уін (түрлі-түсті қағазға жазып әкеліп) «Алтын ереже»-ге жапсырып қояды.

Постерлер, стикерлер

Жекеше бағалау

5 мин

Бағалау.

Тест әдісі.

Оқу нәтижесін электронды түрде бағалау.

Powerpoint бағдарламасында студенттерге интербелсенді тақтаға тест ұсынып, нәтижесін бағалайды. Ұялы телефондарының көмегімен Powerpoint бағдарламасын пайлалану арқылы, ұсынылған тестілерге электронды түрде жауап береді. Нәтижесін онлайн түрде тақтадан көреді.

Prezi

Онлайн бағалау

5-7 мин

Кері байланыс.

Өткізілген сабақ боиынша кері баиланыс алу, сабақтың соңындағы көңіл-күилерін анықтау

Студенттердің алдында тұрған стикерлерге өздірінің сабақтың соңындағы көңіл-күйлерін бейнелеп, жапсырып қоюларын сұрайды.

Кері байланыс картасы.

Білемін

Білгім келеді

Үйрендім

Әрбір студент өздерінің жүргізген жұмыстарына қорытынды жасап, смайлдармен бағалайды.

Студенттер алдарында тұрған парақтағы кестеге сабақ барысындағы білетін, білгісі келген және үйренген білімдерін жазып қалдырады.

Кері байланыс картасы

Ұжымды бағалау

___________________________ __________________

Оқытушының А.Ж.Т. Қолы