- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
Балалар, бүгінгі сабақ сыпайылыққа арналады |
|
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
фонетиалық жаттығу: a lion, a lemon. Lions don’t like lemons |
қайталайды |
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex.1 |
listen and learn |
мадақтау |
track 23 |
listen |
|
|
ex.2 |
choose the correct answer |
|
|
ex.3 |
listen and read |
мадақтау |
|
track 24 |
listen |
бірін-бірі бармақпен бағалайды |
|
ex.4 |
find the sentences in ex.3 matching the pictures |
бармақпен бағалайды |
|
Сергіту сәті (2 мин.) |
up, down, up down which is the way to London town where? Where? up in the air close your eyes and you are there! |
іс-қимылмен көрсетеді |
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
choose and tick the polite phrases |
мадақтау |
ex.2 |
choose the right answer |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
put the words into the right order |
|
|
ex.4 |
choose the correct sentence and circle the right answer |
|
|
ex.5 |
listen and circle the right answer |
|
|
track 25 |
listen |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ex.4 |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: School schedule
Мақсаты: Оқушылар тақырып бойынша жаңа сөздермен танысады және оларды қолдана білуді үйренеді, оқу пәндерінің атауларын дүрыс жаза білуді үйренеді
Күтілетін нәтиже: Оқушылар тақырып бойынша жаңа сөздермен танысады және оларды қолданып, оқу пәндерінің атауларын дүрыс жаза алатын болады
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
today we will learn what school subject you have and how we name them in English. You already know days of the week, so we will learn to describe your schedule |
|
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
фонетикалық жаттығу |
мұғалім көрсеткен әріптерді атайды |
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex.1 |
learn the new words |
мадақтау |
ex.2 |
listen and read |
|
|
track 26 |
listen |
|
|
ex.3 |
pair work. Open schedule and answer |
мадақтау |
|
ex.4 |
learn to read |
бірін-бірі бармақпен бағалайды |
|
Сергіту сәті (2 мин.) |
up, down, up down which is the way to London town where? Where? up in the air close your eyes and you are there! |
іс-қимылмен көрсетеді |
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
find the words |
мадақтау |
ex.2 |
cross the odd one out |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
complete their schedule |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ex.4 |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: My favourite subject
Мақсаты: Оқушылар жаңа сөздермен танысады және on, in, next to, at көмекші сөздерін қолдануды үйренеді
Күтілетін нәтиже: Оқушылар жаңа сөздермен танысады және on, in, next to, at көмекші сөздерін қолдана алатын болады
