- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
Today we are going to talk about what things you do with your families |
|
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
фонетикалық жаттығу [f] |
|
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex.1 |
look at the pictures and answer |
мадақтау |
ex.2 |
listen and read |
бірін-бірі бармақпен бағалайды |
|
track 11 |
listen |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
make negatives |
мадақтау |
|
Сергіту сәті (2 мин.) |
we are running we are jumping trying sky to get we are skipping trying sky to get we are flying like a real jet we are hopping we are climbing like a funny cat mew |
іс-қимылмен көрсетеді |
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
read and match |
мадақтау |
ex.2 |
make the short forms |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
make the sentences and write them |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ex.3 |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: My weekend
Мақсаты: Оқушылар Gg әрпі мен оның транскрипциясын және тақырып шеңберінде әңгімелесуді үйренеді
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Gg әрпі мен оның транскрипциясын біліп, тақырып шеңберінде әңгімелесе алатын болады
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
Балалар, бүгінгі сабақта демалыс күнін қалай өткізуге болатыны туралы айтамыз, жаңа сөздер үйренеміз |
|
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
what are you doing? Дидактикалық ойыны |
|
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex.1 |
read and learn |
мадақтау |
ex.2 |
read |
бірін-бірі бармақпен бағалайды |
|
finish the sentences дидактикалық ойыны |
сөйлемді аяқтайды |
бармақпен бағалайды |
|
ex.4 |
look at the pictures and answer the questions |
мадақтау |
|
Сергіту сәті (2 мин.) |
we are running we are jumping trying sky to get we are skipping trying sky to get we are flying like a real jet we are hopping we are climbing like a funny cat mew |
|
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
answer the question |
мадақтау |
ex.2 |
make questions |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
read and write: true or false |
|
|
ex.4 |
complete the sentences |
|
|
ex.5 |
complete the sentences |
|
|
track 12 |
listen |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ex.3 |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: Where to go on holidays?
Мақсаты: Оқушылар Present Continuous шағында балама сұрақ қоюды, 0-ден 100-ге дейінгі есептік сан есімдерді сөйлеуде қолдануды үйренеді және or сөзімен танысады
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Present Continuous шағында балама сұрақ қойып, 0-ден 100-ге дейінгі есептік сан есімдерді сөйлеуде қолдана алатын болады
