- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
Балалар, бүгінгі сабақта жұмыс күнін ағылшын тілінде сипаттауды үйренеміз |
тыңдайды |
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
|
|
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex. 1 |
learn the new phrases |
мадақтау |
find for me дидактикалық ойыны |
мұғалім оқыған фразаны оқушылар саусағымен көрсетеді |
|
|
show me дидактикалық ойыны |
мұғалім оқыған фразаға сәйкес оқушылар дене қимылдарымен көрсетеді |
|
|
ex.2 |
say when it happens |
мадақтау |
|
ex.3 |
read the sentences and choose: yes/no |
бірін-бірі бармақпен бағалайды |
|
ex.4 |
learn to read |
бармақпен бағалайды |
|
Сергіту сәті (2 мин.) |
stand up, sit down clap, clap, clap point to the door point to the window point to the board point to the floor stand up, sit down clap, clap, clap |
|
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
write the letter in the correct place |
мадақтау |
ex.2 |
write when they do this |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
write the short answers |
|
|
ex.4 |
unscramble the words |
|
|
ex.5 |
cross the odd word out |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ex.5 |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: My day
Мақсаты: Оқушылар Сс әрпі мен оның транскрипциясын оқуды үйренеді
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Сс әрпі мен оның транскрипциясын оқи алатын болады
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
Балалар, бүгінгі сабақта уақытты атап, бір-бірімізге уақыт туралы сұрақ қоюды үйренеміз |
|
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
|
|
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex.1 |
what time is it? Read |
мадақтау |
name the part of the body дидактикалық ойыны |
мұғалім уақытты айтады, оқушылар тәуліктің айтылған уақытқа сәйкес бөлігін атайды |
|
|
ex.2 |
say the time |
|
|
ex.3 |
listen to Alibek and read |
мадақтау |
|
track 4 |
listen |
бірін-бірі бармақпен бағалайды |
|
ex.4 |
read about alibek and his friend. Act out the dialogue |
бармақпен бағалайды |
|
Сергіту сәті (2 мин.) |
stand up, sit down clap, clap, clap point to the door point to the window point to the board point to the floor stand up, sit down clap, clap, clap |
|
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
match |
мадақтау |
ex.2 |
listen and choose |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
make questions and answer them |
|
|
ex.4 |
choose the right word and fill in the gap |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ex.4 |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: Days of the week
Мақсаты: Оқушылар Present Simple; there is/are шақтарын пайдалануды, on көмекші сөзін апта күндерін білдіретін сөздермен бірге қолдануды және тақырып шеңберінде әңгіме құруды үйренеді
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Present Simple; there is/are шақтарын пайдаланып, on көмекші сөзін апта күндерін білдіретін сөздермен бірге қолданып, тақырып шеңберінде әңгіме құрай алатын болады
