- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
children, today we are going to talk about a big city. We are going to learn some new words |
|
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
фонетикалық жаттығу: home, doll. Dolls and robots are in the box. |
|
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex.1 |
learn the new words |
мадақтау |
ex.2 |
listen and read |
|
|
track 30 |
listen |
|
|
ex.3 |
look at the pictures and answer the questions |
мадақтау |
|
ex.4 |
learn to read |
бірін-бірі бармақпен бағалайды |
|
Сергіту сәті (2 мин.) |
five little fishes swimming in a pool first one said: the pool is cool second one said: the pool is deep third one said: I want to sleep fourth one said: let’s dive and dip fifths one said: I spy a ship fisherman’s boat comes line goes splash away the five little fishes dash |
іс-қимылмен көрсетеді |
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
match the pictures to the words |
мадақтау |
ex.2 |
answer the questions |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
draw they street and write about it |
|
|
ex.4 |
make questions using there is |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ex.3 |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: My city
Мақсаты: Оқушылар тақырып бойынша жаңа сөздермен танысады және are there…any?, there aren’t any… сұраулы құрылымын, near сөзінің орнын дұрыс қолдануды үйренеді
Күтілетін нәтиже: Оқушылар тақырып бойынша жаңа сөздермен танысады және are there…any?, there aren’t any… сұраулы құрылымын, near сөзінің орнын дұрыс қолдана алатын болады
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
Children today we are going to talk about your city/town. |
|
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
фонетикалық жаттығу: [p].a plane, a pilot |
|
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex.1 |
listen and read |
мадақтау |
track 31 |
listen |
|
|
ex.2 |
choose: true or false |
|
|
ex.3 |
answer the questions |
мадақтау |
|
Сергіту сәті (2 мин.) |
five little fishes swimming in a pool first one said: the pool is cool second one said: the pool is deep third one said: I want to sleep fourth one said: let’s dive and dip fifths one said: I spy a ship fisherman’s boat comes line goes splash away the five little fishes dash |
іс-қимылмен көрсетеді |
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
unscramble the words |
мадақтау |
ex.2 |
complete the text with the words |
бармақпен бағалайды |
|
ex.3 |
choose the right letter |
|
|
ex.4 |
circle the correct sentence |
|
|
ex.5 |
put is or are |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ex.3 |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: Two capital cities
Мақсаты: Оқушылар тақырып бойынша жаңа сөздермен танысады және there is/there are құрылымын, зет есімдердің көпше түрін пайдалануды үйренеді
Күтілетін нәтиже: Оқушылар тақырып бойынша жаңа сөздермен танысады және there is/there are құрылымын, зет есімдердің көпше түрін пайдалана алатын болады
