- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
- •Сабақтың барысы:
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: Hello, again!
Мақсаты: Оқушылар Aa әрпінің ашық және тұйық буында оқылуын үйренеді және транскрипция ұғымымен танысады
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Aa әрпінің ашық және тұйық буында оқылуын үйреніп,транскрипция ұғымымен танысатын болады
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезеңдері (уақыт) |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылардың іс-әрекеті |
Бағалау |
Ұйымдастыру сәті (1мин.) |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен тақырыбын хабарлау (1мин.) |
Балалар, бүгінгі сабақта адамдардың бір-бірімен қалай амандасатынын, өзге адамдарды, адамның өзін-өзі қалай таныстыруына болатынын есімізге түсіріп, қайталаймыз, сондай-ақ осыған дейін үйренгенімізді қайталаймыз |
тыңдайды |
|
Тірек білімдерді белсендіру (2мин.) |
фонетикалық жаттығу: now, open our books on p.7 and repeat after me: [әе], [ei]. An apple, an ant. The ant is on the apple |
say together |
мадақтау |
Жаңа білім мен әрекет ету тәсілдерін меңгеру (4 мин.) |
Оқушыларға оқулықпен жұмыс жасауды ұсынады |
|
Well done! |
Оқулықпен жұмыс (13мин.) |
ex.1 |
listen and read |
мадақтау |
track 1 |
listen |
|
|
ex.2 |
read the dialogue in pairs |
|
|
ex.3 |
pairwork. Ask-answer |
мадақтау |
|
ex.4 |
listen and sing |
бірін-бірі бармақпен бағалайды |
|
track 2 |
listen |
бармақпен бағалайды |
|
сергіту сәті (2 мин) |
stand up, sit down clap, clap, clap point to the door point to the window point to the board point to the floor stand up, sit down clap, clap, clap |
іс-қимылмен жасайды |
|
Білім мен әрекет ету тәсілдерін бекіту (2мин) |
Жұмыс дәптерінде бекітуге арналған жаттығуларды ұсынады |
|
|
Дәптермен жұмыс (10 мин.) |
ex.1 |
match the number to the word |
мадақтау |
сандар дидактикалық ойыны |
0-100 аралығындағы есептік сан есмідерді қайталайды |
бармақпен бағалайды |
|
ex.2 |
match the sentences to the pictures |
|
|
ex.3 |
listen and circle what they hear |
|
|
track 3 |
listen |
|
|
ex.4 |
put to the words into the right column |
|
|
ex.5 |
complete the sentences with the right word |
|
|
ex.6 |
do the crossword |
|
|
Сабақты қорытындылау (2мин.) |
Children, your work today was great! |
|
Well done! |
Үй тапсырмасы туралы хабарлама |
ән тыңдау, 5-ші және 6-шы жаттығуды жұмыс дәптерінде орындау |
|
|
«Бекітемін»
Оқу-ісінің меңгерушісі:
Күні:
Сыныбы: 3
Сабақтың тақырыбы: My weekday
Мақсаты: Оқушылар Bb әрпі мен ai/ay әріп тізбектерінің транскрипциялық белгісін оқуды үйренеді
Күтілетін нәтиже: Оқушылар Bb әрпі мен ai/ay әріп тізбектерінің транскрипциялық белгісін оқи алатын болады
