- •Тиждень англійської мови в початковій школі
- •3. Конкурсна програма «Who knows English better»
- •Проведення заходу
- •4. Конкурсна програма «The abc Party»
- •Хід заходу
- •5. Інтелектуально- пізнавальна програма
- •Хід заходу:
- •Who is this man? 1-a
- •Інтелектуально-розважальна програма “English with fun”
- •1 Station
- •You must find words on theme “Shop”
- •Help you mother to cook pizza. What you must to buy in the shop?
- •Find products you can’t count.
- •2 Station
- •3 Station
- •Guess the riddle.
- •Find the arrow which help you to find animals.
- •Find word combination “ 40 lions”
- •7. Орієнтовні завдання олімпіади для 2 - 4 класів.
- •8. Майстер-класи уроків англійської мови (розробки уроків)
- •1. Урок у 3 класі на тему «Presents for birthday»
- •Хід уроку:
- •1. Привітання. Уведення в іншомовну атмосферу.
- •II. Основна частина уроку.
- •1) Повідомлення теми і мети уроку.
- •2) Повторення назв місяців.
- •3) Розвиток комунікативних вмінь.
- •4) Робота з журналом.
- •6) Навчання письма. Робота в зошитах.
- •9) Гра “Make up a Year”
- •2. Урок англійської мови з використанням інтерактивних технологій у 2 класі на тему «Appearance».
- •Хід уроку
- •I've got a very pretty doll.
- •3. Урок у 3 класі на тему «Birthday train»
- •3.Робота з портфоліо.
- •4.Заключна частина уроку.
- •4. Урок англійської мови в 3 класі з використанням здоров’язберігаючих технологій на тему «Sports».
- •Хід уроку:
- •I Played a Game
- •II. Основна частина уроку.
- •I am doing athletics. – I am skiing.
- •III. Заключна частина уроку.
- •5. Урок у 4 класі на тему «Прикметник»
- •1.Початок уроку.
- •3. Заключна частина.
- •9. Додатки
- •Конкурс на кращий малюнок до англійських казок
- •Підведення підсумків тижня англійської мови
5. Інтелектуально- пізнавальна програма
“Sea Wind ”
Мета: Вдосконалювати навички монологічного та діалогічного мовлення, логічного будувати висловлювання на англійській мові; розвивати творчу фантазію, пізнавальний інтерес, ініціативу в здійсненні мовленнєвої діяльності; розвивати міжпредметний зв’язок;
розвивати вміння соціального спілкування, розвивати в учнів увагу і швидкість мовленнєвої реакції;
виховувати почуття прекрасного, повагу до культури та традицій інших народів.
Обладнання: плакат для гри, розкреслений відповідно до гри «Морський бій», карта Великобританії, картки із завданнями.
Хід заходу:
Good morning children!
How are you?
We are glad to see you at our competitions “Sea Wind”.
There are three teams of 5 players. Every team has the name. Let’s meet them.
(Команди представляють свої назви та займають місця)
Правила гри.
Жеребкуванням команди обирають їх чергу ходу. Кожна команда вибирає для себе запитання та кількість балів за нього. Н-д: А3 – 5 б. При неправильній відповіді запитання переходить до наступної команди.
|
A |
B |
C |
D |
1 |
2 |
3 |
3 |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
1 |
3 |
4 |
5 |
2 |
4 |
4 |
5 |
3 |
1 |
2 |
5 |
4 |
3 |
1 |
4 |
Запитання на 1 бал:
Translate into English – кролик. 2-A
Answer the question - Where do you live? 2-D
Tell the poem “Good morning” 4-C
Name all day of the week? 5-C
Запитання
на 2 бали:
Who is this man? 1-a
Say the words which begin on letters: C D M L 2-B
Odd the word? Sport Maths Football Ukrainian 2-D
What poem do you know about Family? 4-D
Запитання
на 3 бали:
What time is it? 1-B
Make up the sentence : at/wakes up/Jane/o’clock/7. 1-C
What language do we learn as foreign? 4-B
Name numerals: 14, 25, 8, 13 5-B
Запитання на 4 бали:
Name all seasons. 3-A
Name these clothes: 5-A
Name these toys: 3-D
Name the furniture: 5-D
Запитання на 5 балів:
What is the capital of Great Britain? 4-A
What is Big Ben? 3-B
What English-speaking countries do you know? 2-C
What country is this? (Teacher show the map of UK) 1-D
Підбиття підсумків. Визначення команди – переможця. Нагородження команд грамотами.
